Xiaomi InFace, Sonic Clean (Soniczna szczoteczka do czyszczenia twarzy)

Xiaomi InFace, Sonic Clean (Soniczna szczoteczka do czyszczenia twarzy)

ELECTRO.PL

Średnia ocena: 3.48/5

RTV EURO AGD
Średnia ocena: 4.31/5

zobacz więcej ofertzwiń

Xiaomi InFace Sonic Clean to soniczna szczoteczka do czyszczenia twarzy przeznaczona dla kobiet oraz mężczyzn. Usuwa brud, makijaż, nadmiar sebum oraz martwy naskórek. Produkt przypomina kształtem kostkę mydła. Dostępny w czterech kolorach: różowym, pomarańczowy, szarym i zielonym. Jedno ładowanie starcza na 3-4 godzin ciągłego użytkowania.
Silniczek wewnątrz szczoteczki pozwala na wybranie jednej z trzech prędkości. Silikonowe włoski posiadają certyfikat FDA i mają grubość 4.5 mm.

W zestawie znajduje się szczoteczka, etui do przechowywania oraz kabel do ładowania.

Wymiary urządzenia: 80 x 53 x 30,4 mm
Waga: 83 gramy.
Klasa wodoszczelności: IPX7 (możliwość zanurzenia w wodzie na 30 minut na głębokość 1 metra).

szczoteczki do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 5

Szczoteczka bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy, dokładnie usuwając pozostałości makijażu itp. Twarz po użyciu jest gładka i miękka. Polecam stosować 1/2 razy w tygodniu, ponieważ codzienny peeling naskórka nie jest zalecany. Wypustki są miękkie i przyjemne. Nie podrażniają. W porównaniu do szczoteczki zwykłej, silikonowej z Rossmanna (taka różowa), Xiaomi jest delikatniejsza. Szczoteczka jest dosyć mała, poręczna. Posiada 3 poziomy wibracji oraz 3 rodzaje wypustków z różną grubością. W zestawie jest dołączony kabelek USB oraz plastikowe etui. Bateria trzyma bardzo długo, jeszcze ani razu nie musiałam jej ładować.

• Łatwość obsługi: 4

Od niepewności do zakochania

Nigdy nie byłam szczególnie przekonana do szczoteczek sonicznych. Skąd to wynikało-nie wiem. Jednka jak teraz wiem było to przekonanie zupełnie bezpodstawne!
Jako, że jeszcze wtedy nie byłam przekonana starałam się trochę "przyjanuszować" i nie kupować najdroższej możliwej szczoteczki, do których i tak nie jestem przekonana. I tak stałam się Januszem ze szczoteczką akurat firmy Xiaomi ;)
Urządzenie samo w sobie działa wyśmienicie i jestem nim oczarowana! Używam jej do 3 razy w tygodniu, ale staram się nie przesadzać i brać głównie wtedy, gdy czuję potrzebę głębszego czyszczenia.
InFace staje się wtedy częścią mojego rytuału-nakładam na nią żel, trochę zwilżam i przystępuję do działania. Skóra po jej użyciu jest miękka i cudownie odżywiona. W moim wypadku mam wrażenie, że nawet poprawiła stan skóry!
Szczotezcka sama w sobie działa bardzo dobrze. Ma 3 tryby wibracji i kilka dodatkowych akcesoriów. Dodatkowo przez rozmiar dobrze dociera do różnych zakamarków twarzy.

Jeżeli nigdy nie miałaś takiej szczoteczki i chciałabyś zobaczyć "z czym to się je" warto wybrać akurat tą i sprawdzić, czy Ci podpasuje ;)

Wybitna

Świetna szczoteczka do twarzy! Kupiłam ją po tym, jak moja Foreo Mini na baterie wyzionęła ducha przez zalanie i zaczęłam zastanawiać się, czy na pewno była warte te 250 złotych. Obudziła się moja wewnętrzna Grażyna i stwierdziłam, że zacznę poszukiwania czegoś w rozsądniejszej cenie. Po doglębnym researchu internetowym wybrałam Xiaomi Inface i jakże żałuję, że w ogóle kupiłam Foreo!
Szczoteczka InFace jest naprawdę świetna, jest bardzo delikatna, ma 3 różne tryby wibracji a poziom jej wykonania jest bardzo wysoki. Szybko się ładuje, a na jednym ładowaniu wytrzymuje u mnie parę ładnych miesięcy. Używam jej raz bądź dwa razy w tygodniu- wtedy, kiedy odczuwam potrzebę dogłębnego oczyszczenia skóry twarzy oraz zamiast peelingu mechanicznego.
Skóra po niej jest świetnie oczyszczona i miękka, przy regularnym stosowaniu zauważyłam znaczne zmniejszenie zaskórników otwartych. Zdecydowanie mój hit!

