Golden Rose, City Style, Face & Eye Palette (Wielofunkcyjna paleta do makijażu)

Golden Rose, City Style, Face & Eye Palette (Wielofunkcyjna paleta do makijażu)

Średnia ocena: 3.64/5

Pojemność 23,9 g

Wielofunkcyjna paleta do makijażu zawierająca jeden róż, jeden bronzer, jeden rozświetlacz i 9 cieni do powiek, które zapewniają rożne rodzaje wykończenia: matowe, perłowe i błyszczące.

Dostępne są dwa warianty kolorystyczne palety.

Pierwszy wariant w ciepłych odcieniach kolorów nude, drugi natomiast umożliwia stworzenie makijażu typu smokey.

Idealnie dobrane kolory ułatwią wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu i twarzy.

Paleta wzbogacona jest o długotrwałą, mocno napigmentowaną formułę i zawiera wszystko czego potrzebujesz do stworzenia idealnego makijażu.

kupię ponownie

o ile jeszcze nadal będzie w sprzedaży. mam paletkę od kilku lat i nadal jeszcze mam część z cieni. jest neutralna, jest nude. jest na prawdę bardzo poprawna i jedyne co to bronzer jest niestety ale nie dla mnie. za to róż, rozjaśniacz i cienie są super. pigmentacja całkiem fajna, nie kruszy się i nie pyli, ładnie wygląda na oku i są trwałe.

Jest ok

To jest fajna paleta pod warunkiem że dużo się od niej nie wymaga.
Miałam tę w brązach i poza kiepskim odcieniem bronzera miała naprawdę ładny róż i fajny rozświetlacz. Cienie miały ładne neutralne kolory, ale nie przyklejały się do przypudrowanej powieki. Porównałabym je jakością do cieni z Makeup Revolution
Na co dzień preferuję nakładanie cieni na lekko przypudrowaną powiekę. U nich bez bazy bądź mokrego korektora było ciężko. Cienie z błyskiem nie były jakieś spektakularne ale nałożone na baze pod brokat wyglądały dobrze.
Oddałam siostrzenicy i ona była bardzo zadowolona.
Uważam że na rynku jest teraz na tyle dużo palet z którymi pracuje się wygodnie że szkoda się męczyć z czymś co nam średnio podchodzi.
Może kupię jeszcze tą drugą wersję i sprawdzę czy jest lepsza.
Fajna paleta na wyjazdy

Kupiony w: U konsultantki

Paletka cud miód

Jeśli szukasz świetnej, niedrogiej i multifunkcyjnej palety z cieniami i produktami do policzków to Golden Rose ma dla ciebie rozwiązanie. Paletka jest po prostu rewelacyjna. Same plusy, zero minusów:
-super wykonane opakowanie które mimo upływającego czasu nie zmienia się
-pięknie napigmentowane kolory
- różnorodność odcieni w jeden paletce jednak wszystkie kolory stonowane, pasujące do różnych typów urody
- nie zrobisz sobie nimi krzywdy nawet jeśli dopiero co zaczynasz przygodę z makijażem
- cena nie zwala z nóg i jest adekwatna do ilości produktów jakie otrzymujemy
- oprócz cieni mamy tam tez bronzer, róż i rozświetlacz
Polecam! Nie wyobrażam sobie wyjazdu bez tejże paletki!

Moja ulubiona!

Odkąd ja kupiłam można powiedzieć, że wręcz ja katuję! Ma bardzo ładnie dobrane cienie pod względem kolorystycznym oraz funkcyjnym. Jedyny cień, który mnie trochę zawiódł to ten błyszczący, bo nawet na klej do brokatu nie da się wydobyć z niego pełni błysku, a szkoda, bo zapowiadał się świetnie.
Największym minusem palety jest dla mnie bronzer. Mam paletę Warm nude, więc spodziewałam się, że będzie to produkt o ciepłej tonacji, ale to jest wręcz pomarańcza. Jest to według mnie najsłabszy punkt palety i mimo, że wykorzystuję ten bronzer chociażby do malowania powiek to jednak trochę mnie to boli.
Jest jednak w tej palecie jedna perełka, którą jest rozświetlacz. Rozświetlacz petarda! Bez widocznej drobiny, bez ciemnej bazy, dający piękną taflę nawet nałożony na przypudrowana twarz czy zastygającą podkład, a do tego w prześlicznym neutralnym, szampańskim odcieniu. Genialnie wygląda nakładany na sucho, a na mokro to jest już jakiś kosmos!

