Delia, Silicon Base Velvet Skin (Wygładzająco - rozświetlająca baza pod makijaż)

Opracowana z wykorzystaniem technologii silikonowych i akrylowych polimerów sprawia, że skóra staje się idealnie gładka, a fluid i puder aplikuje się równomiernie na całej twarzy. Drobne zmarszczki i niedoskonałości cery stają się mniej widoczne i optycznie wygładzone.
Specjalna formuła SME (Stay - on Make - up Effect) zapewnia skórze trwały makijaż oraz miękkość, matowy i naturalny wygląd. Dzięki zawartemu w tej formule kwasowi hialuronowemu o właściwościach silnie nawilżających, jest wspaniałym uzupełnieniem ochronnego i odżywczego działania kremów pielęgnacyjnych.

Cena: 12zł / 35ml
/m/

Makijaż na cały dzień :-)

Baza jest świetna. Przede wszystkim przedłuża trwałość makijażu. Delikatnie rozświetla.
Nawilża i jednocześnie matuje.

Wiadomo, jeżeli ktoś ma dużo zmarszczek i liczy na efekt jak po botoksie, to się zawiedzie, jednak jeżeli nie ma się dużych problemów ze skórą, to warto wypróbować. Makijaż wieczorem wygląda równie dobrze, jak rano, tuż po nałożeniu.

Bardzo dobry, polski kosmetyk za niewielkie pieniądze.

nie polecam

Kupiłam ta bazę zachęcona dobrymi recenzjami..
jednak niestety się bardzo rozczarowałam...
Nie spełnia ona prawie zdnej z obietnic producenta.. nie ma mowy o zadnym wygładzeniu skóry, rozświetleniu, a co dopiero o wygładzeniu zmarszczek! trzeba nałozyć jej bardzo duzo, żeby zobaczyć jakikolwiek efekt obiecany przez producenta... jedyną zaletą tej bazy jest to, że fajnie nawilża i matuje skórę tłustą, dlatego używam jej jako krem na co dzień... nieznacznie przedłuza trwałość makijażu..
cudów nie ma...

ideał za grosze

Bardzo dobry produkt i az sama jestem zdziwiona ze w tej kategorii cenowej sprawdza sie tak dobrze. Diametralnie przedluza trwalosc podkladu i mimo kremowej konsystencji nie powoduje blyszczenia skory. Neutralny zapach, fajne opakowanie. Mnie nie podraznil, choc mam niewielka sklonnosc do alergii. Uzywam niemal codzinnie.
EDIT.. znalazłam lepszą bazę - primer rimmel
Używam tego produktu od:2 m.ce

tylko na specjalne okazje

Baza jest dobra, choc nie bez wad:

Plusy:
* fajnie się rozprowadza
* twarz jest gładziutka
* fluid gładko sunie na bazie, nakładanie go to przyjemność
* naprawdę utrwala makijaż np podczas imprezy nie spływa wraz z potem
* niska cena - 12 PLN
* pojemność 35 ml i wydajność

Minusy:
* producent zapewnia o bezzapachowości, nie mogę się z tym zgodzić - produkt ma zapach dość intensywny, który mnie naprawdę drażni
* no i najgorsze - nie mogę jej używać na co dzień, bo podrażnia mi twarz, co objawia się miejscowym pieczeniem i jakby ściągnięciem skóry

Słowem - na co dzień nie bardzo, na specjalne okazje, imprezy - sprawdza się idealnie.

Nie wiem czy kupię, bo bym chciała przetestować inne bazy, może znajdzie się taka, co nie będzie podrażniać?