Codzienny rytuał❤

Jestem zachwycona tą szczoteczką, jak i całą serią InFace. Jest wykonana z bardzo miękkiego tworzywa. Wodoodporna. Przepiękne różowe kolory. Ma przezroczysty, plastikowy futerał, chroniący przed bakteriami. Szczoteczkę łatwo utrzymać w czystości. Ma 3 tryby wibracji, jak i 3 obszary z różną grubością wypustków. Bardzo przyjemnie wykonuje się nią oczyszczanie twarzy. Nakładam na nią lub na skórę porcję żelu, namaczam szczoteczkę i wykonuję oczyszczanie. Jest to uczucie przyjemnych wibracji i masażu. Świetnie oczyszcza skórę. Jest niewielka. Łatwa w używaniu. Dobrze dociera do każdych partii twarzy. Ładowanie trwa szybko, utrzymuje się około miesiąca czasu.

Totalny sztos

ZAKUP
Kupiłem na Aliexpress za 50zł. Można zamówić zarówno z zagranicznych magazynów, ale również z Polski.
OPAKOWANIE
Szczoteczka przychodzi w opakowaniu plastikowym do przechowywania wraz z ładowarką. Jest to miękki materiał. Posiada trzy tryby, które można regulować za pomocą przycisku włączania. Różnią się one intensywnością.
DZIAŁANIE
Działanie oczywiście świetne. W jaki sposób można dbać o twarz i jej dokładne oczyszczanie bez większego wysiłku? Właśnie za pomocą tej szczoteczki. Przy cerze tłustej i zanieczyszczonej jest totalnym sztosem i polecam wszystkim.

• Łatwość obsługi: 5

Nie wyobrażam sobie bez niej oczyszczania twarzy

Przeglądając recenzje kosmetyków na YT wpadłam na recenzje szczoteczki sonicznej do twarzy Foreo. Byłam tak zafascynowana ta szczoteczka ze wiedziałam ze muszę ja kupić. Niestety mój zapał szybko został ostudzony gdy zobaczyłam cenę takiej szczoteczki. To kompletnie nie mój budżet. Szukając zamienników znalazłam to cudo które kupiłam na Allegro za 50 zł.
Posiadam kolor szary. Szczoteczka zamknieta jest w plastikowym pudełeczku dzięki któremu łatwo się ja przechowuje. W zestawie jest takze kabelek USB do ładowania. Szczoteczka jest bardzo poręczna jak małe mydełko, ale bardzo stabilnie trzyma się w dłoni. Posiada 3 rzędy silikonowych wypustek od większych do mniejszych. Wypustki są bardzo delikatne i mięciutkie. Szczoteczka jest w pełni wodoodporna , używam jej dwa miesiące, myje ja pod bieżąca woda i nic złego się z nią nie dzieje. Pod wypustkami posiada przycisk którym włączamy i wyłączamy urządzenie. Należy przytrzymać 3 s i wybieramy tryb wibracji których jest trzy. Osobiście używam najmocniejszego trybu gdyż dla mojej cery jest najbardziej skuteczny. Szczoteczka sama się wyłącza po 90s i uważam ze jest to idealny czas by oczyścić swoją cerę. Muszę tez dodać ze bateria urządzenia jest bardzo wydajna - po 2 miesiącach używania jeszcze jej nie ładowałam.
Do oczyszczania twarzy używam żelu do mycia twarzy, który zwilżam większa ilością wody - najlepiej wybrać taki który się dobrze pieni, gdyz szczoteczka potrzebuje poślizg. Szczoteczkę stosuje rano i wieczorem, ale każdy musi indywidualnie dobrać plan oczyszczania swojej cery.
Po pierwszym użyciu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Cera była dogłębnie oczyszczona i wygładzona, dodatkowo szczotka pełni funkcje delikatnego peelingu. Jednakże pierwszy tydzień był katastrofa dla mojej cery. Strasznie wysypało mnie na całej cerze. Byłam na to przygotowana gdyż czytałam wiele opinii dziewczyn które taki problem miały. Miałam włażenie ze szczoteczka oczyszczała tak dogłębnie moja cera ze wysysała pryszcze na powierzchnie skory. Następne tygodnie tylko utwierdziły mnie w przekonaniu ze był to najlepszy zakup jaki mogłam podarować mojej cerze.
Cera jest dogłębnie oczyszczona, pory zostały zwężone, cera jest bardzo gładka. I najważniejsze nie mam większego problemu z niedoskonałościami. Ponadto uwazam ze dzięki oczyszczeniu twarzy szczoteczką kosmetyki lepiej się wchłaniają , skóra wręcz „pije” każdy produkt.

