KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 60% osób
    M_art_a_Anna
    15 sierpnia 2021 o 21:01
    Ok
    Perfumy kwiatowo - drzewne. Zapach lekki, orzeźwiający, lekki. Typowo codzienny. Idealny na lato. Perfumy nie są intensywne, raczej subtelne, delikatne. Zapach nie jest infantylny. Ma w sobie coś intrygującego, nieoczywistego. Flakon - prosty, niewielki, klasyczny. Atutem jest dostępnośc, zarówno w perfumeriach, jak i drogeriach.
    Zalety:
    • - lekki zapach
    • - flakon
    • - dostępność
    Kupił/a w:Perfumeria Sephora

16 osób uznało tą opinię za pomocną
    vronov
    11 czerwca 2020 o 17:25
    5 / 5
    Wspaniałe
    Zapach otrzymałam w prezencie od ukochanego i był totalnym strzałem w dziesiątkę. Lekki, świeży, idealny na lato. Perfumy zamknięte są w ciężkiej, szklanej butelce której nie wyróżnia w zasadzie nic oprócz srebrnego logo Versace oraz srebrnego korka i atomizera wykończonego wzorkiem kojarzącym się z Grecją. Opakowanie minimalistyczne, ale ma jednak "to coś" co sprawia, że prezentuje się bardzo elegancko. Perfumy mają zielone zabarwienie (limonkowe), ale oczywiście kolor nie jest przeniesiony na skórę. Ten zapach totalnie trafił w moje gusta: jest intrygująco świeży, kwaskowy z mocno wyczuwalnymi akordami drzewnymi. Na początku najmocniej wyczuwalne są akordy drzewne w miksie z cytrusami, a po kilku godzinach kiedy zapach się rozwinie czujemy również jaśmin. Zapach jest mocno energetyzujący i mimo tego, że jest szalenie świeży - jest też zmysłowy. Jego trwałość jest imponująca - ja czuję go nawet po 8h noszenia. Stał się jednym z moich ulubionych zapachów.
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

12 osób uznało tą opinię za pomocną
    gabriela079
    16 sierpnia 2022 o 22:30
    3 / 5
    Piękny, ale zaś krótkotrwały zapach
    Zapach perfum jest genialny, cudowny orzeźwiający cytrusowy, jak dla mnie idealny letniak, nie przytłaczający w upalne dni, ale bardzo intrygujący. Mogłabym go wąchać godzinami. Pierwsze akordy to cytrusowe nuty. Później idzie wyczuć kwiaty i cedr. Niestety zapach na mojej skórze bardzo nie trwały, już po kilkunastu minutach nie czuć go i bez względu na to jak dużo razy prysnę. Osoby z otoczenia również już go nie czują. Trochę nie rozumiem pozytywnych zdań innych recenzentów, że trwałość ma super; być może to ja mam jakiś ferelny egzemplarz... Także ja Versence traktuję bardziej jako odświeżającą mgiełkę do ciała niż perfumy. Woda toaletowa daje komfort i uczucie świeżości.
    Zalety:
    • - zapach
    • - buteleczka
    Wady:
    • - trwałość
    Kupił/a w:Perfumeria internetowa

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    niewyidealizowana
    2 listopada 2023 o 12:05
    Orzeźwiająco i wiosennie
    Perfumy trafiły do mnie zupełnie przypadkiem, po okresie letnim, wczesną jesienią. Gdy je zobaczyłam nie byłam zachwycona, jakoś tak nie przemawia do mnie ten zielony kolor ale zapach mnie urzekł. Zapach to...wiosna - po prostu, tak pachnie wiosna, kiedy kwiaty budzą się do życia, woda paruje, liście pokrywają się rosą o poranku. Czuję tu wiosenny las i ciepły dzień. Jeśli chodzi o wyczuwalne nuty zapachowe to trochę cytrusów, które w sumie grają główną rolę trochę kwiatów i przypraw, trochę drzew. Pięknie to wszystko współgra, choć moim zdaniem troszkę są mało trwałe jsk na tę cenę i markę. Za to ten zapach to obłęd!
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Penny333
    29 czerwca 2023 o 9:15
    4 / 5
    Miłość na wczesną wiosnę.
    Zakochałam się w perfumach Versense od pierwszego powąchania ich w drogerii. Urzekł mnie zapach bergamotki, który uwielbiam! Versense przypominało mi perfumy z dzieciństwa, które uwielbiałam (noname) oraz ich nuty podobne były do słynnego jabłuszka od DKNY. Versense są cudowne dla osób lubiących lekko słodkie, kwiatowe kompozycje. Ja najbardziej czuję je bardzo wczesną wiosną przełomie marca - kwietnia, pora dnia: wieczór. W czerwcu, kiedy piszę recenzję ten zapach już nie jest tak dobrze odczuwalny, jak właśnie wtedy, tak samo jest rano, kiedy chcę użyć perfum do pracy - niestety nic nie czuję. Dużym minusem perfum jest niestety ich trwałość. Czuję na sobie bardo krótko, do pół godziny.
    Zalety:
    • Kompozycja zapachowa, flakon
    Wady:
    • Bardzo krótka trwałość
    Kupił/a w:Perfumeria internetowa

2 osób uznało tą opinię za pomocną