Inglot, AMC, Bronzing Multicolour Powder (Paskowy puder brązujący)

Inglot, AMC, Bronzing Multicolour Powder (Paskowy puder brązujący)

Kategoria
Marka

Puder brązująco - rozświetlający, składający się z palety 5 idealnie skomponowanych ze sobą odcieni. Daje naturalne, matowe wykończenie. Doskonaly do wymodelowania twarzy, kości policzkowych. Nadaje się również do ciała. Do wyboru kilka zestawów kolorystycznych.

prasowane

bardzo fajny

Jeżeli dobrze dobierze się mapkę to mozna z nim zdziałać cuda.

Ma piękne kolory, dobrze się cieniuje i ładnie wygląda na twarzy.

jest bezzapachowy, co uważam za duży plus.

do wyboru mamy paletki zarówno z ciepłymi jak i zimnymi brązami.

kupiłam te zimniejsze, nr 78.
mam jasną karnację i ten zestaw ładnie się z nią zgrywa.

Używam tego produktu od:

Świetny

BArdzo dobry puder brązujcy, idealnie dobrane kolory po zmieszaniu tworzą piekną naturalną, satynową opaleniznę. Trzyma się długo, nie tworzy maski. Buzia jest świeża, nie zatyka. Śliczne dorbinki których prawie nie widać. Ładnie rozświetlają i nie są tandetne. Bardzo wydajny. Posiadam nr 80 Używam tego produktu od:1 miesiac

Dle mnie kipeski;/

Tak jak kocham produkty Inglota tak na tym się zawiodłam. Dla mnie to on w ogóle nie barwi, tylko daje taki połysk przez złote drobinki. A po to kupuję bronzer, żeby nim modelować twarz a tu nic się nie da takiego zrobić. Zużyje go, ale na pewno już go nie kupie.
Chciałam mu dać 2 gwiazdki, ale nawet nie wiem za co- chyba za opakowanie i za to że starczy na długo(ale u mnie to żaden plus). Nie wiem może coś z nim albo ze mną nie tak:P.Już lepszy miałam z h&m. Mój nr to 82.

Używam tego produktu od:1 m-ca

Yeah;]

Inglot po raz kolejny pokazal klase;D, puder zdecydowanie godny polecenia, robi swoje;]delikatnie rozswietla buzie, jest taka promienista a rysy zlagodzone, moj ulubiony rozswietlacz:)
Odjelam jedna gwiazdke gdyz jak to na pudry z inglota przystalo po dluzszym czasie uzywania spowodowal u mnie alergie na czole...male krostki...ale i tak wciaz uzywam i uzywac bede;)
Czy on przypadkiem nie kosztuje 39 zł a nie 49?
Ponad to oczywiscie wydajny;]Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego ktore chyba nigdy sienie skonczy;p

Mój KWC

Mój ulubiony puder brązujący. Bez niego mój makijaż nie jest wykończony. Obojętnie, jak bym zbladła w zimie, dzięki niemu moja cera może wyglądać zdrowo. A co najbardziej mi się w nim podoba, to nie widać granic pomiędzy nim, a resztą twarzy - przeciągnę trzy razy pędzlem i jest idealnie. I co dla mnie też bardzo ważne, nie zatyka porów. To podstawowy element mojej kosmetyczki.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat

dobry!!!

Puder jest naprawdę niezły. Osobiście przeszkadzają mi w nim mieniące się drobinki(ja jednak przepadam za matowymi kosmetykami).Muszę podkreślić, że drobinki są nadzwyczaj małe i prawie niezauważanle(ja mam na tym punkcie świra i dlatego może mi przeszkadzają). Natomiast bardzo podoba mi się zestawienie kolorów w tych zestawach(uważam, że bardzo trafne). Ogólnie lubie kosmetyki Inglota i mam ich trochę w kosmetyczce. Czy kupię ponownie? chyba nie, bo chcę wypróbować coś innego - juz wystarczająco długo go mam;-) jednak na pewno jest wart polecenia.
poza tym ma bardzo trwałe, estetyczne opakowanie

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:cały czas pierwsze :)

Bardzo dobry.

Bardzo dobry.
Super stonowane pomieszanie odcieni bazujących i rozświetlających. Lekka, jedwabista konsystencja. Jest brązujący A NIE POMARAŃCZOWY. Nie ma nachalnych dużych drobin czy brokatu. Ma leciutkie drobinki i perłową poświatę. W sumie jest dość drogi ale wydajny. Szkoda, że średnio trwały- mam wrażenie, że po kilku h. znika z policzków.

Warto spróbować.Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Cudowny!

Mam jasna karnację. Używam kolory 86 i cóż mogę powiedzieć: mój KWC! Cudownie, delikatnie brązuje a zarazem rozświetla twarz. Twarz wygląda bajecznie, jak z okładki! Jest jakby mokra, nawilżona... coś wspaniałego!
Duży wybór kolorów.
Puder jest bardzo wydajny, więc cena 40zł jest do zaakceptowania.

Polecam gorąco!

Godny polecenia!

Daje sobie glowe uciac, ze wystawialam juz recenzje temu paskowancowi, ale zniknela w niewiadomych okolicznosciach. Wystawiam wiec jeszcze raz.

Puder kupilam pod wplywem impulsu, koniecznie chcialam puder paskowy i padlo na sliczne paseczki Inglota. Bardzo pozytywnie oceniam jakosc tego produktu, poniewaz:
- daje piekny efekt glamour na twarzy po polaczeniu wszystkich kolorow;
- nie ciemnieje na buzi;
- mozna stopniowac efekt i pieknie rzezbic policzki;
- jest trwaly, wytrzymuje u mnie na buzi bez poprawek prawie 8 godzin;
- bardzo wydajny;
- mam odcien 78, ktory po polaczeniu wszystkich kolorow daje rudo-machoniowy odcien, po prostu cudowny i niespotykany;
- jest wielofunkcyjny, mozna go nakladac rowniez na powieki;
- jest bardzo wydajny - uzywam od marca codziennie i niewiele ubylo.

Slowem: bardzo dobry produkt za niska cene. Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: 4 miesiace

dobra jakość dobra cena

Potwierdzam, że ten puderek jest świetny. Duży wybór zestawów kolorystycznych pozwala znaleźć każdemu właściwy odcień. Puder umożliwia stopniowanie efektu, nie pyli się po użyciu pędzla - jest bardzo drobno zmielony i mocno sprasowany. Można uzyskać bardzo subtelne wykończnie albo mocniejszy efekt w zależności od potrzeb. Nie zmienia koloru na twarzy.Cena bardzo ok jak za tą pojemność, a jest bardzo wydajny. Nie wiem czy kupie ponownie, bo pewnie mi się znudzi ale jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od:rok