Applause, Akcent - Cienie Trio, Mono, Duo

Applause, Akcent - Cienie Trio, Mono, Duo

Cienie do powiek w wersji mono, duo lub trio. Bardzo aksamitne, przyjemne w malowaniu, bardzo gładko rozprowadzają się na powiece. Kolory świetnie się ze sobą łączą i dają różnorodny efekt. Naturalny i delikatny lub wyrazisty o mocnym połysku w zależności od użytego odcienia i sposobu nakładania. Można nimi malować na sucho, lub na bazę do cieni, ale i też przy pomocy wilgotnego aplikatora. Wtedy uzyskamy efekt mocnego połysku i koloru oraz niesamowitą trwałość. Kolory ... bardzo różne (matowe, opalizujące i metaliczne.

Cena: 8-10 zł

NIe, nie, nie !

To chyba największa pomyłka jaką udało mi się kupić z zakresu cieni do powiek. Nie dość, że się osypują, nie są trwałe, wałkują się, są trudne w aplikacji, to jeszcze szybko kamienieją w pudełeczku. Nigdy więcej niczego applause!

szybko znikają

Takie przeciętne cienie. Bardzo podobał mi się zestaw z fioletami i skusiłam sie na niego. Konsystencja tez jest bardzo fajna - taka jedwabista - i dobrze sie nakladalo te cienie na oko.
Szkoda tylko, ze tego zestawu kolorystycznego nie bylo w wersji perlowej, bo matowa na dluzsza mete przestala mi sie podobac. W dodatku cienie po jakis dwoch godzinach po prostu znikaly z powieki. Trzeba bylo poprawiac makijaz nawet pare razy w ciagu dnia.
Aplikator dolaczony do opakowania moglby byc bardziej szeroki.

fajne

Bardzo fajne miekkie cienie.Nie uczulaja mnie i w ofercie sa ladne naturalne kolorki.Troche denerwuje mnie w nich to ze bardzo sie krusza w pudeleczku i przez to kosmetyczka jest brr ..Nawet dobrze sie trzymaja (bez bazy 4godzinki).

moje ulubione

Ja te cienie po prostu uwielbiam. Kiedyś przypadkowo kupiłam potrójne, nie do końca wiedziałam w jakich kolorach mi dobrze, potem już używałam tylko jednego spośród nich, w którym sie zakochałam:) Ostatnio kupiłam sobie podwójne i znowu wróciła dawna miłość. Mam nr 803 "metalic grape" czyli taki beżowy i brązowo-fioletowy kolorek. Jedyny minusik to to, że są słabo widoczne na powiekach, zwłaszcza ten kolorek beżowy. Natomiast mają subtelny satynowy połysk - to jest to, co lubię:)

(może jestem nieobiektywna, ale ja bardzo lubię cienie- z założenia) :) ;)

Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy
ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

calkiem ok na 3 plus

Cienie te maja taka zalete ze sa latwo dostepne, maja bogata palete kolorow, laczone sa w ciekawe zestawy i sa tanie. Kupilam swojego czasu juz z 7 pudeleczek tych cieni i z wiekszosci bylam zadowolona. Z wiekszosci bo to jest tak - w jednym pudeleczku moze sie zdarzyc ze dwa cienie sa extra a ten 3ci totalna porazka twarda jak skala nie do nalozenia. Dostepne w wersji matowej, perlowej. Nie polecam stosowac na 'gola' powieke. Z baza czy chocby odrobina pudru prasowanego na powiece wytrzymaja przy dobrych wiatrach caly dzien (wiadomo - zalezy od pudeleczka ;) ) Raczej nie zbieraja sie w zalamaniach powiek a blekna tylko nieco wiec mozna im to wybaczyc.

Dla mlodych osob to moze byc idealny wybor - Czesto mnie pytano jak drogich uzywam Cieni ze trzymaja sie na 'mnie' caly dzien bez poprawek np pomimo wf (jeszcze w liceum).

Niektore cienie daja bardzo wyrazny kolor na powiece inne tylko lekko muskaja ja kolorem.

polecam :) mozna miec:)

inne :-)

ja je bardzo lubie. mam zestawienie pięciu cieni z których końcowym jest soczysty ciemny róż.nigdzie wiecej takiego nie ma a ten wyglada nieasmowicie na oczkach. podoba mi się tez to że można pogłębic jeszcze bardziej ich kolor(przy okazji i trwałość) jeżeli nałoży sie je mokrym aplikatorem. nie ma wtedy zmiłuj się! dla codzinnego makijażu w tych samych cieniach jest róż cielisty. wygładza oczko i zostawia na nim złoty blask.cienie nie krusza sie ale co fakt co fakt bardzo łatwo daja sie zdewastowac. za to gwiazdka mniej.

ilość zużytych opakowań: w trakcie 3go

ciężko się cieniuje

Cienie te rzeczywiście występują w ciekawych zestawieniach kolorystycznych, każdy coś dla siebie wybierze. Cena jest też przystępna. Niestety wg mnie, są za 'twarde' mają zbyt zbitą konsystencję, dlatego ciężko je rozprowadzić i wymodelować oko.

Do tego, pudełko- choć sprawa drugorzędna- jest bardzo nietrwałe.

Reasumując, choć kolory ok i cena do przyjęcia, nie polecam tych cieni, chyba, że ktoś lubi 'twarde'. Za tę cenę można kupić lepsze cienie, również polskich firm.

Ładne cienie

Nie wiem czy to te cienie, bo jam 4 kolory w opakowaniu, ale opakowanie podobne. Ogólnie cienie tej firmy mają bardzo ładne kolory, które wyraźnie widać na powiece. Wg mnie są trwałe i wydajne. Aplikator mi się rozwalił, a opakowanie nie ma lusteka. To tylko te dwa minusy, a plusem jest niska cena ok. 10 zł (za 4 kolory).

ok

Cienie są przeciętnej jakości (trwałości), ale kolory bardzo mi się podobają, szczególnie, że można znaleźć nietypowe zestawienia. Nie zauważyłam, żeby się obsypywały. Podoba mi się konsystencja. W relacji jakości do ceny zasługują na 3.Ilość zużytych opakowań: 1 trio

ble

okropny zapachzbieraja sie w zalamniach powiektworza grudki

niestety niedobre

Niestety niedobre. Bardzo lubię produkty Applause za jakość i cenę oraz wybór kolorów, ale w tym wypadku muszę niestety powiedzieć, że cienie zalet nie mają. Nawet już w tej cenie można kupić lepsze.Osypują się, zbierają w grudy i nikną na powiece. Dziwne kolory.