Miss Sporty, Nail Expert Manicure, Silk Base & Top Coat (Odżywka i baza do paznokci 2 w 1)

Jest to kolejna odżywka do paznokci Miss Sporty. Użyta pod lakier chroni paznokcie przed odbarwieniem, użyta jako warstwa wierzchnia sprawia że lakier schnie szybko i nie odpryskuje. Wzmacnia paznokcie. Zawiera proteiny jedwabiu.
Zawiera mały, ale skośny i wygodny pędzelek. Łatwo ją zmyć każdym rodzajem zmywacza.

Cena: 5zł / 8ml
/s/

Spełnia rolę

Jako baza sprawdza się świetnie, nie ma wpływu na kondycję paznokcia, ale chroni przed przebarwieniami i sprawia, że lakier dobrze się rozprowadza, co mi w zupełności wystarcza. //Jako top czasem ciężko się go używa - mała ilości nie starcza, żeby całkowicie pokryć powierzchnię, ale nie pozostawić smug, za to widocznie wpływa na trwałość lakieru - kolor trzyma się o około 2 dni dłużej.

Nie jest idealny, ale jak na swoja cenę sprawdza się zadziwiająco dobrze, chętnie wrócę do niego, kiedy skończę opakowanie.

Całkiem całkiem

Chyba zgadzam się z tym, że jako bazy bym go używała, natomiast jako odżywki niekoniecznie. Używając go pod lakier nie widzę przebarwień, nie widzę jakichś zmian na gorsze - ale też nie widzę zmian na lepsze. Ot, taka zwyczajna baza. Mam dosyć mocne paznokcie, więc nie przeszkadza mi brak działania w zakresie odżywienia. Lakier z tą bazą trzyma się całkiem długo, ponadto baza szybko schnie, to bardzo wygodne. jako top odrobinę rozpuszcza lakier, trudno mi to określić...

Reasumując - całkiem w porządku, jeśli potrzebujesz bazy na zdrowe paznokcie.

Bardzo dobra baza, odżywka- nie

Jako baza bardzo dobry :) Szybko schnie, naprawdę chroni przed odbarwieniem, a wierzchni lakier dobrze się po nim rozprowadza. Jednak jeśli chodzi o użycie jako odżywki, to oprócz ładnego połysku, nic nie dał moim paznokciom. Nie utwardza ich w żaden sposób ani nie odżywia. Czyli brak odżywkowego działania. W tym aspekcie sprawdza się jak przeciętny przezroczysty lakier.

Będę go kupować dalej i używać jako baza.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Ok ale nie chroni przed odbarwieniem

Chciałam odmiany od bazy z Revlonu oraz czegoś tańszego. Padło na Miss Sporty.
Baza jako taka jest w porządku (nie używałam jej jako top coat więc jak się w tej roli sprawuje nie wiem). Szybko schnie, od razu po pomalowaniu ostatniego paznokcia nakładam kolor. Lakiery dobrze się na niej rozprowadzają i trzymają.
Jedyną słabą stroną tej bazy jest to, że nie chroni paznokci przed żółknięciem. Paznokcie mam pomalowane praktycznie zawsze, więc tak czy siak tego nie widać, mimo to jest to powód dla którego więcej tej bazy nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Jest ok

Kiedy przychodzi lato uwielbiam mieć kolorowe paznokcie i często zmieniam ich kolorki. Kiedyś lakier zażółcił płytkę paznokcia i postanowiłam kupić bazę. Próbowałam z różnych firm: Golden Rose, Sally Hansen, Joko itp. Niedawno zakupiłam miss sporty. Jestem zadowolona. Używam go tylko i wyłącznie pod lakier.
+dobrze się rozprowadza
+szybko schnie
+przystępna konsystencja
+chroni paznokieć przed zabarwieniem
+lakier ładnie się rozprowadza na powierzchni bazy
+nie uczula
+ładne opakowanie
+cena

-śmierdzi
Jest porównywalny z innymi bazami.

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Base tak, top nie

Jak to z produktami 2 w1 czasem bywa, w żadnej roli nie sprawdzają się za dobrze.
Jako baza jest jeszcze całkiem całkiem. Nie zauważyłam, żeby wzmacniał paznokcie, natomiast rzeczywiście chroni płytkę przed odbarwieniem i wyrównuje powierzchnię paznokcia. Z tym, że jak go kupiłam głównie z myślą stosowania na wierzch, bo jako bazy używam zazwyczaj odżywki z essence (dodatkowo regeneruje paznokcie). A więc jako top coat totalnie się nie nadaje. Ma niemiłą tendencję do rozpuszczania rzadszych lakierów, tak, że tworzą się nieestetyczne prześwity. W dodatku nie utrwala niczego, nie widzę różnicy w trwałości manicure z tym topem, czy bez niego. Jedyny plusik za to, że ładnie nabłyszcza.
Nie warto

Używam tego produktu od: ponad roku

Niedrogi produkt z dobrym efektem

Używam tego lakieru jako 2w1, czyli najpierw pod lakier, potem dwie warstwy lakieru, i znowu jako top coat.

Pod względem ochrony przed odbarwieniami nie mam żadnych zastrzeżeń.

Za obietnice producenta co do warstwy wierzchniej odejmuję gwiazdkę za niespełnioną obietnicę "sprawia, że lakier schnie szybciej" - niestety nie jest to prawda, aczkolwiek kiedy maluję paznokcie po południu i nie kładę tej warstwy, rano budzę się z poduszką na paznokciach, natomiast ten lakier zapobiega takiemu efektowi, więc może coś w tym jest.

Dwa pozostałe efekty warstwy wierzchniej - połysk i nie odpryskiwanie oceniam bardzo dobrze. Normalnie lakier odpryskuje mi już na drugi dzień, a dzięki temu top coatowi utrzymuje się nawet do tygodnia, co jest jak na mnie olbrzymim sukcesem.

Ogólnie za tę cenę efekty są super i zdecydowanie polecam ten produkt.

Porażka

Nigdy nie kupiłam nic z miss sporty co by było chociaż przeciętne. Niestety.
Lakier kupiłam w rossmannie na szybko, gdyż pracuje w salonie kosmetycznym i pod rekawiczkami, czestym myciem rąk czy piłowaniem itp żaden lakier nie wytrzyma nawet godziny, a akurat zapomniałam swojego topu.

-nałożony pod lakier, wcale nie przedluza jego trwałości, może i chroni przed przebarwieniami ale nie ma żadnych super właściwości
-nałożony na lakier ... mam wrażenie że lakier z tym topem odpryskuje i sciera się jeszcze szybciej niż gdyby był sam
-bardzo ściąga i rozpuszcza zaschnięty juz na paznokciu lakier., przez co tworzą sie smugi prześwity i nie wygląda to estetycznie

Jedyny plus to taki ze nabłyszcza- ale to zrobi kazdy bezbarwny polozony na lakier.

Szkoda kasy, bubel.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i do wyrzucenia

jedyna która nie niszczy moich paznokci

Używam jej od lat i spisuje się świetnie! Eksperymentuję z innymi produktami (odżywkami i bazami) ale efekt jest zawsze ten sam - połamane paznokcie, krwiaki pod paznokciami, paznokcie rozdwajające się, bolące. Najwyraźniej jestem przykładem osoby problematycznej pod tym względem. ;) Jedynie ta odżywka nie niszczy moich paznokci, wręcz przeciwnie - przyspiesza ich wzrost, chroni płytkę paznokcia przed zafarbowaniem i sprawia, że paznokcie są w lepszej kondycji. Przez pewien czas odżywka zniknęła ze sklepowych półek (zmiana opakowania) i nie mogłam dojść do ładu z moimi paznokciami. Jak tylko pojawiła się ponownie i zaczęłam ją stosować - problem się rozwiązał. Jak dla mnie jest to najlepsza odżywka i lakier bazowy. Mój hit.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Dla niezbyt wymagających

Niestety nie mogę powiedziec o tym kosmetyku zbyt wielu komplementów. Używam odżywki głownie jako przyspieszacz i w tej roli według mn ie sprawdza się całkiem nieźle. Produkt całkiem niezle się nanosi, mimo iż pędzelek jest dośc wąski. Mam ten produkt o kilku miesięcy i póki co nie gęstnieje, ma ładną konsystencję nie śmierdzi-praktycznie bezzapachowa.
Niestety jak dla mnie zupełnie nie sprawdza się jako baza pod lakier. Często maluje pażnokcie na intensywne, ciemne kolory. Mimo nałożenia bazy paznokcie są przebarwione a lakier trzyma się bardzo krótko. Po dwóch dniach normalnej pracy (plus codzienne zmywanie i kąpiel) lakier schodzi praktycznie warstwami. Dłuższe efekty osiągam nawet po zastosownaiu lakieru bezpośrednio na płytkę paznokcia.
Raczej nie zdecyduję się na kolejny zakup mimo atrakcyjnej ceny.

Używam tego produktu od: 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

taki sobie

Dobrze sprawdza się jako baza, szybko schnie, ale jednak wolę używać odżywki jako bazy.
Natomiast jako top coat sprawdza się beznadziejnie, bardzo długo schnie, przez co na moich paznokciach zostawił mnóstwo kresek.
Cieszę się, że nie kosztował dużo, bo bardzo bym żałowała tego zakupu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, co jakiś czas go używam, kiedy moje paznokcie nie wymagają koniecznie odżywki
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, może kiedyś go skończę

Świetny

Używam jako bazy i top coat, w obu wersjach spisuje się bez zarzutu: jako baza chroni przed przebarwieniami, wygładza. Nie zauważyłam, by działał odżywczo na paznokcie, dlatego odejmuję pół gwiazdki. jako lakier nawierzchniowy spisuje się dzielnie, nabłyszcza, utrwala, szybko wysycha. Wydajny, bo wystarczył na prawie rok używania non stop, i jeszcze została1/4 buteleczki. niestety, cięzko go wydobyć, bo pedzelek nie sięga, zatem jest już do wyrzucenia. Ale tak samo jest z innymi lakierami, niestety, dlatego z tego powodu nie obniżę oceny.

Używam tego produktu od: 1 rok