Urban Decay, 24/7 Glide - On, Eye Pencil (Wodoodporna kredka do powiek)

Urban Decay, 24/7 Glide - On, Eye Pencil (Wodoodporna kredka do powiek)

Pojemność 1,2 ml

Kremowa, wodoodporna, bardzo łatwa w aplikacji kredka do oczu Urban Decay 24/7 Glide - On Eye Pencil. Po nałożeniu pozostaje miękka i podatna na rozcieranie przez 30 sekund, po tym czasie wysycha, dając długotrwały, odporny na ścieranie efekt. 50% składu kredki do powiek Urban Decay 24/7 Glide - On Eye Pencil to czynniki o działaniu nawilżającym: olej z jojoby, witamina E, olej bawełniany.

do temperowania
o przedłużonej trwałości, wodoodporna

Och tak!

Nie wiem czy napisze cokolwiek co jeszcze nie było napisane, ale i tak krótko podsumuję co ja na ten temat uważam ;)
Kredki są po prostu BOSKIE! Do tej pory byłam fanką kredek Make Up Forever ze względu (przede wszystkich) na trwałość. Mój makijaż musi wytrzymać w ekstremalnych warunkach minimum 18 h. Te kredki wytrzymują. Są super-miękkie, więc idealnie się je nakłada. Kredka na powiece jedzie jak po masełku :D Ciężko zrobić sobie nią krzywdę. Trzyma się na powiece cały dzień, nie odbija, nie rozmazuje. Nic dodać, nic ująć, warto zapłacić i mieć coś do czego nie będzie można się doczepić.
PS. Obecnie mam dwa kolorki:
- Rockstar - ciemny bakłażan,
- Zero - totalnie czarny.

Już ostrzę zęby na kolejne :)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: używam na razie 2 kredek

ukochana kredka

Jako calkowita kredkomaniaczka daje tej kredce jej zasluzony KWC!!!
Bardzo dlugotrwala, niesamowity wybor kolorow, bardzo miekka a zarazem nie zuzywa sie tak szybko jak inne miekkie kredki, dobra na linie wodna i na azdy zakamarek oka!
Same plusy wlacznie z tym iz firma Urban Decay jest firma Veganska.
No moze jeden malutki minusik za wysoka cene.

Ilość zużytych opakowań: conajmniej 10

Ulubione kredki!

Jestem w posiadaniu trzech odcieni: Whisky, Bourbon oraz Zero. Kredki są niesamowicie wydajne, miękkie, aplikacja na powiekę jak i na linię wodną jest bardzo łatwa, kolory są intensywne. Na moich powiekach utrzymują się cały dzień, czasem muszę jedynie dokonać poprawki w zewnętrznych kącikach oczu - ale to nie wina kredki, mi oczy zawsze łzawią dość intensywnie na wietrze. Wybór odcieni jest naprawdę spory, każdy znajdzie coś dla siebie. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cztery

jak naj bardziej na tak

Kredki z tej serii są super miękkie z łatwością i delikatnością rozprowadzają się na powiece. Czegoś takiego od dawna szukałam . Kredka długo utrzymuje się na powiece idealnie nadaje się na linię wodą , osoba która zakupi ten produkt na pewno nie będzie żałowała dokonanego zakupu, mimo iż kredka troszeczkę ma swoją cenę uważam że jest tego warta .

jedna z najlepszych

Mam obecnie 2 kredki Zero i Flipside , które były w komplecie z paletą UD Alice in Wonderland.

Zero- typowa głęboko czarna kredka, cudownie maślana przy nakładaniu.. niestety jak się za dużo nałoży i nie przypudruje dolnej powieki, czasem trochę spływa/rozmazuje się.
Flipside- boski, esencjonalnie turkusowy kolor. Również "maślana" kredka, miło się ją nakłada, ładnie miesza się z kolorem cieni.

Jak ktoś miał - miękkością przypominają bardzo kredki do oczu Diora (jeszcze jak były w złotej, nie srebrnej obudowie).

Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 pierwszych

jeden z najlepszych

szukalam kredki, ktora utrzymalaby sie na linii wodnej, wewnetrznej gornej schowanej linii rzes caly dzien bez rozmazywania.
Przyczytalam o tej i kupilam. Uzywam non stop odkad ja mam.
Plusy:
Latwo sie naklada, galdko i miekko
Naturalnie pieknie wyglada
Nie rozmazuje sie nawet przy placzu
Schodzi przy uzyciu plynu do usuwaniu wodoodpornego makijazu
trzyma sie dlugo ale na gornej wewnetrznej linii rzes nie 24h! wytrzyma jednak wiekszosc dnia bez dodatkowych aplikacji
Ma piekne opakowanie

Używam tego produktu od: kilka dni non stop od kupna

i tak i nie

KREDKA nie należny do najtańszych a jednak nie trzyma się cały dzień na linii wodnej co było moim zaskoczeniem, za taka cenę mogli się bardziej postarać o trwałość kredeczki. ale no cóż kredka i tak wytrzymuje znacznie dłużej niż jej koleżanki z niższej pułki :)

Używam tego produktu od:miesiac

Bardzo lubię

Bardzo lubię te kredki. Są dokładnie takie jak obiecuje producent. BARDZO, bardzo łatwo się nakładają. Są bardzo miękkie i przez to jeśli aplikacja ma być precyzyjna trzeba je często temperować. Po wyschnięciu, bardzo trwałe, faktycznie wodoodporne.
Bardzo podobne do kredek PUPY, ale jednak bardziej miękkie, co w zależności od tego jak używane, może być zaletą lub wadą.
Kolory, to kolejny plus, są wyjątkowo żywe i czyste, poza tym jest ich dość sporo.

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszych kilku kolorów