No7, High Lights Illuminating Powder (Puder rozświetlający)

No7, High Lights Illuminating Powder (Puder rozświetlający)

W 3 odcieniach - nadaje twarzy oraz dekoltowi piękny odcień zdrowego blasku.

Nadaje się nawet dla najjaśniejszych karnacji, zawiera wit. E, która pozostawia skórę gładką i nawilżoną. W zestawie ze szczoteczką, hypoalergiczny,

Delikatne rozswietlenie

Z wolna zaczynam byc wielkim fanem No7 Bootsa... Jakikolwiek kosmetyk nie kupilam badz przetestowalam okazywal sie bardzo dobry. Plusem marki jest gwarancja zwrotu kazdego kosmetyku, nawet testowanego który nie spelnil naszych oczekiwan, o ile oczywiscie posiada sie paragon ;) No i cala masa gratisow i promocji przy jakimkolwiek zakupie - tak wiec mozna sprawdzac do woli... High Light Illuminating Powder jest bardzo fajnym produktem - rozswietla wybrane partie twarzy doslownie za jednym pociagnieciem pedzla... Mam dwa odcienie - jeden dyskretny do jasnej karnacji, nadajacy sie nawet do dziennego makijazu, zwlaszcza w tzw. "dzien po" dla dodania twarzy blasku i drugi w wersji limitowanej w odcieniu Star Light, baaardzo rozswietlajacy, swietny na wieksze wyjscia wieczorowa pora. Efekt mimo naprawde widocznego rozswietlenia jest naturalny, nie nasyca twarzy niezliczona iloscia blyszczacych swiecidelek, czego nie lubie. Jest trwaly, generalnie nie wymaga poprawek, choc pozwala je zrobic bez problemu, jesli ktos lubi, nie osypuje sie na reszte twarzy, zostajac w miejscu na ktore go nanieslismy - a mimo ze lubie rozswietlone okolice pod oczami, niekoniecznie fajnie czuje sie z migoczacym nosem, policzkami czy broda. Jednym slowem - super! Wole go nawet od Meteorytow Guerlaina...

Używam tego produktu od:Roku
Ilość zużytych opakowań:W trakcie jednego - super wydajny

superrrr

moije drogie wizazystki ;) miałam przyjemność z tym kosmetykiem ale tylko próbkę miałam. Teraz zastanawiam się gdzie mogę kupić to cudo na zdjęciu powyżej?!?!?!?!?! Proszę o info :*

Używam tego produktu od:4 miesiące

widzę i nie widzę

Właśnie - widzę w pudełku, na twarzy nie. I jest to komplement, bo twarz jest pięknie opruszona, ma faktycznie, tak jak producent obiecuje, zdrowy blask, ale tak na dobrą sprawę, to nie widać żebym miała cokolwiek na twarzy nałożone, co mnie cieszy, bo generalnie to mało "make - upowa" jestem :)

śmieszne tekturowe pudełeczko, mogłoby być choć plastikowe, ale dzięki temu jest lekkie, więc moja torba Mary Poppins tylko zyskuje na objętości, nie ciężarze

szczoteczka - brak mi wprawy w posługiwaniu się takową, wieć używam pędzla, który nie jest tak twardy jak załączony sprzęt, więc nie drapie pudru

minus i za to jedna gwiadka mniej - cena

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:napoczęte jedno, dość wydajny się wydaje (masło maślane:))