Uriage, Hyseac, Soin Actif aux AHA (Krem z kwasami AHA)

Uriage, Hyseac, Soin Actif aux AHA (Krem z kwasami AHA)

Krem z kwasami AHA przeznaczony do skóry tłustej, trądzikowej z niedoskonałościami, zaskórnikami, rozszerzonymi porami i nierównościami na powierzchni skóry. Innowacyjne połączenie kwasu glikolowego i argininy (tzw. kompleks amfoteryczny) zapewnia właściwy poziom pH preparatu przy jednoczesnym kontrolowanym i powolnym uwalnianiu w jednostce czasu kwasu glikolowego.
Formuła produktu zawiera 2% kwas jabłkowy oraz 7% ester kwasu jabłkowego, dając łagodne działanie złuszczające aktywnie redukując liczbę zaskórników. Skóra staje się gładka, czysta, bardziej matowa i promienna. Skuteczność produktu potwierdzona w badaniach klinicznych.
Wskazania: Skóra mieszana i tłusta z tendencją do powstawania zaskórników, z rozszerzonymi porami i nierównościami skóry.
Skład: kompleks kwasów AHA nowej generacji, pirocton olaminy, fitosfingozyna, wyciąg z wierzbownicy.

Skład: Aqua (Water), DI-C12-13 Alkyl Malate, Cyclopentasiloxane, Corn Starch Modified, C14-22 Alcohols, Glycolic Acid, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Malic Acid, Cyclohexasiloxane, Sodium Hydroxide, C12-20 Alkyl Glucoside, Arginine, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Diphenyl Dimethicone, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dimethicone, Parfum (Fragrance), Piroctone Olamine, Isohexadecane, Xanthan Gum, Phytosphingosine, Butylene Glycol, Polysorbate 80, Lecithin, Hydrolyzed Wheat Protein, Sorbitan Oleate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Sodium Metabisulfite (04.07.2011.)

Cena: 42zł / 40ml
/m/

Są lepsze

Kremy z kwasami kupuję nałogowo, po prostu jest to idealny sposób na zadbanie o moją tłustą skórę nocą.
Rano cera jest promienna i znacznie lepiej wchłaniają się kremy, sera itp. :)

Kupując ten krem kierowałam się właśnie kwasami, no i apteczną marką, którą znałam już z maseczki złuszczającej, która jest zresztą świetna.
Niestety nie mogę tego powiedzieć o tym kremie, jest poprostu ok ale wymagającej skóry nie dopieści.
Jakoś tam swoje obietnice spełnia- rano czuję, że skóra jest gładka, ale to jeden z najgorszych kremów z kwasami jakie miałam. O niebo lepszy jest 10%peeling migdałowy pharmaceris, czy złuszczający peeling chemiczny biodermy, który stosuję jak serum. Po prostu efekty jakie widzę na skórze są lepsze.

Hyseac na pewno wygładza, eliminuje pewne niedoskonałości jak dorbne zaskórniki ale nie liczyłabym na nic więcej.
Nie mam już problemów z niedoskonałościami ale kilka pamiątek w postaci blizn mam i ten krem nie rozjaśnił ich jakoś znacząco.
Przy mocnym trądziku, a nawet słabym raczej nie poradzi sobie, chociaż to dosyć indywidualna sprawa.
Jednym kwasy służą innym nie, jednym migdałowy a innym glikolowy i tak naprawdę trzeba samemu coś przetestować, żeby wiedzieć na 100% czy zadziała.

Kremik ma natomiast plus za to, że ma lekką, nietłustą konsystencję.
Zapach też jest przyjemny.
Raczej nie zrobi nikomu krzywdy, to bardzo delikatne kwasy owocowe, więc dla wrażliwej skóry polecam bo może się sprawdzić.
Opakowanie higieniczne, chociaż wolałabym pompkę a nie tubkę.
Generlanie polecam testy, zły nie jest ale specjalnie mnie też niczym nie ujął. Znam lepsze i tańsze :)

Używam tego produktu od: ponad msc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobra, ale nie spełnia wszystkich obietnic producenta

Używam jej już jakiś czas, bo nie mam nic lepszego na cere mieszaną z bardzo rozszerzonymi porami

+ ujednolica cerę
+ trochę ozyszcza pory i zmniejsza pryszcze

- cena 50zł
- może podraznić
- nie matuje - po jakimś czasie znów sie błyszcze
- nie spłyca porów

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Rewelacja na pryszcza

Używam miejscowo na blizny lub pryszcze. I tu i tu się sprawdza. Rozjaśnia blizny, pryszcze w ciągu kilku godzin się goją. Wchłanialność natychmiastowa, zapach niezbyt ale jak to przy kwasach. Opakowanie ładne. Wydajność mega. Naprawdę go lubię i polecam. Ale tylko do stosowania miejscowego. Tak sobie wymyśliłam drogą prób i błędów i tak własnie używany sprawdza się idealnie. Effaclar nie ma się co równać do tej serii.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe i dwie próbki

zdecydowanie najlepszy jaki miałam

CUDO !
- idealnie się wchania
- odświeżające uczucie po nałożeniu
- delikatny przyjemny zapach
- nie podrażnia mojej wrażliwej skóry ale idealnie ja matuje i oczyszcza , zwęża pory , zdecydowanie skutecznie ogranicza powstawanie niedoskonałości !

POLECAM !
NAJLEPSZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobry

Przede wszystkim oczekiwałam ze troche uspokoi moją cerę na któej zaczeły pojawiać się niedoskonałości. Faktycznie poprawiło się to.
Używam raz dziennie na noc i uważam że jest bardzo wydajny. Podrażnia tylko miejsca w których skóra jest uszkodzona.
Chyba nie poradził sobie z przebarwieniami.

Będę go używała jako kuracji raz na jakiś czas.

plusem jest to że nie złuszcza skóry w sposób widoczny wiec mozna normalnie funkcjonować bo skóra nie odpada płatami:o

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Skuteczny

Po odstawieniu pigułek na mojej twarzy coraz częsciej zaczęły się pojawiać różne parszywe niespodzianki. Kupiłam więc ten krem dla spróbowania, w promocji z żelem oczyszczającym. I naprawdę jestem zadowolona, chociaż przeważnie używam samego kremu na noc. Wyprysków jest zdecydowanie mniej, rano widzę jak twarz jest uspokojona, a ślady po niespodziankach mniej widoczne. Używałam wielu kremów z kwasami i Uriage to bardzo dobry produkt.

Nic nie robi

Nie mam trądziku ani zaskórników. Krem kupiłam by oczyścić i zwęzić pory.

Bardzo przyjemny owocowy zapach i lekka konsystencja- to chyba wszystkie jego zalety.
Początkowo używałam na całą twarz. Nie zauważyłam żadnego pozytywnego wpływu na wielkość i czystość porów. Za to zauważyłam okazjonalne drobne niedoskonałości, lekko podrażnione naczynka, zaczerwienienia i nadprodukcję sebum. Wszystko to razem sprawiło, że skóra zaczęła wyglądać nieświeżo i po prostu gorzej niż zwykle. Z czasem zaczęłam go wcierać tylko w wybrane("porowate") części twarzy, ale i tego wkrótce zaprzestałam.

Podsumowując- wielkiej krzywdy nie robi, ale też nie pomaga. Wolę Effaclar Duo lub K. Zresztą czasami zwykłe kremy z drogerii lepiej wpływają na wygląd moich porów niż Hyseac.

Kwasy AHA chyba w ogóle mi nie służą- nawet w tak śladowych stężeniach- więc jak ktoś nie ma podobnego problemu, to może próbować.

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 40 ml w trakcie

Nigdy nie miałam problemu z trądzikiem w wieku dojrzewania aż nagle w wieku 23 lat strasznie mnie wysypało na policzkach , przez rok nie potrafiłam sobie poradzić z trądzikiem aż zamowiłam na allegro własnie ten krem , pomyslałam ze może kwasy dadzą rade... i stał sie cud ! ;) brzydkie ropne grudki poznikały a przebarwienia po nich także zaczeły blednąć . Uzywam kremu codziennie i masuje twarz 5 min , raz w tygodniu używam Cit-rollera i musze przyznać ze w życiu nie miałam tak świeżej promiennej cery jak teraz !!!

Używam tego produktu od: 2 mieś
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

nic nie widzę

Czyli nie ma żadnej poprawy. Po grubo ponad miesiącu mogłoby się coś dziać.

Ładnie pachnie, miło sie nakłada. Chyba rzeczywiście trochę rozjaśnia, ale tego spodziewałam sie jako bonusa, skóra jest ładna i gładka tam gdzie nie ma z nią kłopotów, jakby dookoła, wyglądam mniej więcej jak muchomor.

Rzeczywiście jakoś tak dziwnie tłuści, a po porannym umyciu spod tej powłoki skóra jest ściągnięta.

Być może pomaga odblokowywać pory, ale trudno stwierdzić co tak naprawdę redukuje moje zaskórniki, bo działam na wszystkich frontach.

Używam tego produktu od: 17 czerwca

Okropieństwo

Taki zachwalany, taki cudowny, ojejujeju :)
Guzik prawda.

Krem przede wszystkim bardzo słabo się wchłania, tłuści buzię, rano jest tragedia - skóra jest tłusta i klejąca.
Nie usuwa przebarwień, nie zwęża porów, nie spłyca zaskórników, nie robi NIC.
Kupiłam, zużyję z bólem serca i więcej nie kupię, wyrzuciłam 45zł do kosza. W dodatku cholernie wydajny, używam a on się nie kończy....

Tragiczny, kasa wywalona w błoto

Nie wiem czym wy się tu tak zachwycacie?
\\n
\\nKrem jest okropny. Drogi, nie robi z buzią nic a nic, nie zmniejszył porów, nie likwiduje zaskórników, nie rozjaśnia, nie szczypie, nie podrażnia, nie złuszcza.
\\nMam wrażenie że smaruję się zwykłym kremem nawilżającym, w dodatku nie wchłania się dobrze, na twarzy pozostaje tłusty film, a rano na twarzy jest istny "olej".
\\n
\\nJedyny plus to nie zapycha, nie powoduje kłopotów z trądzikiem. Poza tym BUBEL.
\\n
\\nUżywam regularnie, zużyję do końca i więcej nie kupię.

KOMPLETNE ZERO

Krem nie zrobił kompletnie nic.
Kupiłam go pół roku temu, za namowa pani z apteki. Używalam systematycznie na noc, najpierw co 2 dni, potem codziennie.
Zaskórniki jak były tak są, nic się nie zmniejszyły. Nawet po wyczyszczeniu cery u kosmetyczki i regularnego stosowania tego kremu, dalej sie pojawiają. Skóra zaczęła się bardziej przetłuszczać, a rozszerzone pory nie zmalały nawet odrobinkę. Delikatnych przebarwień po trądziku nie ruszył. Podsumowując, pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: stycznia