KWC LogobyWIZAŻ logo
Cienie do powiek

Makeup Obsession London Be In LoveWith Eyeshadow PalettePaleta 10 cieni do powiek

4,2 na 520 opinii

Kupi ponownie: 40% osób
    Tiarqa
    23 maja 2019 o 5:32
    Warto ją mieć
    W końcu się skusiłam... Mimo, że już nie raz robiłam podchody do szafy tej firmy. Kupiłam paletkę beinlovewith która zawiera neutralne kolory, idealne dzienniaczki. Nie wiem dlaczego ale bardzo kojarzy mi się ta paletka z makijażem ślubnym. - Opakowanie jest kartonowe ale wydaje się być solidne, do tego na plus spore lusterko - Grafika jest minimalistyczna ale ładna, wytłaczany złoty napis na tle pudrowego różu - Mamy tu 6 cieni matowych i 4 błyszczące, wszystkie w ciepłej tonacji - Bardzo fajnym pomysłem jest to, że paletka jest magnetyczna więc jak mamy więcej tych palet to możemy poukładać kolory według uznania - Kolejna rzecz która mi się podoba to to, że cienie mają nazwy - Cienie są miękkie, satynowe i dobrze napigmentowane - Osypują się - Można nimi stworzyć na prawdę pięknie, dzienne, delikatne makijaże. Paletka ta stała się obecnie moja ulubioną i używam jej non stop przy makijażu dziennym.
    Zalety:
    • W opisie
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:tydzień

9 osób uznało tą opinię za pomocną
    przeznaczenie9090
    17 kwietnia 2020 o 15:17
    Idelana na codzień!
    +paleta wygląda naprawdę ładnie, ma delikatne jasne cienie, które idelanie sprawdzą się w makijażu dziennym +pigmentacja jest moim dobra, nie można zrobić sobie krzywdy tymi cieniami +łatwo się rozcierają i długo utrzymują na powiece Zapraszam na mój profil na Instagramie @prze.znaczenie może wam się podoba :D

