Vichy, LiftActiv Retinol HA (Krem do kompleksowej korekty przeciwzmarszczkowej)

Vichy, LiftActiv Retinol HA (Krem do kompleksowej korekty przeciwzmarszczkowej)

Krem do kompleksowej korekty przeciwzmarszczkowej z SPF 18, UVA.
Przeznaczony do wszystkich typów skóry w wieku 35 - 45 lat.
Kompleksowa korekta przeciwzmarszczkowa z Retinolem A i kwasem hialuronowym. Redukuje trzy typy zmarszczek: embrioniczne, odwracalne i utrwalone.
Uznane składniki (kwas hialuronowy + kompleks Retinolu A) to połączenie nowej generacji o wzmocnionej skuteczności, aby działać jednocześnie na wszystkie typy zmarszczek, niezależnie od ich stadium. Działanie wypełniające i natychmiastowy efekt wygładzający powierzchnię skóry.
Rezultaty widoczne po 4 dniach od zastosowania, zmarszczki embrioniczne zneutralizowane. Zmarszczki odwracalne wygładzone w ciągu 1 dnia, zaś utrwalone wypełnione w 1 miesiąc.
Już po 4 dniach efekt nowej skóry u 80% kobiet.
Hipoalergiczny. Zawiera wodę termalną z Vichy. Produkowany według ścisłych norm przemysłu farmaceutycznego. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną. Testowany na skórze wrażliwej. Nie powoduje powstawania zaskórników.

Cena: ok. 100zł / 30ml
/m/

Udany

Krem kupiłam w zestawie z kremem pod oczy.

Zacznę od tego, że mam 33lata i niewiele zmarszczek. Kupiłam ten krem by im zapobiegać raczej. Jestem z niego zadowolona i jedyny minus jaki znalazłam to - podobnie jak poprzedniczka - opakowanie. Zanim człowiek dojdzie do tego jak wydobyć odpowiednią ilość kremu, to on już się kończy:) Wystarczył mi na 2 miesiące.
Krem ma fajną konsystencję, idealnie pasuje mojej kapryśnej, mieszanej cerze, zapach ma delikatny i co ważne nie zapycha!

Używam tego produktu od:2 m-cy

bardzo dobry

Kosmetyk nabyłam wraz z mleczkiem do demakijażu i kosmetyczką w świetnej promocji w Superpharm za 63 zł.
Krem Vichy LiftActiv Retinol HA jest bardzo delikatny, posiada nietłustą konsystencję, przyjemny zapach i szybko sie wchłania. Odkąd stosuję kosmetyk zauważyłam, że moja skóra (mieszana) stała się bardzo nawilżona, ładna oraz aksamitna. Wydaje mi sie również, że moje "właśnie pojawiające się pierwsze" zmarszczki są mniej widoczne, ale to zapewne dlatego,że nakładając krem delikatnie masuję twarz.
Zazwyczaj kupuję kremy typu serum, gdyż nie znoszę tłustego filmu na twarzy, jednak przed zakupem dostałam od pani w aptece próbkę i krem mi bardzo podpasował.
Reasumując; duży PLUS za nawilżenie i nie zostawianie tłustego filmu.
Jest jeden MINUS - a mianowicie aplikacja. Za każdym razem wyciska mi sie zbyt duża ilość kremu. Próbowałam już na różne sposoby i nie potrafię go jeszcze dobrze dozować.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Nie dla tłustej

Na początek zaznaczam, że nie jest to moja kategoria wiekowa, mam 26 lat, ale lubię kremy z retinolem, wierzę w jego wygładzające działanie, więc co jakiś czas robię sobie kurację tego typu specyfikami.

Wobec tego czy faktycznie ma działanie przeciwzmarszczkowe nie mogę powiedzieć.

Natomiast zauważyłam, że wyraźnie wygładza i odżywia skórę. Mimo tego mam mieszane uczucia. Mam tłustą cerę i po tym kremie, jakiego podkładu bym nie użyła, i tak świece się za chwilę jak latarnia. To jest mój główny zarzut, choć dla kogoś starszego może takiego efektu by nie było - dla mnie krem jest ciężki.

Mimo to mam wielką ochotę wypróbować niedawno wprowadzoną wersję na noc bo w nocy przecież można świecic się do woli.
Zaznaczyłam że ie wiem czy kupię ponownie, bo czuję, że nawet mimo tego świecenia krem ma dobry wpływ na stan skóry.

Podsumowując: przyzwoity kosmetyk, ale na dzień dla skóry tłustej i 26ścio letniej za ciężki.

Ilość zużytych opakowań: ok. jedno opakowanie

Super!

Bardzo dobry krem, szczegolnie do skóry mieszanej,
wyraznie wygladzil i zmniejszyl pory. Pierwszy krem ktory nie tylko obiecywal ale to zrobil! :) No i zauwazyl ze zmarszczki pod oczami mimiczne sie wygladzily, ale to efekt nawilzenia bardziej. szkoda tylko ze taki drogi...

Używam tego produktu od:miesiaca

mocna czwórka dla tego kremiku

Chodz nie lubie jakoś vichy..ten krem jest świetny!!! Nie zapycha co dla mnie wazne(Roc 10 lat mniej -brrr:(),napina,nawilza,dobrze współgra z make-upem(w moim przypadku jest to podkład chanela)buzia jest świeża..efekt pozbycia sie zmarszczek:):)trik marketingowy:)ale warto dbac o cere natomiast ze zmarszczaki polecam lek med estetycznej:):)30 + polecam ta forme retinolu jako kremik na dzien:)

Używam tego produktu od:pół roku

Dobry krem

Nie wierzę w cudowne działanie kremów i dlatego pewnie się nie zawiodłam. To znakomity krem na dzień dla skór 30+, świetnie sprawdza się, jako nawilżacz pod makijaż. Matowi, lekko napina, wygładza, nie podrażnia, wchłania się błyskawicznie. Doskonałe opakowanie z dozownikiem (choć trzeba pamiętać, by naciskać super delikatnie). Nie zauważyłam wygładzenia zmarszczek, ale niewątpliwie lekko ujednolica kolor skóry. Kosztuje sporo, jak na zwykły krem na dzień, ale wart jest swojej ceny. Używałam go z ogromną przyjemnością i z pewnością do niego wrócę po prawdziwej kuracji retinolowej.

Tego szukałam.

Szukałam właśnie takiego kremu: przeciwzmarszczkowego, który by jednocześnie dobrze nawilżał. Rzeczywiście jest kompleksowy, fajnie wygładza skórę, ale nie mam problemów z brakiem blasku, więc rozświetlenia nie oczekiwałam. Fajna konsystencja i aplikator. Używam go raz dziennie rano (pracuję przed komputerem, na noc mam krem tłusty), i sprawia się bardzo dobrze. Dosyć wydajny, ale ciężko określić, ile go jest w opakowaniu i kiedy się skończy. Minusem jest jednak cena, 89 złotych to sporo, ale jest rzeczywiście dobry. Mam 29 lat, i bardzo mi podpasował.
Używam tego produktu od: paru tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

super !

Mam 37 lat, cera mieszana z przewagą tłustej- wrażliwa,źle znosi klimatyzację.
Krem stosuję na dzień,na 30 minut przed makijażem,więcej nakładam na bruzdy nosowo- wargowe i bruzdy między brwiami. Efekt:
cera rozjaśniona
bruzdy spłycone

Używam tego produktu od:3 misięcy

cudów nie zdziałał... : /

Używam tego cudownego kremu ponad miesiąc i niestety żadnych cudów na moim obliczu nie mogę się dopatrzyć...Zmarszczki mimiczne są nadal na swoim miejscu i mają się dobrze..:/. Trzy gwiazdki dałam za to,iż nie uczula, jest delikatny i przyjemy w stosowaniu.Producent obiecał jednak trochę więcej... Nie widzę różnicy w porównaniu z innymi tańszymi kremami. Krem pod oczy jest lepszy. Szkoda mi 105 zł wydanych na ten zakup....

Używam tego produktu od:mieiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

Zgodny z oczekiwaniami

Używam go krótko,bo około 2-ch tygodni i stwierdzam,że
Plusy:*Przy cerze mieszanej sprawdza się dobrze,jest właściwie nawilżona
*pod makijaż b.dobry,nie obserwuję żadnego świecenia
*cera wyraźnie rozświetlona
*taka odnowa bez lasera-jak na razie..
Minusy*kto wymyślił to opakowanie i jak działa ten dozownik,za pierwszym razem krem wyprysnął strumieniem jak woda
*cena też niczego sobie, przy takim dozowniku trzeba uważać

Używam tego produktu od:2-gi tydzień
Ilość zużytych opakowań:1-e

Cudotwórca!:)

No cudo poprostu!
Używam 3 tygodnie, no prawie 4. Jako że producent obiecuje efekty po 4 dniach i efekty są, to ośmielam się już napisać recenzję:)
Plusy:
+ miła konsystencja gęstej śmietanki
+ znakomite wchłanianie
+ delikatny zapach, nienachalny, ale ukrywający zapaszek składników:)
+ jak na krem przeciwzmarszczkowy bardzo dobre nawilżanie
+ NAJWAZNIEJSZE: działa! działa! Poprostu działa!
Buzia jest rozjaśniona, gładka, napięta bez uczucia ściągnięcia. Znikają rozszerzone pory, twarz ma ładny, zdrowy koloryt. Powierzchniowe mikrozmarszczki zniknęły całkowiecie (cud!), tak jak pisała jedna z recenzentek stwierdziłam korzystne zmiany w okolicy niestety tworzącej się bruzdy okołonosowej - już jej nie ma!:). Prasują się i znikają twoerzące się dwie zmarszczki poziome na czole! Widać było, że się już czają, a tu czoło znów gładkie.
Jestem pod niesamowitym wrażeniem. Cuda obiecują i cuda się dzieją.
Jedyne do czego można się przyczepić to cena, ale i tak mniejsza niż dotad ulubionego Roca Retinoxa, a wrazenia organoleptyczne o niebo lepsze, zaś działanie takie samo.
Brawo Vichy:)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

cudenko, dziala

ochy , achy i slow braknie zeby zachwalac. naprawde udany krem. mam ponad 30 lat i cere mieszana i do tego taka wrazliwa, grymasna ze naprawde tylko skakalam z kremu na krem i zawsze bylo cos nie tak, jeden przesuszal, inny nie matowil a tluscil, jeszcze inny podraznial itd itp... a tu taka niespodzianka wzieli i stworzyli krem dla mnie, dla mojej dojrzalej wymagajacej cery mieszanej. nawet na ten udziwniony dozownik nie narzekam bo on to najmniej wazny, najwazniejsze ze krem spelnia obietnice producenta! z kremu bylam zadowolona juz od poczatku [nosek tylko smaruje dodatkowo kremem normaderm, bo on go super matuje na dlugo a u mnie nos "najtlusciejszy"]. teraz po prawie 3 miesiacach uzywania kremu widac wszystkie rezultaty, cera promienna, odmlodzna, bez niespodzianek [to zasluga rowniez maseczki i peelingu z serii ziaja pro], nawilzona i wygladzona....poezja. ten krem zagosci u mnie na dluzej tak jak i krem pod oczy z tej samej seri. krem warty wyprobowania. nie podraznia. polecam

Używam tego produktu od:czerwca
Ilość zużytych opakowań:zaczete 3