Ziaja, Rebuild Odbudowa skóry, Koncentrat wyszczuplający w żelu

Ziaja, Rebuild Odbudowa skóry, Koncentrat wyszczuplający w żelu

Wyrażnie wzmacnia i poprawia strukturę skóry,skutecznie zmiejsza celulit. Preparat polecany w profilaktyce i redukcji rozstępów. Może być stosowany po urodzeniu dziecka oraz przy gwałtownej zmianie wagi. Zapewnia widoczne efekty wyszczuplające. Wyraźnie wzmacnia i poprawia strukturę skóry. Skutecznie zmniejsza cellulit.

Redukcja grubości tkanki tłuszczowej - nawet o 14,5% (wyniki 28 dniowej kuracji żelem stosowanym raz dziennie potwierdzona badaniami in vivo)

Substancje aktywne:

Prowitamina B5 (D-panthenol), L-karnityna, kofeina, koenzym A, ekstrakt z rozmarynu lekarskiego, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z ananasa, ekstrakt z alg morskich.

Stosować codziennie przez minimum 1 miesiąc.

średni

Czarna seria ziaji rebuild nie zadziałała w moim przypadku , w przeciwieństwie do tańszej pomarańczowej lipocell.
Na plus zapach , wchłanianie . Cena jest inna , troszke wyższa niż tutaj wstawiona w opisie na wizażu .
Niestety produkt mało wydajny , butelka wrr jak zwykle problematyczna , lecz gdyby działał to przymknełabym na to oko ;)
W moim przypadku nie zauważyłam ujędrnienia , redukcji cellulitu , o tkance tłuszczowej nie wspominam , bo wiadomo , że inaczej się z tym walczy zresztą na tym mi nie zależało . Ale stanu skóry nie poprawił u mnie dlatego taka słaba ocena .

Używam tego produktu od:w tamtym roku

godny polecenia :)

Bardzo przyjemny żel, niekoniecznie wyszczupla, ale z pewnością ujędrnia i napina skórę, już po kilku użyciach zauważyłam efekty, skóra jest gładka, jędrna i bardziej "trzyma się kupy" ;) efektu wyszczuplenia nie zauważyłam, ale też nie na to się nastawiałam. Konsystencja i zapach na plus, kosmetyk dobrze się rozprowadza i aplikacja to sama przyjemność. Minusy: nie jest zbyt wydajny, żeby wyrobić etykietkowe 28 dni potrzebowałam ~1,5 opakowania, używane na uda, biodra i brzuch. I trudno mi było wydobyć resztkę preparatu z opakowania. Ale ogólna ocena zdecydowanie na plus, no i cena również na plus więc polecam :)

Ma w sobie to "coś"

Jak na razie mój ulubiony żel wyszczuplający, a trochę ich już było (eveline, soraya, garnier itp.) Ma boski rozmarynowy zapach!!! mmm:) Jest to koncentrat w żelu i ma bardzo przyjemną delikatną konsystencję. Szybciutko się wchłania, łatwo rozsmarowuje i nie jest tłusty. Leciutko chłodzi. Mam wrażenie, że rzeczywiście "coś" daje. Nie wyszczupli nóg o niewiadomo ile cm, ale jest efekt ujędrnienia. Bardzo fajny kosmetyk za niską cenę.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

Booooski :)

Przy dużym spadku wagi jak to miało miejsce w moim przypadku, postanowiłam od początku zadbać o swoją skórę i muszę przyznać, że Ziaja mnie nie zawiodła :)
Kosmetyk obłędnie pachnie, po prostu uwielbiam ten zapaszek... Doskonale się wchłania, ale też niezbyt szybko więc daje możliwość wykonania krótkiego masażu. Konsystencja odpowiednia, nie za rzadki nie za gęsty ;)
Jedynym minusem jest jego wydajność... Opakowanie skończyło mi się już po dwóch tygodniach... Stosowałam je na ramiona, uda, pośladki oraz brzuch i w każdym z tych miejsc widzę różnicę w wyglądzie mojej skóry :) A do tego ten efekt chłodzenia... Coś pięknego ;)

Używam tego produktu od: ojjj pół roku?
Ilość zużytych opakowań: 8 :)

KWC!

Kupiłam ten koncentrat w zestawie z oliwką, za ok. 15zł, więc prawie jak za darmo. ;)

Po pierwsze - fantastyczny zapach. Kiedyś używałam masła z serii Rebuild, ale zapach mi się nie podobał, za to teraz wydaje mi się cudowny.

Po drugie - skład. Zawiera kilkanaście ekstraktów, już na początku składu. To już dobrze wróży, a faktycznie, efekty przy regularnym stosowaniu na noc są świetne. Wiadomo, żaden kosmetyk nie wyszczupli ciała, ale ten porządnie ujędrnia, napina skórę, zmniejsza cellulit.

W dodatku jest rewelacyjny do używania latem, bo ma formę żelu, szybko się wchłania, nie pozostawia warstwy na skórze, a do tego przyjemnie chłodzi.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

jestem na tak

piękny zapach, urzekający już w drogerii i napis : czarne wyszczupla:))
do tego tani:)))
używam od 2 miesięcy w miarę regularnie, ale też ćwiczę i ograniczam jedzenie, dlatego moja opinia może nie do końca jest obiektywna,
wiem,że jest to jeden z tych kosmetyków , których, chce użyć po wyjściu z wanny, na początku robi się gorąco , a chwilę później zimno i stąd moje przekonanie ,że coś tam pewnie działa...
jest to mój pierwszy kosmetyk ziaji i jak dotąd jestem zadowolona, na plus cena, zapach, konsystencja (nie jest tłusty, szybko się wchłania, nie lepi się)

no i działa , na pewno w połączeniu z ćwiczeniami

Używam tego produktu od:2 mcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe