H.L.H., Gel Lack Off Exclusive Removal System (Folia do ściągania żelu i hybryd)

Folia aluminiowa z wacikiem idealna do usuwania lakieru hybrydowego, akryli i żelów.

inne

Folie do usuwania hybryd to mój niezbędnik. Hybrydy wykonuję sama w domu, nie mam frezarki, więc usunięcie za pomocą acetonu jest czasochłonne, jednak te folie znacznie ułatwiają ten proces. Produkt sprawdza się wręcz idealnie i nie wyobrażam już sobie bez niego zdejmowania hybrydy.

OPAKOWANIE

Folie do zdejmowania hybryd znajdują się w zielonym kartonmiku z logo marki oraz napisami. Opakowanie może posłużyć do ich przechowywania, w sumie ilośc folii wystarczy na 10 użyć.

FOLIE

Folie mają kształt prostokątów, w górnej części przyklejony do każdego płata jest kawałek specjalnego wacika, na który aplikujemy aceton. Można je ewentualnie docisnąć klipsami i poczekać aż lakier zacznie pękać. Ja właśnie używam takich klipsów,dzięki czemu folia nie zsuwa się z paznokci. Lubię je za wygodę stosowania i praktyczność. Cena jest korzystna dla portfela a to akcesorium warto mieć, jeśli wykonujemy hybrydy w domu.

PLUSY:
+ korzystna cena
+ spełniają swoją funkcję
+ są dobrze wykonane

Folia do ściągania żelu i hybryd

Folię do ściągania żelu i hybryd kupiłam na jednej z aukcji internetowych, zapłaciłam około 11 zł.
Opakowanie zawiera 100 szt jednorazowych folii aluminiowych z wprasowanym chłonnym wacikiem o wymiarach 3 cm x 2 cm.
Folia ma wymiar 10.5 cm x 8.5 cm jest odpowiednio sztywna i jednocześnie plastyczna, dobrze i trwale się ją zawija, nie rwie się.
Po nałożeniu na paznokcie foli pozostawiam na około 10-12 minut
Podsumowując solidna folia odpowiedniego rozmiaru, wacik dobrze się nasącza, bardzo fajny produkt, usuwanie lakierów hybrydowych jest zdecydowanie wygodniejsze i łatwiejsze.
Folia jest niedroga i praktyczna na pewno kupię kolejne opakowanie.
Serdecznie polecam !

Fajne rozwiązanie, ale nie jest to niezbędny produkt

Hybrydkę robię sobie sama od kilku lat i wciąż nie lubię momentu, kiedy przychodzi czas usunąć stary lakier :D Nie używam frezarki, stawiam na aceton i drewniany patyczek - usunięcie starej stylizacji zajmuje więc trochę czasu, a ja szukam sposobów na usprawnienie tej czynności. Do tej pory radziłam sobie przy pomocy wacików bezpyłowych oraz folii aluminiowej, aż dostałam tę folię od siostry. Takie rozwiązanie brzmi fajnie, bo kilka razy mi się zdarzyło zabierać się za cały ten ceremoniał, a tu okazuje się, że nie mam folii...
W kartoniku otrzymujemy cały stosik idealnie pociętej folii alu z umieszczonym na środku wacikiem. Folia jest mocna, sztywna, a wacik bezpyłowy. Super sprawa, bo nie trzeba się bawić w wycinanie i nie trzeba też pamiętać o kupnie któregoś z elementów.
Produkt jest wykonany porządnie, nie mam do czego się przyczepić, pomaga zaoszczędzić trochę czasu. Teoretycznie mogłabym ocenić na 5, ale moim zdaniem lepiej mi się usuwa lakier w tradycyjny sposób, samodzielnie zawijając te wszystkie warstwy (o ironio!!! :D )
Z racji tego, że folia ta jest nieco grubsza i sztywniejsza, nie daje się aż tak bardzo docisnąć i przyklepać do paznokcia, mimo, że dociskam to jeszcze klipsem. Domowa folia jest ściślejsza i mam wrażenie, że mocniej rozpuszcza lakier.
Nie zmienia to faktu, że system ten jest fajny i ułatwia pracę. Niedrogi, dobrze zapakowany, warto wypróbować, jeśli samodzielnie robić sobie paznokcie.

Wygodne w użyciu :)

Pedicure i manicure wykonuję od wielu lat w domowym zaciszu,odkąd poznałam folijki marki nie potrafię się z nimi rozstać,ułatwiają i skracają czas pomiędzy zrobieniem hybryd.

W zielonym opakowaniu znajdziemy folię o rozmiarach 10 cm x 8 cm z miękkim wacikiem,folia nie jest twarda ani zbyt szeleszcząca,bardzo dobrze trzyma się paznokci,nie spada z nich i powoduje że aceton tak szybko nie odparowuje dzięki czemu zużywa się go mniej,to moje chyba już szóste opakowanie i z pewnością nie ostatnie :).

Dobre do użytku domowego

Zamieniłam oryginalne folie Semilac na zielony kartonik Gel Lack Off, bo są dużo tańsze, a jakość jest właściwie ta sama. Kosztują 9 zł za 100 sztuk. Robię hybrydy tylko sobie mniej więcej co 2-3 tygodnie, folie starczą na 10 razy. Dla mnie więc są bardzo wydajne.

Folie wielkościowo są mininalnie większe od Semilaca i cieńsze, ale nie robi to żadnej różnicy. Nie rwą się przy owijaniu palców, wacik jest dobrze przymocowany, nie odpada od folii.

Kupuję je już bardzo długo i jestem zadowolona.

dobry produkt dla leniwych

Gel lack off to fajna rzecz dla leniuchów , którzy są zmęczeni zawijaniem wacików w folię aluminiową.
Na allegro 100 sztuk kosztuje 8.99.
Czyli mamy produkt na 10 użyć :) Dla własnego, domowego użytku to bardzo fajna, wygodna rzecz. Jednak jeśli chodzi o salony gdzie dziennie przewija się od kilku do kilkunastu klientek jest to nieekonomiczne.