Moja ulubiona

No do tej palety wracam zawsze. Moja ulubiona woelofunkcyjna paleta. Bronzer, róż, rozświetlacz subtelne z łatwością się rozcierają uwielbiam na codzienny makijaż. Cienie matowe blenduja się z łatwością a błyski dają przepiękny efekt. W tej paletce każdy znajdzie coś dla siebie.
Nawet nie przeszkadza mi fakt że nie ma lusterka.

Świetna paleta w dobrej cenie!

Paleta jest uniwersalna: posiada odcienie ciemne i jasne, matowe i błyszczące. Kolory od matowego jasnego beżu, przez połyskujące róże, matową rudość do różnych brązów. Paleta posiada też ciepły bronzer, matowy różowo-brzoskwiniowy róż i złoty rozświetlacz. Opakowanie dość solidne i wygodne- upadło mi parę razy na podłogę i nic się nie stało. Produkt ma dobry stosunek ceny do jakości.
Cienie są naprawdę świetne- można nimi stworzyć makijaż dzienny i wieczorowy. Utrzymują się cały dzień bez poprawek. Są dobrze napigmentowane, łatwo się je nakłada, łączy i blenduje. Należy jednak uważać z ciemnymi kolorami bo lekko się osypują; cienie w większości mają konsystencje suchą i się pylą, ale jeden z nich (brudny połyskujący róż) jest bardziej mokry i idealnie ''łapie się'' skóry. To jedna z niewielu palet, w której używam wszystkich cieni- świetnie do siebie pasują.
Bronzer niestety jest dla mnie za ciemny i za ciepły- jestem mega bladziochem. Róż też nie dla mnie, ciepły i dość mocno napigmentowany- może sprawdzi się bardziej w sezonie letnim. Za to rozświetlacz jest genialny- złoty odcień i dobry pigment bez nachalnych drobinek.

Cudowności

Paleta własnie dla mnie, piękne kolory, świetna jakość, proste opakowanie, funkcjonalność. Idealna na wyjazdy, podróżuje ze mną od kilku miesięcy zarówno prywatnie jak i zawodowo. Róż i bronzer wyglądają bardzo naturalnie na mojej jasnej skórze, cienie pięknie się blendują, łączą ze sobą, dobrze trzymają powieki, nie robią plam i prześwitów. Osyp jest minimalny, cienie nie znikają w trakcie dnia, serdecznie polecam.

Bardzo dobra paleta na co dzień

W skład palety wchodzą cienie, które mają dobrą pigmentacje,dobrze się blendują, nie osypują się oraz ładnie łączą ze sobą. Jest to idealna paleta na co dzień. Cienie są trwałe, utrzymują się cały dzień. W palecie znajduję się również kosmetyki do twarzy rozświetlacz, bronzer i róż ( bronzer jest dla mnie za ciepły, róż ma piękny odcień i bardzo ładny rozświetlacz), dobrze sprawdzają się jako cienie do powiek.

Kupiony w: U konsultantki

Bardzo fajna paletka

Bardzo fajna paletka. Dobra pigmentacja, choć nie bardzo mocna, ale cienie się bardzo ładnie dobudowują jeśli trzeba, dobrze się ze sobą łączą i blendują, bez osypki, o ile nie szalejemy z nabieraniem na pędzel. Nie robią się plamy ani prześwity. Najjaśniejszy, mocno błyszczący kolor raczej wymaga jakiejś bazy, ale wklepany palcem na sucho też nie jest zły. Trwałość jest rewelacyjna, nic mi się nie zbiera w załamaniach nawet po kilkunastu godzinach, a jako bazy używam tylko korektora.
Fajna jest też część do twarzy - róż jest dość mocno napigmentowany, więc trzeba z nim spokojnie ;) Rozświetlacz jest taki w sam raz, bez drobinek. Można nałożyć go delikatnie, ale też dobudować blasku. Produkty do twarzy sprawdzają się też fajnie jako cienie do powiek.
Jestem bardzo zadowolona z tej palety, choć wcześniej nie lubiłam cieni GR. Tu widać wyraźny przeskok w jakości w porównaniu do np. palet "profesjonalnych", które dla mnie były do kitu.

Opakowanie takie sobie, zwyczajne, ale nawet tego nie oceniam przy palecie za 35zł ;) Nie rozwaliło się, a palety używam praktycznie codziennie od kilku miesięcy i często ze sobą wożę. Choć niektórym osobom przeszkadza brak lusterka, ja i tak nie maluję się, dzierżąc prze sobą całą paletę, więc jest mi to obojętne, a nawet lepiej, bo mniej dźwigania przy wożeniu wielu opakowań.

Rewelacyjna paleta

Paleta jest rewelacyjna. Zawiera przyjemny bronzer i róż, boski rozświetlacz i dobrze napigmentowane cienie do powiek w nudziakowych kolorach. Cienie dobrze się blendują.