Giorgio Armani, Armani Code Absolu She EDP

Giorgio Armani, Armani Code Absolu She EDP

Daj się ponieść nowemu wymiarowi kobiecego zapachu!
Nowy zapach dla Niej od Giorgio Armani to uwodzicielski i zmysłowy zapach dla współczesnej kobiety. Jego harmonię tworzy bogaty bukiet kwiatów, który czaruje akordami jaśminu, intensywnej tuberozy i kwiatu pomarańczy. Sercem zapachu jest migocząca nuta imbiru, a jego bazą słodka wanilia. Razem otulają one kobietę zmysłowym, ciepłym zapachem promieniującym uwodzicielską, elegancką mocą. Kobiety kochają nie tylko cudowne zapachy, ale również piękne przedmioty. Dlatego flakon zaprojektowano tak, by już samym swoim wyglądem wprawiał właścicielkę w wyjątkowy nastrój. Butelka tej perfumowanej wody zachwyca falistymi łukami okrytymi szlachetną złotą suknią ukazująca przeźroczyste serce, świetliste niczym biały bukiet kwiatów.

wody perfumowane
kwiatowe
Rekomendacja
wiosna / lato

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 4

Lubię je, gdy jest zimno...

Zapach, w którym nuta imbiru wibruje aż miło. To pewnie przez ten imbir tak lubię używać tego zapachu podczas chłodnych czy wręcz zimnych dni. Świetnie nadaje się na dzień, ale i wieczorem się sprawdzi. Jest dość trwały i ogoniasty, dobrze komponuje się z ciepłym swetrem czy szalikiem. Raczej nie wyobrażam sobie, aby używać go latem. Według mnie sam zapach nawiązuje do wersji podstawowej, do klasyka, ale właśnie jest taki "przykryty" warstwą imbiru, który pięknie rozgrzewa i towarzyszy osobie noszącej go. Flakon ma "sylwetkę" charakterystyczną dla całej linii, ale pokrytą złotą warstwą. Myślę,że to dobry i nieobnoszony zapach, nie ma ryzyka,że co druga osoba będzie nim pachnieć.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

• Flakon: 5

Nie tego się spodziewałam

Przyznam, że oczekiwałam więcej po tym zapachu. Miałam nadzieję na jego złożoność, na rozwój poszczególnych nut wraz z upływem czasu. Co dostałam? Dla mnie sztuczną wanilię. Taki aromat do ciasta. Poprawny, lekko słodki (uwaga to nie jest słodki ulepek!). Autentycznie kojarzy mi się z aromatem do ciasta ze szklanej fiolki, nadużywanym absurdalnie w latach dzieciństwa jako środek odstraszający komary. Muszę uczciwie przyznać, że jest to aromat przyjemny, nie wywołuje migreny, pomimo swojej słodyczy, nie obezwładnia. Więc jaki mam do niego zarzut? Jest dla mnie...płaski. Taki jednolity, prosty. Kojarzy mi się z sexy amber M. Korsa, z zapachem , który musiałam oddać... nie będzie powtórki zatem. Trwałość zadowalająca. Odebrałam sygnały, że ładnie pachnę. To jednak nie moja bajka. Nad jaśmin i pomarańczę wybija się nadto wanilia. Too much.