L'Oreal Paris, Pure Zone, Żel do mycia twarzy

L'Oreal Paris, Pure Zone, Żel do mycia twarzy

Żel do codziennej pielęgnacji twarzy z nowej serii Pure zone z kwasem salicylowym. Delikatnie oczyszcza pory i ściąga.

Skład: aqua, coco betaine, propylene glycol, sorbitol, glycerin, peg-120 methyl glucose dioleate, sodium laureth sulfate, sodium chloride, salicyli amid, triethanolamine, mentol, benzophenone-4, laminaria saccharina, methylparaben, imidazolidinyl urna, disodium edta, perfum

Cena: 30 zł / 200 ml

Nie dla wrażliwych

Szukałam czegoś do mycia twarzy bez tych denerwujących drobinek. Moja skóra była wystarczająco zmaltretowana przez masę peelingów. Kupiłam ten, no bo firma :)

+ świetnie oczyszcza
+ nie powoduje ściągnięcia
+ przyjemny zapach
+ łatwa aplikacja (opakowanie z pompką)
+ bez drobinek
+ tani
+ bardzo wydajny
+ ładne opakowanie

- trochę wysusza
- piecze jak się dostanie w okolicę oczu

Moja twarz jest po nim rześka i świeża!
Polecam, ale tylko dla cer mieszanych i tłustych.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Stworzony dla skóry tlustej

Żel doskonale oczyszcza moją tłustą, skłonną do wyprysków skórę. Zawiera kwas salicylowy, który doskonale czyści pory. Daje przyjemne uczucie czystości, świeżości, chłodu. Doskonale się pieni, wystarczy mała ilość aby dokładnie umyć twarz i szyję. Mnie nie wysusza ani nie podrażnia.
Miałam go nie raz i za każdym razem się zachwycam wydajnością i skutecznością.
Bardzo go lubię :)

Ilość zużytych opakowań: 3 albo więcej

Uważaj!!

Jednym słowem okropność!! Mam skórę mieszaną. Lekko rozszerzone pory. Mikrozaskórniki na brodzie, a zwłaszcza na nosie. Ogólnie z moją cerą nie było tak źle, ale chciałam ją oczyścić zwłaszcza z zaskórników. Zaskórniki jak były tak są. Cera fakt jest matowa.. ale jak cholernie ściągnięta!! Ściągnięta jak maska, a po jakimś czasie przesuszona i jak wiadomo wtedy bardziej się błyszczy.. Na początku, myślę.. "przyjemny chłod na twarzy, trochę piecze, pewnie dobrze czyści"... Otóż na pewno nie było to dobre czyszczenie... :/ A powtarzam jeszcze raz, ściągnięcie twarzy, jakbym miała o pól skóry za mało, sucha, podrażniona i przez to bardziej wrażliwa. ODRADZAM.
Do tego cena.. 30 zł?! Za takie badziewie? Wolę dołożyć 5 zł i pójść do apteki po dobry żel np. z Biodermy!
Nie wiem czy ten na obrazku to jakaś inna wersja, starsza, czy po prostu różni się opakowaniem, ale uważajcie na ten żel!

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej!!

Świetny

Byłam baaaardzo pozytywnie zaskoczona tym kosmetykiem! Idealnie oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu nowych pryszczy:) Zawsze od razu po myciu twarzy stosuje krem więc nie mam problemu z wysuszaniem. Naprawdę POLECAM!

Używam tego produktu od:miesiąca

Kolejny bubel z tej serii...

Produkt ten jest bardzo podobny do zelo-peelingu z tej samej serii, jednak jest nieco lagodnieszy w dzialaniu i dosc dobrze oczyszczajacy. Ale coz z tego, skoro tak strasznie wysusza skore? Dla mojej cery mieszanej i suchych policzkow byl po prostu zabojczy. Po 3 dniach stosowania musialam sie ratowac mega nawilzajacymi kremami, by pomoc luszczacej sie skorze na policzkach. Nie wyrzucilam go odrazu, tylko stosowalam podobnie jak tonik, raz na 2, 3 dni, wtedy dalo sie jakos przezyc, ale i tak wspomnienia z nim zwiazane mam niemile i wiecej do niego nie wroce. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2005

WYSUSZA

NA samym poczatku stosowania tego zelu bylam nim wrecz zachwycona!! świetnie oczyszczal skore, po umyciu odczuwałam delikatny "chlodzik ktory bardzo mi sie podobal, zapach tez super, ale po jakims czasie zaczal bardzo wysuszac moja skore, zwlaszcza w okilicy brody i ust-skora wrecz luszczyla mi sie w tym miejscu,no i zaczal sciagac skore. Mam mieszane uczucia do tego zelu-oczyszcza dobrze i czuc ze skora jest czysta ale z drugiej strony bardzo wysuszal moja twarz...daje 3 za oczyszczanie i zapach:)Używam tego produktu od:dawno temu

Oj nieeeeee

Nie kupię go z jednego prostego powodu: strasznie wysusza!!!!!!! Liczyłam na to że skoro SLS jest na dalekim miejscu, to jakoś to będzie - no i się przeliczyłam :(

Z plusów:
+ zapach - nie potrafię go określić, ale przypadł mi do gustu
+ dobrze oczyszcza, choć nie radzi sobie z okolicami oczu - czasem zostaje trochę kredki lub tuszu
+wydajny i przyjemy w stosowaniu

- STRASZNIE wysusza!!!!!

Ilość zużytych opakowań:1 i go już chyba nie dokończę - wracam do Lirene

Ukochany :)

Bardzo dobry żel oczyszczający Początkowo może trochę wysuszać, ale później już wszystko jest w porządku. Świetnie oczyszcza twarz z makijażu i innego brudu, używam go nawet do zmywania tuszu do rzęs, jednak nie odważyłabym się otworzyć oczu przed spłukaniem ;) Z trądzikiem jako takim sobie nie radzi, ale wiadomo, że z tym poza dermatologiem nic sobie nie poradzi ;) Jednak twarz po dłuższym stosowaniu jest znacznie czystsza,. Czasami zmieniam go na coś innego, jednak zawsze do niego wracam, bo nic tak dobrze nie oczyszcza mojej buźki ^^.

Ilość zużytych opakowań: 6-7

Zawsze do niego wracam

jak dotąd nie znalazłam lepszego, choć dalej jeszcze od czasu do czasu szukam i eksperymentuje to jednak zawsze kończy się na nim.
moja skóra go po prostu polubiła, przy wszystkich innych odwdzięcza mi się zaskórnikami i innymi tego typu niespodziankami a przy tym żelu ich jakby mniej i już za to należy mu się uznanie.

ale są i minusy. troszkę jednak przesusza i bez kremu mocno nawilżającego ani rusz!
Wolę jednak wymyć dokładnie i zaraz potem zaaplikować nawilżanie byle tylko uniknąć w/w niespodzianek.

Używam tego produktu od: 4 latek
Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo

bdb

Produkt jest na prawdę dobry opakowanie wygodne w uzyciu cena nie jest tak przerażająca jak w opisie bo ja np. kupiłam go za 19 zł. Dobrze oczyszcza, ściąga pory jedyna jego wadą jest to ze dosych mocno wysusza skóre ale jeśli zastosuje sie potem jais lekki krem to nic złego sie nie dzieje i jeszcze zapach troche dziwny taki mentolowo-chemiczny ale moge mu to wybaczyć bo doprowadził moją cerę do dobergo stanu a i jeszcze jest bardzo ale to bardzo wydajny!!

Używam tego produktu od:4 msc
Ilość zużytych opakowań:3/4 pierwszego

super

zel prawie idealny, ladnie oczyszcza skórę, zapobiega powstawaniu nowych pryszczy:) trochę przesusza skórę ale mnie to nie przeszkadza bo stosuje krem do twarzy z tej samej serii. moj KWC!!!

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:dużo

Średni

Na początku był dobry ale z
czasem przestał mnie zadowalać .
W sumie to nie mogę
powiedzieć ze to zły produkt bo
spełniał swoje zadanie ale aż tak
bardzo mnie nie zadowalał.
Jest raczej średni do skory z
drobnymi problemami może
bardzie ok ale jak dla mnie
nie jest on tak bardzo skuteczny .

Używam tego produktu od: Roku