Peggy Sage, Tarka do stóp drewniana

Peggy Sage, Tarka do stóp drewniana

Dwustronna tarka do stóp firmy Peggy Sage. Wykonana z drewna. Dwa rodzaje grubości tarki pozwalają na pozbycie się zrogowaciałego naskórka a następnie wygładzenie powierzchni stóp. Możliwość stosowania zarówno na sucho jak i na mokro. Wymiary: długość całkowita 29cm , długość tarki 15cm, szerokość 5,5cm.

tarki i pumeksy do stóp

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Droga ale jakoś mega

Tarka służy mi już ładnych parę lat.
Pamiętam że dostałam ją od teściowej.
Moje pięty wymagają pielęgnacji zarówno latem jak i zima .
Skóra na piętach strasznie mi rogieaceje i pęka więc systematycznie muszę ściągać martwy naskórek .
Tarka wykonana z dobrej jakości drewna i scierniwa
Drewno mimo upływu lat i kontaktów z wodą wogole nie pęka.
Ścierniwo dobrze usuwa martwy naskórek a piety są gładkie.
Po scierniwie również nie widzę jakiegolowiek zużycia może tylko drobne zarysowania.
Rączka mimo tego że wykonana jest z drewna to jest dość lekka i łatwo trzyma się ją w rękach.
Polecam nieraz lepiej zapłacić więcej ale mamy wtedy produkt na lata

Świetna!!

Ta tarka świetnie radzi sobie ze zrogowaciałą, twardą skórą pięt. A przy tym jest bezpieczna, nie zrobicie sobie nią krzywdy. Dokładnie usuwa martwy naskórek pozostawiając skórę miękką i gładką. Mam ją już dwa lata i cały czas działa bez zarzutu. Jest bardzo wygodna, dobrze trzyma się ją w dłoni.

Świetna i trwała

Tarka jest delikatna, ale jednocześnie bardzo dobrze spełnia swoją funkcję, stopy po jej użyciu są gładkie.

Jest też bardzo trwała, mam ją ponad 2 lata, często wisi pod prysznicem, i nic się z nią nie dzieje. Jedynie napisy lekko wyblakły.

Jeżeli coś się stanie z moim egzemplarzem, napewno kupię drugi.

• Design produktu: 5

Bez tarki nie ma dobrej pielęgnacji stóp.

Uwielbiam tą tarkę od Pegyy Sage mimo, iż jest ona jedna z najdroższych z tarek na rynku. Jest solidnie wykonana, całkiem ładna i dokładna. Jest ciężka i czuć, że porządnie wykonana. Nie jest aż tak ostra by zrobić sobie nią krzywdę, ale usunie zrogowaciały naskórek bez użycia dużej siły. Dzięki dobrej jakości jest ona na lata. Ja mam ją z około 5 lat i fakt i lekko czas ją ruszył i nie będę wrzucać jej zdjęcia, ale kolejne pare lat mogę zapewnić, że będzie mi służyć.

Rewelacja!

To już moja 3 tarka od Peggy Sage. Moim zdaniem jest rewelacyjna! Świetnie sobie radzi ze zrogowaceniami i zgrubieniami. Używając jej regularnie, mam idealnie gładkie pięty, mimo że mają dużą tendencje do pękania i są wymagające.

Można jej używać zarówno na sucho, jak i na mokro. Chociaż na sucho mam wrażenie, że działa lepiej :) Gdy mam mocniejsze zrogowacenia na stopach to właśnie w ten sposób jej używam.

Jest bardzo wygodna w trzymaniu, solidnie wykonana, ale nie ciężka. Prosta i funkcjonalna, do tego bardzo trwała. Nie niszczy się pod wpływem wody. Ostatnia służyła mi ponad rok!

• Design produktu: 5

Przyznam szczerze, że nie myślałam, że tarka do stóp może być czymś specjalnym - dopiero jednak gdy kupiłam tarkę Peggy Sage odczułam, że moja stara tarka była bardzo słaba!

