Uriage, Hyseac, Sun Care Fluid SPF 50 (Fluid przeciwsłoneczny)

Uriage, Hyseac, Sun Care Fluid SPF 50 (Fluid przeciwsłoneczny)

Fluid przeciwsłoneczny do skóry trądzikowej SPF 50, przeznaczony do skóry tłustej, wymagającej ochrony przed promieniowaniem UVA-UVB. Starannie dobrane filtry (Tinsorb M) i substancje aktywne zapewniają efekt matujący oraz właściwy poziom nawilżenia. Skuteczność produktu potwierdzona w badaniach klinicznych.

Skład: Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Uriage Thermal Spring Water, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butylmethoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Octocrylene, Nylon-12, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Decyl Glucoside, C20-22 Alkyl Phosphate, Cyclohexasiloxane, C20-22 Alcohols, Phenoxyethanol, Brassica Campestris, Xanthan Gum, Fragrance, Benzoic Acid, Tetrasodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Tricontanyl PVP, O-Cymen-5-Ol, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-51, Lecithin, Hydrolyzed Wheat Protein, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Epilobium Angustifolium, Sodium Metabisulfite (11.05.2009)

Cena: 51zł / 50ml
/in/

So far the best :)

Jak dotąd najlepszy krem z filtrami UV, którego używałam do twarzy. Najbardziej cieszy mnie to, że dobrze się rozprowadza (jest płynny) i nie świeci. Momentalnie wchłania się i nie widać żadnych białości. Szkoda, że nie jest trochę tańszy. Na razie jestem bardzo zadowolona, bo długo szukałam kremu z wysokim filtrem, który by nie błyszczał (mam cerę mieszaną, a w lecie po prostu tłustą). Pewnie kupię go znowu, ale nie wykluczam eksperymentowania z czymś nowym, bo lubię innowacje :)

Używam tego produktu od:lipiec 2009

OK

Hej ;)
Ja używam tego filtru od końca kwietnia 2009. Smaruje się nim codziennie i jeszcze się nie skończył. Na początku miałam mieszane uczucia co do niego. Teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolona:
1. jest wydajny
2. minimalnie bieli ( u mnie po 2-3 godz. od aplikacji integruje się ze skórą i jest nie widoczny)
3. matowi na dobrych kilka godzin
3. nie jest tłusty, zostawia za to taki delikatny film jak po użyciu kremu nawilżającego
3. nie zatyka porów
4. gdy skóra jest odpowiednio nawilżona rozsmarowuje się go bez problemów; gdy przesuszona podkreśla "suche skórki" i ciężko się go rozprowadza

Nie wiem czy go kupię ponownie, bo jestem taka z natury, że ciągle poszukuję czegoś lepszego od poprzedniej rzeczy ;).

Używam tego produktu od:IV2009

Rewelacja!!!

Kupiłam ten krem zachęcona przez Panią w aptece. Testowałam go na nartach przy silnym słońcu i byłam bardzo miło zaskoczona. Mam silny łojotok i bardzo nie lubię kremów z filtrem przez to,że nie chcą się wchłaniać.
Ten preparat zaskoczył mnie miłym zapachem i przede wszystkim natychmiast się wchłania nie pozostawiając białej warstwy.
Nie zawiera też alkoholu jak na przykład filtr biodermy przez co nie wysusza skóry.
W lecie na pewno mi się jeszcze przyda!
Polecam!

KWC !

mój ideał :) dobrze chroni przed słońcem, skóra jest po nim przyjemnie nawilżona a jednocześnie nie błyszczy się, nie podkreśla skórek, nie wysusza itp (mam skórę mieszaną, skłonną do niespodzianek i błyszczenia, ale wiele kremów mnie wysuszało).
stosuje ten krem jako bazę pod minerały EDM i świetnie razem dają radę :)Używam tego produktu od: maja 2009
Ilość zużytych opakowań: