Yonelle, Diamond Eye Cream & Mask (Diamentowy krem i maska pod oczy i na usta)

Yonelle, Diamond Eye Cream & Mask (Diamentowy krem i maska pod oczy i na usta)

Dzięki specjalnej szpatułce z główką do masażu można wykonać prosty i efektywny mini-zabieg w domu.

W trakcie aplikowania przekształca się w skoncentrowane serum, zapewniające przedłużone działanie kremu. Można go również nakładać grubszą warstwą jako intensywną maskę przeciwzmarszczkową na noc.

Składniki aktywne ujędrniają skórę oraz relaksują mięśnie mimiczne, dzięki czemu zmarszczki staja się mniej widoczne, a skóra jest zagęszczona i wypełniona. Potężna dawka antyoksydantów działa skutecznie w celu zmniejszenia „worków” i cieni pod oczami, nadając spojrzeniu młodszy, wypoczęty wygląd.

regenerujące, liftingujące, wygładzające, przeciwzmarszczkowe, rozświetlające
w słoiczku
serum pod oczy, kremy pod oczy

złoty kryształ

Moim zdaniem tę recenzję należałoby zacząć od słów: dobry produkt, ale nie jest wart swojej ceny. Za 300zł można mieć cały zestaw kosmetyków, a nie tylko krem pod oczy. Oczywiście mówię o zestawie bardzo dobrych kosmetyków.

Wady:
-dla mnie oczywistym minusem jest cena
-brak spodziewanego przeze mnie MEGA efektu

Zalety:
-ładny zapach
-szybko się wchłania
-wydajny
-nadaje się pod makijaż
-ładne opakowanie ze złotą łyżeczką do aplikacji
-bardzo dobrze nawilża
-luksus w pojemniczku

bardzo dobry krem

Jestem w grupie 30plus, okolica oczu nie jest moją główną bolączką ale jakieś tam oznaki upływu czasu jeśli chodzi o ten rejon już są. Kremu maski Yonelle Diamond używam pod oczy oraz na "lwią zmarszczkę" i "króliczą zmarszczkę" między oczami, natomiast nie używałam go jeszcze na usta do czego niby też się nadaje. Krem nie jest perfumowany, nie posiada żadnych kwiatowych, owocowych czy jakichkolwiek nut zapachowych, miał być chyba całkowicie bezzapachowy ale taki też do końca nie jest, ciężko mi określić ten zapach, jakiejś substancji która została użyta. Krem jest delikatny nie powoduje żadnego podrażnienia czy nawet minimalnego szczypania w okolicach oka, myślę że dla wrażliwych cer będzie też odpowiedni. Od razu poprawia wygląd skóry pod oczami, ładnie nawilża leciutko natłuszcza ale nie jest to tłusty placek takie minimalne rozświetlenie, zdrowe, ładne. Mam warstwę gęsiej skórki i małe zmarszczki w okolicach oczu i ten krem ładnie to wygładza widać różnicę przed i po. Krem jest wydajny. Opakowanie jest piękne.