Bardzo ciekawa

Bardzo fajna szczoteczka soniczna do buzi, dobrze oczyszcza, bateria wytrzymuje dość długo, można stopniować poziom intensywności wibrowania, szczoteczka bardzo dobre rozprowadza produkt do czyszczenia buzi, łatwo się ją czyści. Jednak dla mojej cery jedt ona bardzo mocna i jak używam jej zbyt często to moja buzia jest podrażniona.

Bardzo dobra

Po czytaniu na grupie fb, skusiłam sie.
Fajny produkt.
Stosowany regularnie daje efekt. Czysta skóra, łatwe czyszczenie. Kupiony dawno ,a bateria jeszcze działa :o różne rodzaje wibracji. No fajny bajer. Myślę że każdemu się przyda. Fajny wybór kolorów, ja akurat mam żółtą
I nie kupię tego produktu ponownie ponieważ jest trwały i zostanie ze mną na dluugooo!

Rewelacyjna

Szczoteczka spokojnie może konkurować ze znacznie droższymi modelami. Rewelacyjnie oczyszcza skórę, nie podrażnia, bateria długo trzyma, jestem bardzo zadowolona. Ma "włoski" o idealnej miękkości, dobrze leży w dłoni, spokojnie dociera do kazdego zakamarka twarzy, jak okolice nosa, podbródka itp. Bardzo udany zakup

• Łatwość obsługi: 5

Produkt nie dość, że niedrogi to super działa. Uwielbiam go używać przy zmywaniu mocniejszego makijażu. Czuje wtedy, że wszystko jest domyte. Przy używaniu delikatnej pianki do twarzy nie pozostawia uczucia ściągnięcia, za to daje efekt idealnie czystej skóry. Mycie twarzy staje się przyjemnym rytuałem. Urządzenie idealnie dociera w ciężej dostępne miejsca takie jak np. skrzydełka nosa. Na plus przemyślane opakowanie, nie dość, ze nadaje się w podróż to jeszcze służy jako podstawka do suszenia po użyciu. Bateria ultra mocna! Nie pamiętam, żebym w ciągu 2 lat musiała go drugi raz ładować.

Miłość od pierwszego użycia ❤️

Szczoteczkę inface używam dość krótko ale już nie wyobrażam sobie bez niej mojej pielęgnacji.
Dość długo zwlekałam z kupnem tego urządzenia i teraz wiem że to był błąd. Czuję że moja codzienna pielęgnacja twarzy została dopełniona dzięki inface moja buzia po każdym użyciu jest dokładnie oczyszczona a kosmetyki których używam zdają się jeszcze lepiej działa na moją cerę. Szczoteczka jest bardzo przyjemna w użyciu i banalna w obsłudze.
Jeśli ktoś się zastanawia czy wydać pieniądze na ten produkt to szczerze mogę powiedzieć że nie ma się nad czym zastanawiać ????????

• Łatwość obsługi: 5

Szczoteczka dba i oczyszcza cerę

Szczoteczki sonicznej Inface używam od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Używam jej co 2 - 3 dni i uważam że to optymalne użytkowanie. Super oczyszcza cerę z resztek makijażu, usuwa martwy naskórek, pozostawia cerę oczyszczona i gotową do dalszej pielęgnacji nawilżania. Cena bardzo adekwatna do jakości, bateria wytrzymała. Super gadżet w mojej kosmetyczce.