MYLAQ, Mylaq x Atomówki, Lakier hybrydowy

MYLAQ, Mylaq x Atomówki, Lakier hybrydowy

Stwórz niepowtarzalny manicure hybrydowy za pomocą kolorów, zdobień i akcesoriów inspirowanych superbohaterkami: Bójką, Bajką i Brawurką! Podkreśl swój indywidualizm i dziewczęcą siłę! Odkryj w sobie supermoc! Czas na spotkanie z ukochanym. Wybrałaś najpiękniejszą sukienkę, ale czy zadbałaś o detal? Jak wyglądają Twoje paznokcie? Na szczęście, zawsze możesz liczyć na przyjaciółki, które zmalują Ci fantastyczną stylizację hybrydową lakierem Mylaq. Teraz rozkochasz w sobie cały świat!

lakiery hybrydowe
nabłyszczające
Efekt
naturalne

Ok

Lakier jest trwały i nie odpryskuje, ale niestety jego krycie daje wiele do życzenia. Potrzeba aż trzech warstw jak nie więcej żeby lakier ładnie wyglądał na paznokciach, a szkoda ponieważ gama kolorów jest naprawdę warta uwagi. Uwagę zwraca na pewno wygląd butelki lakieru, który jest naprawdę fajny. Z kreskówką o atomówkach mam miłe wspomnienia. Lakier jest Ok, ale szału nie ma.

Magic power

Mam kolor Magic Power, lakier jest dobrze na pigmentowany i dość rzadki. Ma bardzo mocny chemiczny zapach. Lakier zawsze nakładam na jedną warstwę czarnego lakieru żeby podbić zmienność kolorów. Dobrze się utrzymuje na paznokciach nie pęka ani nie blednieje.

Nigdy wiecej

Zakupiłam Mylaq ATOMÓWKI i był to mój najgorszy zakup jak do tej pory. Nakładając lakier już na odpowiednio przygotowane paznokcie ten zaczął bardzo dziwnie się zachowywać. Przypominało to trochę jak szybko schnący zwykły lakier do paznokci który jest już stary. Zostawiłam na chwilkę niezakręcony lakier by nałożyć pierwszą warstwę na paznokcie i ten zaczął wysychać, zaczęły robić się grudki. Niestety nie mogłam dokończyć malowania bo nie da się z tym czymś pracować. Może jest to wina przechowywania tych lakierów przez sklep w którym je zakupiłam a może wina producenta. Nie polecam!!

Dobra hybryda

Swój zestaw 3 lakierów do paznokci marki Mylaq oraz pyłku do zdobień zlimitowanej serii inspirowanej kultową kreskówką otrzymałam w prezencie. W zestawie znalazłam 2 lakiery o tym samym kolorze, co nieco mnie rozczarowało, jednak kolor jest idealny na lato, więc z pewnością się przyda. Lakiery tej marki były mi kompletnie nieznane, ale skusze się na inne kolory.

OPAKOWANIE

Jest typowe dla produktów marki. Charakterystyczny kształt buteleczki oraz zdobienia z postaciami Atomówek spodobają się każdej, nawet dużej dziewczynce. Buteleczka ma na górze naklejkę z wizualizacją koloru oraz jego numerem, które doskonale odwzorowują to, co jest w środku. Kolor jest wiernie odwzorowany, co bardzo ważne przy zakupie produktu kiedy stojąc przed drogeryjną półką nie wiemy na jaki odcień się zdecydować. Pędzelek jest dość zbity i gęsty, pozwala na dokładne, szybkie nałożenie produktu. Nie ma problemu z dotarciem do skórek, choć ze względu na konsystencję należy być ostrożnym, aby ich nie zalać. Bardzo dobrze się z nim pracuje, nie wyślizguje się z dłoni i pozwala na precyzyjne manewry.

LAKIER

Posiadam kolory Great Care i Yellow Power (2 buteleczki) – myślę, że to idealne kolory na lato. Great Care to delikatny pastelowy żółty, natomiast Yellow Power jest zdecydowanie bardziej wyrazisty i ciemniejszy. Kolor jest odważny, ale nadaje się do noszenia na co dzień, szczególnie wiosną i latem. Żółty to zdecydowanie nie mój kolor, ale ten pastelowy polubiłam. Lakier ma dosyć rzadką konsystencję, ale większość lakierów hybrydowych z jakimi pracowałam ma podobną, nie jest ona lejąca. Dobrze się z nią pracuje, choć przy aplikacji trzeba być ostrożnym, newralgicznym obszarem są zawsze u mnie skórki, ale na szczęście dzięki precyzyjnemu pędzelkowi udało mi się uniknąć ich zalania. Pędzelek pozwala na rozłożenie w literkę U dzięki czemu dotarcie do skórek nie jest problemem. Lakier jest odpowiednio napigmentowany i dobrze kryje, jednak przy jasnych kolrach potrzebuję co najmniej 2 warstw, bo wtedy nic nie prześwituje. Utwardzam go w lampie LED/UV 10W przez 1x60sec. i 1 x 45 sec. i to w zupełności wystarcza. Nie ma żadnych problemów z utwardzaniem, lakier nie kurczy się, idealnie trzyma się paznokcia. Jeśli chodzi o trwałość to miałam go na paznokciach 11-14 dni i nic się z nim nie stało mimo tego, że nie oszczędzam rąk. Po tym czasie z powodu odrostu usunęłam lakier – idzie to sprawnie i szybko. Lakier wyglądał przez cały okres noszenia idealnie, tak jakbym go przed chwilą nałożyła dzięki zabezpieczeniu w postaci topu i bazy (choć innej marki, produkt świetnie z nimi współgra). Jakość produktu jest współmierna z ceną . Pojemność 5 ml pozwala na używanie produktu przez dłuższy czas. Jestem zadowolona z tego produktu i w przyszłości planuję zakup kolejnych kolorów.

PLUSY:
+ dobry pędzelek
+ ciekawe opakowanie
+ duża gama kolorystyczna
+ dobre krycie
+ dobra pigmentacja
+ bezproblemowe utwardzanie
+ trwałość
+ spora pojemność
+ cena współmierna z wysoką jakością produktu