Sophin, Super Fast Quick Dry Top Coat (Ekspresowy wysuszacz lakieru - top coat)

Sophin, Super Fast Quick Dry Top Coat (Ekspresowy wysuszacz lakieru - top coat)

Szybkoschnący top coat niemieckiej marki Sophin. Powoduje, ze wierzchnia warstwa lakieru do paznokci wysycha w 45 sekund, co chroni świeżo nałożony lakier przed uszkodzeniami . Nadaje mocny połysk oraz zapobiega odpryskiwaniu, przedłużając trwałość manicure.

ochronne, przedłużające trwałość lakieru
o przedłużonej trwałości, szybkoschnąca
lakiery nawierzchniowe, lakiery do paznokci

Nigdy nie było lepszego

Długo szukałam porządnego fast top coatu. Trafiłam na kilka, ale kurczyły lakier, co już następnego dnia wyglądało nieestetycznie. W końcu dopadłam Sophin - strzał w dziesiątkę, a nawet lepiej! Jest to jedyny superszybki wysuszacz, który nie kurczy lakieru na końcówkach i bokach paznokcia.
Top jest bezbarwny, ma typowy lakierowy zapach, zamknięty jest w szklanej, bezbarwnej buteleczce, rozprowadzamy go za pomocą bardzo wygodnego, szerokiego pędzelka.
Po nałożeniu odczekuję 3 minuty i mogę śmigać z pomalowanymi i suchymi paznokciami. Oczywiście jeśli mocno uderzę o coś paznokciem albo nacisnę pomalowany paznokieć czubkiem drugiego paznokcia, to ślad zostanie, Jednakże po 3 minutach spokojnie można paznokcia dotykać opuszkami, lekko go przecierać, nakładać oliwkę na skórki, czyścić ewentualne zabrudzenia, jeść, pić i głaskać psa - dotykanie paznokci nie sprawi, że coś się odbije, czy sierść psiaka przyklei się nam do palców i zniszczy manicure. Na drugi dzień paznokcie są już totalnie nie do zdarcia.
Top świetnie utrzymuje lakier na paznokciach od 5 do 7 dni - w zależności od tego, czy domowe prace sprzątaniowe wykonujemy w rękawiczkach, czy bez. Około piątego dnia lekko się ściera, ale to i tak dobry czas - inne ścierają się już drugiego dnia.
Nie pęka, nie matowieje, nie gęstnieje po czasie - co powoduje dobrą wydajność produktu.
To mój paznokciowy hit nad hity.
Dostępny online.