Nu Skin, Perennial Intense Body Moisturiser (Intensywnie nawilżająca emulsja do ciała)

Emulsja nawilżająca z IBR - Dormin zwiększa wytrzymałość komórek skóry, wzmacniając naturalne mechanizmy chroniące skórę przed suchym powietrzem, niską temperaturą oraz wiatrem. Bezwonna. Bezpieczna i delikatna dla wszystkich rodzajów skóry.

Nanieść obficie na całe ciało.

Skład: Water (Aqua), Glycerin, Isostearyl Neopentanoate, Lauryl Laurate, Glyceryl Stearate, Isostearyl Alcohol, Stearic Acid, Dimethicone, Narcissus Tazetta Bulb Extract (IBR-Dormin), Aleurites Moluccana Seed Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract, Garcinia Indica Seed Butter, Tocopheryl Acetate, PEG-100 Stearate, Carbomer, Aminomethyl Propanol, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Methylparaben, Benzoic Acid.

Cena: 146,40zł / 250ml

/m/

Czad

Dla mnie to najlepsza emulsja do ciała jaką używałam. Absolutnie warta swojej ceny. Skórę zostawia taką delikatną, "miziatą" wręcz:) Najbardziej mogę porównac do delikatnej skórki mojego 10 miesięcznego synka.

Używam tego produktu od: lipca 2014
Ilość zużytych opakowań: ca. 1/3