Tarka jest drewniana i ma sznureczek do zawieszenia. Ma dwie powierzchnie - gruboziarnistą i drobnoziarnistą. Można jej używać zarówno na sucho, jak i na mokro. Jest raczej duża, ogólnie wygodnie się jej używa, dobrze leży w dłoni. Łatwo utrzymać ją w czystości.

Tarka naprawdę bardzo skutecznie pozwala pozbyć się zrogowaciałego i martwego naskórka. Po użyciu obu powierzchni tarki, stopy są gładkie, miłe w dotyku, widocznie wypielęgnowane. Tarka nie jest też zbyt mocna, nie ma możliwości zranienia się nią.

Uważam, że to najlepsza tarka, jaką miałam :).

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Konkretna ścierająca tarka

Tarkę kupiłam przy okazji jakiś zakupów przez internet. Jest dość sporych wymiarów, trochę mało poręczna, ale bardzo skuteczna i spełnia swoje zadanie. Ściera równomiernie i dokładnie, nadmierny naskórek, zostawiajac stopy gładkie i nie podrażnione. Po tracić pamietam o nałożeniu ulubionego kremu do stóp, wtedy mam zawsze stópki jak po wyjściu z salonu z pedicure. Powtarzam zabieg nie częściej niż razy w miesiącu, warto pamiętać że im częściej zrobimy usuwanie zrogociowałego naskórka tym szybciej odrastają zgrubienia, na nowo ze zdwojoną silą. Tatrkę po każdym razie wymyje płynem i szczoteczką, spryskamy alkoholem i odkładam do wyschnięcia na raz następny.

• Design produktu: 4

prostota i funkcjonalność

Fajny produkt eko, prosty a spełniający idealnie swoja funkcje.
Dobrze ściera martwy naskórek lub zgrubienia na stopach. Wygodna rączka. Trwałość materiałów. Prosty design. Możliwość powieszenia do wyschnięcia - na plus.

Najlepsza

To jest niezastąpiona tarka w domowej pielęgnacji stóp. Wypróbowałam wiele tarek i pilników, ale żadna nie może równać się z tą od Peggi Sage. Tarka jest bardzo solidnie wykonana, dobrze leży w dłoni, nie jest ciężka. Ma dwie, duże powierzchnie ścierające o różnej gradacji. Tarka bardzo dobrze ściera zrogowaciały naskórek, pozostawiając piety miękkie i gładkie jak skóra niemowlaka. Można jej używać zarówno na sucho jak i na mokro i w obu przypadkach bardzo dobrze sobie radzi. Ogromną zaletą tej tarki jest również jej trwałość. Używam jej już od dawna i nadal bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.

Idealny!!!

Bardzo dobra gradacja, kilka ruchów pozwala na to, aby pozbyc sie calego martwego naskorka. Rączka jest bardzo stabilna i twarda
Napewno kupie ponownie

Ideał.

Dla mnie to jest ideał tarki. Mam różne , ale zawsze wracam do niej , bo dla moich pięt jest tą jedyną. Przede wszystkim nie powoduje zadziorów tak jak metalowe. Plastikowe rączki lubią się łamać , a ta drewniana jest wieczna. Łatwa do utrzymania w czystości, wystarczy spłukać po bieżąca wodą.

Bardzo dobra

Kupiłam ją ze względu na jakość widoczną gołym okiem (solidna drewniana rączka, dwie powierzchnie ścierające, wygodnie leżała w dłoni, no i nie plastik, jak większość tarek). Podczas jej stosowania utwierdziłam się w przekonaniu, że choć droga była, to warto było ją kupić. Jest bardzo wytrzymała, dobrze ściera, używa się jej po prostu komfortowo. Zwykle stosuję ją po kąpieli, gdy skóra stóp jest miękka. Tarka pozbywa się wszelkich zgrubień, zrogowaciałej skóry. Jestem ba tak!