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    _Madziusia_
    16 października 2020 o 15:55
    Super nudziaki
    Tą piękną paletkę dostałam od przyjaciółki na urodziny. Jest to mój pierwszy i jak na razie jedyny produkt marki Makeup Obsession. Moje ulubione kolory w makijażu to wszelkiego rodzaju nudziaki. Dlatego właśnie ta paletka to strzał w dziesiąte. Kolory są bardzo dobrze napigmentowane. Każdy z kolorów można wyciągnąć i włożyć inne np z innej paletki, ponieważ są na magnes. Paleta posiada lusterko. Cała paletka jest bardzo minimalistyczna jak każda paleta z tej serii. Bardzo mi się podoba, jest idealna do codziennego makijażu jak również i na jakieś specjalne okazje. Cenowo wypada bardzo fajnie. Cienie są trwałe i nie obsypują się bardzo.
    Zalety:
    • pigmentacja
    • cena
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    nkdmko
    8 stycznia 2023 o 13:47
    1 / 5
    Krzywdy może nie zrobi, ale miłości nie ma ani dla fanek nudziaków ani dla błysków ;(
    Na mega promocjach w Rossmanie wpadły mi w ręce paletki z tej serii. Jest ich kilka do wyboru w zależności od mocniejszych i bardzo wyrazistych cieni do nudziaków, matów czy błyszczących. Wspomnę, że lubię cienie nuuude, czasami z jakimś błyskiem, ale przeważnie kolory delikatne na co dzień i wybór padł właśnie na tą paletkę .. Był dostępny tester ,sprawdziłam kolory na ręce i ta sprawiła na mnie wrażenie, że super się będzie sprawdzała na co dzień . Tak więc wzięłam! Urzekła mnie szata graficzna. Design pudrowy róż ze złotymi wypukłymi literami. W środku piękne cienie z nazwami (które też brzmią super:D) i bardzo duże, przejrzyste lustereczko które naprawdę jest dobrej jakości, gdyż elegancko i wyraźnie przez nie wszystko widać, tak więc gdzieś w podróży można byłoby z łatwością sobie co nieco poprawić ;). Jednak w domu klapa, totalne rozczarowanie. Mimo pięknej oprawy dla mnie te kolory to bubel straszny . Znajdziemy w niej nudziaki które piękne się prezentują w opakowaniu i 4 cienie błyszczące , oraz cienie o mocniejszych kolorach. No i wszystko pięknie gra - jednak cienie błyszczące są piękne tylko w opakowaniu, gdyż pudrowego różu lub złotego wgl nie widać na powiece, trzeba byłoby może zużyć pół koloru na jedno oko żeby cokolwiek było widać i można było się domyśleć jaki to kolor. O pudrowym różu nawet nie wspomnę bo nie widać go wcale Za to tak się osypują , że pod oczami nie potrzeba nam już rozświetlacza bo uzyskamy go z cieni aż za nadto . Kolory które są nudziakami delikatnymi nawet te brudny róż, łososiowy wychodzi pomarańczowy. Nie ważne że jest tutaj 10 kolorów każdy inny, jak na powiece wychodzi każdy pomarańczowo i jednolicie tylko w mocniejszym bądź słabszym odcieniu. Jedynie kolor biały jest biały! Z tego co dobre to, że kupiłam ją na promocji coś koło 18,19 zł bo gdybym miała dać pełną kwotę za nią to bym się chyba popłakała. Przed zakupem czytałam opinie na temat paletki, są fanki jak i osoby z podobnymi odczuciami do mojego. Jednak jak wiele osób podkreśla i z którymi się zgodzę, nie jest warta swojej ceny. Dla mnie nie wypadł totalny, krzywdy na powiece może nie robi, ale miłości nie ma. Kolory są bardziej imprezowe, okazjonalne niż codzienne. I wszystkie na jedno kopyto. Szata graficzna tak, magnetyczne zamykanie tak, lustereczko tak. Cienie NIE . A płaci się za jakość a nie za wygląd .
    Zalety:
    • Szata i oprawa graficzna paletki,
    • Magnetyczne zamykanie,
    • Przejrzyste lustereczko w środku.
    • Na 10 cieni tylko 1 bały jest super .
    Wady:
    • Cienie błyszczące których nie widać na powiece tylko pod,
    • Bardzo się osypują,
    • Cienie które są bardzo mocne nawet te nudziakowe,
    • Pomimo gamy kolorystycznej 10 kolorów każdy odcień jest taki sam, bardzo nie wiele się różnią ,pomimo nawet chłodnych tonacji.
    Używa produktu od:2 tygodnie

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mysza102
    15 lutego 2022 o 19:17
    4 / 5
    Przyzwoita paleta
    Jakość cieni z paletki Makeup Obsession jest wysoka, ale generalnie używałam lepszych cieni. Paletka sama w sobie jest bardzo estetycznie i solidnie wykonana jest z mocnego papieru, zamyka się na silny magnez, a lusterko w środku jest prawdziwym lustrem. Paleta zawiera 10 różnych cieni - 6 matowych i 4 błyszczące/metaliczne. Ich pigmentacja jest na dobrym poziomie. Dobrze się blendują. Mają odpowiednią trwałość. Nie podrażniają oczu. Ich minusem jest to, że są bardzo suche, przez co się osypują. Mimo tej wady ogólnie przy tak niskiej cenie, w jakiej można kupić tę paletkę, jej jakość jest wysoka i warto wypróbować.
    Zalety:
    • Trwałość
    • Pigmentacja
    • Kolory
    • Dobrze się blendują
    • Nie podrażniają oczu
    • Design i solidność wykonania samej palety
    • Lusterko
    • Cena
    Wady:
    • Są bardzo, bardzo suche
    • Trochę się osypują

3 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne