Misslyn, Beach Please! Bronzing & Contouring Powder (Puder brązujący)

Misslyn, Beach Please! Bronzing & Contouring Powder (Puder brązujący)

Kategoria
Marka

Nadaje się idealnie do podkreślania kości policzkowych, można też stosować go na całej powierzchni twarzy, szyi o dekoltu w celu uzyskania subtelnego brązowego blasku. Misslyn Beach Please Bronzing & Contouring Powder gwarantuje matowe wykończenie, długo utrzymuje się na skórze i nie tworzy smug. Puder jest również prawdziwą atrakcją pod względem wyglądu: opakowanie z pop-artowym wzorem sprawia, że czujesz się jak w lecie, a zintegrowane lustro sprawia, że ten stylowy bronzer jest idealnym towarzyszem w podróży!

prasowane
Efekt
matowe

Świetny!

Kupiłam ten bronzer w Hebe, bardzo spodobało mi się jego opakowanie i kolor. Bardzo dobrze mi się sprawdził, ładnie konturował.
Opakowanie to niewielki poręczny kartonik z lusterkiem.
Nie był drogi, nie robił plam :)

Ulubiony bronzer na lato

Zacznijmy od opakowania, które pierwsze co przyciąga wzrok. Kartonowe pudełeczko otwierane w formie książeczki, z grafiką w stylu pin up skradło moje serce. Co do produktu: jest dobrze napigmentowany, z łatwością transferuje na pędzel, jest mięciutki i bezproblemowo się rozciera. Czego chcieć więcej? Posiadam kolor Fiji Fever, który jest idealny do lekko opalonej cery. Nie wpada w czerwone ani pomarańczowe tony, jest neutralny. Bardzo mi przypasował! Polecam z całego serca :)

Najlepszy

To najlepszy bronzer jaki miałam!
Nie robi plam, ma idealny kolor. Kupiłam na promocji w Rossmanie za 10zł❤️
Niestety nigdzie nie mogę trafić aby zakupić.

Cudowny

Bornzer jest naprawdę fajny, ma piękny kolor pasujący do wielu cer i kolorów skóry, dobrze się nim pracuje nie robi plam na buzi. Długo się utrzymuje, nie pyli się zbyt mocno podczas nabierania na pędzel. Ogólnie świetny bornzer.

uwielbiam

za opakowanie, za kosmetyk i cenę.
Ale trafiłam kiedyś na promkę. Kupiłam ten bronzer za dosłownie grosze!
Opakowanie jest przesłodkie papierowe a w środku jest lustereczko.
Kolor bronzera - ciepły brąz dla mnnie idealny Nazywa się Barbados Baby <3
Wydajność - bronzer jest mocno napigmentowany, lekko jakby kremowy. Już niewielka ilość wystarczy, aby uzyskać ładny efekt makijażu, ale nie przesadzony.
Nie robi ciapek ani plam.

Jeden z moich ulubionych bronzerów za niewielką cenę. Strosuję go cały rok. Rewelka

Dobry BRONZER

Odcień: Holiday Hooray!

Kupiłam ten produkt, ponieważ był na przecenie.
Zachęciło mnie opakowanie, które jest naprawdę przyciągające i dobrze zrobione.
Wcale nie wygląda na tani badziew z chińczyka, lecz na dobrze wykonaną robotę.
Dobrze zabezpieczone opakowanie dzięki magnesom.
W środku duża ilość produktu(18m) i dobrej jakości lusterko.
Bronzer sam w sobie jest bardzo gładziutki, nie robi plam i bardzo dobrze wygląda na buzi. Łatwy w blendowaniu,

Super kryjący bronzer

Produkt w zgrambnym opakowaniu , małym lecz wydajnym formacie. Baaaaardzo intensywny kolor więc trzeba uważać przy nakładaniu. Starcza na bardzo dlugi czas.

Świetny

Produkt zakupiłam ponieważ bardzo podobało mi się niebanalne opakowanie kosmetyku. Od dawna szukałam dobe=rego bronzera, więc nawet cena 40 zł za opakowanie nie wydała mi się jakoś strasznie zawyżona. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością produktu, bo moim zdaniem produkt dorównuje bronzerem z wyższej półki cenowej. Ma bardzo ładną pigmentację, nie trzeba nałożyć dużo produktu, aby było widać efekt wow. Nie jest trudny w aplikowaniu i wystarczy odrobina wprawy, aby go dobrze nałożyć. Utrzymuje się długo na swoim miejscu, co do tego nie mam absulutnie żadnych zastrzeżeń. Jest bardzo wydajny, napewno kupię ponownie.

Naprawdę dobry

Myślę, że w standardowej cenie raczej bym się nie zdecydowała na zakup, ale z racji promocji postanowiłam go wypróbować i się nie zawiodłam. Pigmentacja produktu bardzo dobra, ładnie się rozciera, można budować intensywność. Z racji ciepłej kolorystyki używam raczej do ocieplania niż konturowania. Produkt bardzo wydajny. Opakowanie solidne, z cieszącą oko szatą graficzną. Posiada lusterko, co jest bardzo przydatne w podróży.

Świetny

- opakowanie - ładne, zgrabne, poręczne, dobrze się używa, w środku lusterko
- działanie - bardzo łatwo uzyskać nim ładny kolor i stopniowanie - można delikatnie zaznaczyć kości policzkowe, jak i uzyskać mocny efekt konturowania. Bardzo łatwo nakłada się na twarz, nawet dla niewprawionych osób. Bardzo fajne kolory.
- wydajność - oj ogromna, używam codziennie od 2 miesięcy i praktycznie nic nie ubyło
- zapach - neutralny

Ma wszytko czego potrzebowałam

Do kupienia tego produktu zachęciło mnie ładne opakowanie. W środku również z lusterkiem które jak wiadomo zawsze się przydaje w każdej kosmetyczce. Ale produkt mnie nie zawiódł. Z całej gamy kolorystycznej w łatwy sposób można znalesc dla siebie odpowiedni odcień który w delikatny sposób umożliwi konturowanie twarzy.

Jeden z lepszych bronzerów

Jestem naprawdę zaskoczona tym produktem, póki co chyba najlepszy bronzer jaki miałam okazję używać tuż po Wibo Beach Cruiser.
+ Kolor jaki posiadam to 51 holiday hooray - ciepły odcień, raczej nadający się do ocieplenia twarzy niżeli typowego, ostrego konturowania; ewidentnie odcień nie nadający się dla bladziochów, ani o chłodnym typie urody.
+ Nie zostawia plam, ładnie się rozciera i nadaje wyraźniejszych rysów
+ Opakowanie jest mistrzowskie do tego tekturowe z lustereczkiem, idealny produkt do podróży.

- Cena regularna jest zabójcza, 40 PLN to trochę dużo za bronzer