Maybelline New York, Brow Tattoo, Pomade Waterproof (Wodoodporna pomada do stylizacji brwi)

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowa, wodoodporna pomada do brwi pozwoli Ci na idealne wycieniowanie, ukształtowanie i wypełnienie brwi, bez wysiłku.
Pomada podkreśla i widocznie wypełnia brwi, ułatwia precyzyjną aplikację.
Jest odporna na wodę, tarcie i rozmazywanie

pomady do brwi

Zastosowanie małej ilości pomady wystarcza do uzyskania intensywnego efektu.

Maybelline New York Brow Tattoo Pomade Waterproof to prawdziwe odkrycie dla miłośniczek perfekcyjnie podkreślonych brwi. Jego wodoodporna formuła zapewnia trwałość przez cały dzień, nawet podczas ekstremalnych warunków.

Pomada jest łatwa w aplikacji, umożliwiając precyzyjne podkreślenie i definiowanie brwi. Konsystencja jest kremowa, co ułatwia równomierne rozprowadzenie produktu. Zastosowanie małej ilości pomady wystarcza do uzyskania intensywnego efektu.

Opakowanie z pędzelkiem ułatwia precyzyjne stylizowanie brwi. Brow Tattoo Pomade to doskonały wybór dla tych, którzy pragną trwałego i zdefiniowanego wyglądu brwi, szczególnie w warunkach wymagających wodoodporności.

Polecam!

Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzi się dla osób, które maja „luki” w brwiach i muszą sobie część domalować, ta pomada uratowała mnie kiedy miałam taki problem. Teraz kiedy potrzebuje tylko przyciemnić skórę pod włoskami wybieram jednak cienie. Pomada jest faktycznie mega trwała i dobrze napigmentowana, jedyny minus to fakt, że dość szybko mi wyschnęła.

Moja ulubiona pomada

Moje brwi nie są gęste, dlatego potrzebuję produktu, który da mi naturalny i trwały efekt.
Opakowanie - wygodny słoiczek jak typowa pomada, do tego dołączony jest pędzelek razem ze szczoteczką - dla mnie ten pędzelek to rewelacja, niesamowicie precyzyjny, dodatkowo mimo częstego używania nadal jest jest w doskonałej formie. Same napisy na opakowaniu delikatnie mi się starły, ale była ze mną w wielu miejscach, więc to zrozumiałe.
Pomada ma dosyć gęstą formułę, ale ja lubię takie konsystencje w pomadzie. Można nią zrobić zarówno delikatny dzienny makijaż, jak i mocniej podkreślić brwi, nie robiąc mega sztucznego efektu. Jest świetnie napigmentowana, posiadam kolor 03 medium brown, jest dla mnie doskonały.
Pomada jest niesamowicie trwała, używałam jej wielokrotnie na wakacjach, wytrzymała kąpiele w basenie i morzu, więc jest wodoodporna jak obiecuje producent. Jedyne czego nie zauważyłam zupełnie nie przyciemniła mi włosków, mimo codziennego stosowania.

Cena proporcjonalna do jakości

Pomada Maybelline jest ze mną od dłuższego czasu. Używam jej w odcieniu ciemnego brązu ze względu na swój typ urody+ fakt, że moje brwi nie są pełne a ten produkt umożliwia mi precyzyjne domalowanie pięknego ogonka. Produkt kupuje zwykle na promocji na której znajduje się dość często w drogeriach Rossmann przez co nie przepłacam i mam dobrej jakości produkt. Polecam!

dziwne że tyle wytrzymała

Tę konkretną pomadę mam już chyba 2 lata, a w opakowaniu jeszcze ponad połowa produktu - wow. Pomada jest bardzo wydajna i ma świetny kolor (ja już nawet nie wiem jaki to, bo nic nie widać na opakowaniu). W moim przypadku jeszcze nie do końca zaschła - jedynie w niektórych miejscach, ale to całkowicie normalne patrząc jak długo ją mam. Nie mam zbyt dużego porównania jeżeli chodzi o pomady, ale ta mi w zupełności wystarcza.

Kultowy produkt

Wodoodporna pomada do brwi zamknieta w niewielkim, poręcznym, szklanym słoiczku. Pomada ładnie podkreśla oraz wypełnia brwi. Produkt ułatwia precyzyjną aplikację. Jest trwały, nie rozmazuje się. Atutem są uniwersalne, ładne kolory, a także latwosc aplikacji i dobra pigmentacja. Pomada dostępna jest w drogeriach, w korzystnej cenie.

