Herbal Essences, Dazzling Shine Shampoo (Szampon wyzwalający blask `Błyszczę więc jestem`)

Dzięki formule z ekstraktami z jagód, herbaty i kwiatu pomarańczy, szampon dokładnie myje oraz nadaj połysk.

zwykly szapmon

bardzo ladnie pachnie, ma poreczne opakowanie, nie pomaga wogole w rozczesywaniu wlosow :(, zauwazylam ze wlosy mi sie po niej pusza, stoja we wszystkie strony, mam poddatne wlosy na puszenie krecenie sie, ten szapmon nie pomaga mi w ich ujazmieniu, moze dlatego ze po zyciu i ponalozeniu odzywki z tej samej linni mam wrazenie ze moje wlosy zostaly splukane ze wszystkiego co mialy w sobie ten szapmon i sama odzywka, nie wiem nie jestem jakos specjalnie z niego zadowolona, troche mniej mi sie po nim przetluszczaja wlosy :)
poza tym to zwykly szapmon, mnie nie powalil na kolana

W miare

Na ten szampon trafiłam dzięki jego zapachowi. Wcześniej czytałam wiele opinii na jego temat na wizażu czy innych też stronkach i zazwyczaj więcej kobiet twierdziło, że nie nabłyszcza włosów ;) Wcześniej miałam niebieską buteleczkę do włosów łamiących się, ale potem mi się znudził i wąchałam w supermarkecie te szampony i tak wpadłam na ten zielony. Od razu mówię, że u mnie włosów nie nabłyszczył, ale jestem za to 100% pewna, że moje włosy są dobrze umyte. Czuć taką lekkość i ogólnie świeżość. No i włoski pięknie pachną! Sądziłam, że zapach nie utrzyma się zbytnio, ale czasami czuje go nawet po 2dniach kiedy idę myć włosy! (wiadomo, że w delikatny sposób).

Dobry, ale nie nabłyszcza

Uwielbiam szampony Herbal Essences, mogłabym z przyjemnością myć nimi włosy całymi godzinami ze względu na ich zapachy.

+Tutaj także cudowny, świeży zapach, w którym nie czuć chemii
+Bardzo dobrze się pieni nawet przy użyciu niewielkiej ilości
+Bardzo dobrze czyści włosy
+Nie obciąża, nie zauważyłam także szybszego przetłuszczania włosów
+W moim przypadku skręca włosy w delikatne fale
+Po użyciu włosy są gładkie, wyglądają na zdrowe, ale:

-Nie daje efektu blasku, w każdym razie nie zaobserwowałam go w większym stopniu niż zwykle.

+Niska cena
+Duża butla

Myślę, że wrócę jeszcze do tego szamponu, ale nie jest to też żaden KWC. Przetestuję też odżywkę z tej serii.

porzadnie oczyszczajacy

Moje wlosy nie sa w tragicznej kondycji, od tego zaczne. Farbowane, dlugie, zdecydowanie zdrowsze po regularnym podcinaniu koncowek i uzywania sera po kazdym myciu i odzywce (tym razem jest to serum Aussie).
Wiec od tego szamponu oczekiwalam oczyszczenia i lekkosci wlosow. Spisal sie calkiem w porzadku!
Zapach jest ladny, swiezy. Przyjemnie myje sie wlosy, szybko sie splukuje.
Wlasnie tego oczekiwalam od szamponu- dobrego mycia :) Nie daje piatki, bo moglby miec jakies inne wlasciwosci procz czyszczenia i zapachu ;) ,no ale za ta cene jak najbardziej warto sprobowac.

daje radę

Kupiłam zachęcona zapachem no i tym, że nadaje blasku. To się zgadza. Włosy są o nim miękkie, czyste i naprawdę błyszczą, ale stosowany na dłuższą metę przetłuszcza i powoduje że włosy są oklapnięte.

Dobra cena, ładny zapach, jak dla mnie to spełnia on rolę odmiany i odskoczni od innych szamponów, których używam. A moje włosy są z niego zadowolone kiedy stosuje się go z umiarem.

Używam tego produktu od: ok 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Jestem na TAK! :)

Generalnie od szamponu nie wymagam zbyt wiele-ma oczyszczać i nie obciążać włosów :) A jak jeszcze ma jakieś inne właściwości to już bajka. Oczywiście biorę poprawkę na to co napisał producent na opakowaniu.Szampon wyzwalający blask? jaasne-pomyślałam. A jednak coś w tym jest-nabłyszcza, może nie jakoś spektakularnie, ale nabłyszcza, bardzo dobrze oczyszcza, nie obciąża, nie wysusza włosów. Wręcz przeciwnie, moje włosy są odbite od nasady.Do tego jest tani, wydajny, ogólnie dostępny i pięknie pachnie.

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 z 400ml

przyjemny

dziwi mnie niska ocena tego szamponu,ale wiadomo ,że nie każdemu odpowiada.
Mi pasuje baaardzo,śliczny zapach i poręczne opakowanie to najmniej istotne zalety.
poza tym nie plącze włosów i nadaje im połysk.
zauwazylam tez mniejsze przetłuszczanie co mnie zdziwilo,bo to nie jest typowy szampon przeciw przetłuszczaniu.
poza tym zaobserwowałam podobne zjawisko jak jedna z recenzujących wizazanek: po umyciu tym szamponem moje włosy skrecają sie lekkie fale,takie odbite u nasady ,lekkie.
dziwne to,ale podoba mi sie ten efekt.

średni.

Mam długie matowe włosy, pozbawione blasku. Kupiłam szampon z myślą o tym, że chociaż w pewnym stopniu będą lśnić.
Efekt był - niewielki i to nie odrazu. Zgodzę się z niektórymi dziewczynami, ktore mowią, że troche plącze włosy.

porażka

Po użyciu tego szamponu moje długie za ramiona włosy są delikatne i sprawiają wrażenie sypkich. Jednak nic poza tym. W ogóle się nie błyszczą, są napuszone każdy włosek w inną stronę świata i do tego strasznie - ale to STRASZNIE - poplątane! :/ nie daje rady ich rozczesać nawet po użyciu odżywek rodzaju wszelkiego.. No i do tego zapach, który na początku wydawał mi się cudowny okazał się bardzo drażniący.. Nie polecam dla dziewczyn o długich włosach..

Miły szamponik

Przygodę z tym szamponikiem zaczęłam kiedy musiałam dobrze zmywać naftę kosmetyczną, myłam włosy zawsze dwa razy tym szamponem, czasami jeszcze trzeci raz innym. Polecam ten szampon ze względu na świeżość jaką daje. No cóż, nie oczekujmy też rewelacji ze strony zwykłego szamponu... choć ten mile mnie zaskoczył

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dobry.

Fajnie oczyszcza włosy, nawet gdy są już mocno oklapnięte, nie muszę ich myć dwa razy, przy innych szamponach się tak nie zdarza.
Fajnie unosi włosy, są po użyciu miękkie i puszyste.
I jak wszystkie kosmetyki Herbal Essences OBŁĘDNIE pachnie.
Polecam.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

dość dobry

Największą zaletą tego szamponu jest piękny zapach. Można wąchać i wąchać! ;D
Bardzo dobrze się pieni, dokładnie myje. Włosy chyba faktycznie delikatnie się błyszczą, ale nie działa nie wiadomo jak nawilżająco, czy nabłyszczająco, tym bardziej w przypadku bardzo suchych włosów.