Pierre Rene, Organic, Loose Eyeshadow Stars (Sypkie cienie do powiek)

Pierre Rene, Organic, Loose Eyeshadow Stars (Sypkie cienie do powiek)

Pojemność 1,5 ml

Sypkie cienie do powiek Pierre Rene z linii Organic nadają oczom świetlisty efekt i wyrazisty kolor. Perłowa formuła kosmetyku charakteryzuje się wysoką koncentracją i nasyceniem koloru. Cienie oparte są na składnikach pochodzenia organicznego, co gwarantuje naturalny efekt i bardzo trwały make - up. Do wyboru 24 piękne kolory.

dobre i tanie

Miałam kilka kolorów, lecz ostatecznie został u mnie jeden. Piękna, połyskująca brzoskwinia, odcień numer 22. Idealny do prostego makijażu typu jeden cień i kreska. Kolory ciemniejsze niechętnie się cieniowały ze sobą, bądź rozcierały, ogólnie były ciężkie w obyciu :) Dlatego zostawiłam tylko ten jeden kolor, który wybitnie przypadł mi do gustu. Raczej nie kupię kolejnego, chyba, ze jakiś kolor mnie zachwyci. Za tą cenę polecam wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: kilka zaczętych

Dobry :)

Kosmetyk właściwie identyczny jak sypki cień z My Secret (ten sam producent ;)), więc wady i zalety te same. Mam 2 pudełeczka - ciemnozielone i miedziane. Dobrze się spisują na bazie, zielonemu zdarzy się czasem rozmazać, ale można to łatwo poprawić. Na bazie lepiej się spisują. Cena przystępna, wydajne :)

Niezły

Polubiłam ten cień za :
- cenę
- fajny zapach
- mnóstwo, mnóstwo pigmentu
- wydajność
- ogromną gamę kolorów
Jednak ma swoją wadę : strasznie się obsypuje.
Bez bazy trzyma jakieś 2 godz, ale u mnie wszystkie cienie tak się utrzymują,więc baza jest konieczna .;)
Mam kolor no 14 i chyba skuszę się na jakiś jeszcze :) Używam tego produktu od:paru miesięcy

pozytywne zaskoczenie

Moje pierwsze cienie sypkie, kupiłam ostrożnie jedno pudełeczko, kolor wyglądał fajnie w sklepie, na oku nie pasował zbytnio (złoto-miedziany toteż służy jako bronzer od wielkiego dzwonu) ale jakość zaskoczyła in plus więc zakupiłam kolejny kolor, takie ciemne cappucino, świetnie pasuje ale rzeczywiście jest z gatunku raczej mocno widocznych, wieczorowych więc nie na codzień jak dla mnie. Jednak rozpędziłam się tak bardzo zachęcona ciekawą paletą kolorów i ślicznym zapachem, że dokupiłam sobie ciemny turkus i ciemny grafit dla siostry zwolenniczki smokey eyes;) I to raczej nie koniec szleństw bo cena śmieszna, wydajność (przy stosowaniu okazjonalnym jak u mnie)na lata, jakość świetna.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzech

Fajny :)

Fajny kosmetyk,ale niestety osypuje się :( mam odcień brązu.Ładnie pachną-mój czekoladą :) :D,nawet trwałe.Mogłyby być lepsze,bo potencjał w nich drzemie :)Dodatkowy plus to gama kolorów ,która jest notabene bogata :)

Używam tego produktu od:kilku miechów

Średnie!

Mam 07, różowy brokatowy... I wcale nie widzę ogromnej rewelacji, bo dla mnie to tylko BROKAT! Na pewno nie cienie do oczu...
Plusy:
-świetny jako brokat na ciało!
-ogromnie wydajny :)
-niska cena.
Minusy:
-na cienie się nie nadają, gdyż się osypuje okropnie i cała twarz będzie w brokacie...

Używam tego produktu od:roku

Tak !

Kupiłam je z nudów- miałam właśnie dość dużo czasu do pociągu i jak zwykle weszłam do drogerii. Cienie są zaskakująco tanie a przy tym trzymają się naprawdę długo. Mam dwa kolorki: łosoś i taki brąz. Używam ich razem. Można nimi wyczarować mocny wieczorowy makijaż jak i coś delikatniejszego na dzień. Bardzo lubię:) Oczywiście ze po jakimś czasie zbierają się w wiadomym miejscu ale jak nałożę bazę to są w porządku:)Napewno jeszczę dokupię jakieś kolorki

Używam tego produktu od:miesiąca

Świetne!

Jestem szczęśliwą właścicielką 4 kolorów: granat, ciemna zieleń, brąz i fioletowo-różowy. Cienie mają same zalety: piękne, wyraziste barwy - pięknie podkreślają tęczówkę, są trwałe, nie osypują się, ślicznie się mienią, są wydajne. O cenie nawet nie wspomnę ;-) Raczej do makijażu wieczorowego, ale przynajmniej niektóre nadają się i na dzień, oczywiście odpowiednio skomponowane. Na pewno wypróbuję też inne kolory.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszych 4

I love it!

Piękne cienie, piękne barwy, cudownie intensywne, mieniące się, po prostu boskie! Zawsze używam je z bazą więc nie mam problemów z ich wytrzymałością, trzymają się calutki dzień i jeszcze dłużej:)

Jest wiele wspaniałych odcieni i powoli kompletuję swoją kolekcję:) Pudełeczka są małe, ale cienie są tak wydajne, że jeden starczy na kilka ładnych lat:)

Rewelacyjna cena jak za taki wspaniały produkt!

Jednym słowem - super!

To moje pierwsze sypkie cienie i od razu przypadły mi do gustu ;)
Można wyczarować nimi śliczny makijaż wieczorowy, choć nie tylko. Ślicznie błyszczą... Są bardzo trwałe, wytrzymują wiele godzin w niezmienionym stanie (nie gromadzą się w załamaniu powieki, nie rolują się itp.). Przy tym są mega wydajne. Na początku obawiałam się, ze będą osypywać się przy nakładaniu,ale nic podobnego nie ma miejsca. Plusikiem jest też ich zapach.
Tylko cena jest nieadekwatna do ich jakości. Są śmiesznie tanie jak na tak dobry produkt. Ale cieszmy się z tego i wykorzystujmy to ;)
Na pewno kupię ponownie, o ile znajdę upragniony, ciemny brąz ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Świetny!

Ten cień jest naprawdę świetny, wyrazisty, daje intensywny kolor, fajnie się mieni, długo utrzymuje i jest wydajny. Na dodatek niewiele kosztuje.
Ja mam odcień No.15 - ciemna morska zieleń - fakt, nadaje się bardziej na imprezy niż na co dzień, ale i tak jestem z niego bardzo zadowolona.
Na pewno kupię inne kolory.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1.

WOOW

Nie wiem od czego zaczac, mam 2 odcienie tych organicznych cieni. Zaczne od pieknego zapachu, pieknie pachnie az przyjemnosc wachac to cudo. Kolory wspaniale sie lacza, na pewno kupie wiecej tych odlotowych cieni, polecam dziewczyny niska cena za mega wydajny produkt. Napewno dokupie wiecej kolorkow :] Sa boskie, swoja droga, ze mam manie na punkcie sypkich cieni :D ale no te to moje faworytki:P chce wszystkie odcienie :D

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:2 niedlugo wszystkie:P