Bardzo fajna

Słyszałam, że nie powinno zaczynać się przygody z malowaniem brwi od pomady, ale moim zdaniem to bzdura. Ta jest świetna. Ma bardzo wygodną konsystencję, dołączony pędzelek jest precyzyjny i szybko idzie pomalować nim brew.
Kolor 03 jest idealny dla ciemnych dziewczyn :)
Ciężko zmyć pomade z dłoni, na brwiach świetnie się utrzymuje i jest wodoodporna. Jest bardzo wydajna, malutka ilość wystarczy, żeby wypełnić brew.
Ogólnie nie widzę wad, produkt bardzo dobry :D

Ulubiona pomada

Mam już 3 opakowanie, i jedynie w trzecim pomada całkiem szybko zasycha.
Uwielbiam „insta brows”, i dzięki tej pomadzie uzyskuje ten efekt. Jest mega wydajna, a na promocji można dorwać za fajną cenę.

Pomoc przy drobnych brwiach

Pomady używam nie dlatego że chcę podkreślić brwi ale głównie z powodu potrzeby uzupełnienia miejsc, w których moje brwi są rzadkie lub w ogóle nie rosną. To zadanie spełnia perfekcyjnie.
Nałożona rano spokojnie utrzymuje się do wieczora a ja nie muszę się martwić że w ciągu dnia mam na brwiach prześwity i dziury. Serdecznie polecam wszystkim, którzy borykają się z takimi samymi problemami.

Trwałość gwarantowana!

Jestem posiadaczką dosyć gęstych brwi, ale lubię je podkreślać, dzięki temu nadaję mojemu spojrzeniu lepszy wymiar, Pomada od Maybelline doskonale się w tym sprawdza. Jest trwała nawet w warunkach ekstremalnych (basen, ćwiczenia) idealnie stylizuje moje brwi przez co moje brwi są idealnie podkreślone. Poza tym pomada jest wydajna, przez co nie latam do sklepu na okrągło za nową pomadą.

Rewelka

Pomada zamknięta jest w malutkim, odkręcanym słoiczku. Dostęp do niej jest bardzo łatwy. W zestawie, w kartonowym pudełeczku, znajdujemy również pędzelek, którym precyzyjnie aplikujemy pomadę. Pędzelek z drugiego końca zakończony jest szczoteczką, która rozczesuje/rozdziela brwi. Mimo niewielkiego opakowania pomada jest naprawdę wydajna, ponieważ aplikujemy jej dosłownie odrobinkę.

Pomada jest miękka, dzięki czemu łatwo wybieramy tyle produktu ile potrzebujemy. Posiadam wersję Dark Brown, która nadaje brwiom ciemno brązowy kolor. Mocno ciemno-brązowy :D. Efekt jest fantastyczny. Pomada jest wodoodporna i trwała. Utrzymuje się cały dzień. Do momentu demakijażu moje brwi wyglądają nieskazitelnie, jakbym dopiero co zrobiła makijaż :). A i po demakijażu nic się nie zmienia :D. Pomady nie zmywa zwykły płyn micelarny, ale żel do mycia twarzy już daje radę ;).

Z całą pewnością nie raz jeszcze będzie gościć w mojej kosmetyczce.

Może być

Pomadę kupilam w hebe kosztowala mniej więcej 40/50 zł- nie więcej.
Skusiłam się opiniami koleżanek,ktore ją naprawde zachwalaly.
Pomada ma bardzo dobrze wykonane opakowanie (szkło) oraz plastikową zakrędke.
Do pomady dołaczony był pędzelek wraz ze szczoteczką do wyczesywania brwi. Pędzelek cieniutki i w miare zbity,co ułatwia aplikacje.
Włoski szczoteczki gęste,dzięki czemu ładnie rozczesują i jednocześnie rozprowadzają produkt.
Co do samego produktu:
Pomada nakłada się dosyć ciężko,nie rozprowadza sie równomiernie,trzeba z nią troche popracować.
Najgorzej jest w miejscach,gdzie nie mam włosków, czasem nie chce sie przyczepić do skóry,natomiast ładnie wtapia się we włoski.
Pomada powinna być miękka,ta niestety taka nie jest. Ma ładny,naturalny kolor. Z tego co widzialam jest całkiem fajny wybór i każdy znajdzie coś dla siebie.
Bardzo trwała,naturalne wykończenie .
Jest dostępna raczej w kazdej drogerii
Patrząc po komentarzach i opiniach,zastanawiam się czy nie trafiłam na jakąś felerną sztukę.