KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 62% osób
    kama_m1
    4 października 2019 o 20:33
    5 / 5
    Przyjemne, orzeźwiające mydło pod prysznic.
    Czarne mydło otrzymałam do testowania od Wizaż w ramach Klubu Recenzentki za co bardzo dziękuje! :) Lubię markę Ziaja, często i chętnie sięgam po ich kosmetyki, są tanie, ale jakościowo bardzo dobre, dlatego też bardzo ucieszyłam się z możliwości testowania nowej serii Ziaja Jeju, gdyż jeszcze nie miałam przyjemności używania żadnego kosmetyku z tej serii. Opakowanie to smukła, lecz bardzo poręczna plastikowa butelka o pojemności 300 ml. Z bardzo wygodnym zamknięciem typu klik, butelka jest dość miękka więc bardzo łatwo ją ścisnąć i wydobyć odpowiednią ilość produktu – generalnie wszystko działa sprawnie i nic się nie zacina. Szata graficzna jest bardzo urocza, dziewczęca, troszkę taka na jesienne wieczory. :) Bardzo mi się podoba i zdecydowanie zachęca do zakupu. Wszystkie informacje na temat produktu z łatwością znajdziemy na opakowaniu. Jedyne moje takie drobne zastrzeżenie jeżeli chodzi o opakowanie to fakt, iż nie widać ile produktu pozostało.. Mydełko jest koloru czarnego jak sama nazwa wskazuje co absolutnie mi nie przeszkadza. :) Konsystencja jest średnio gęsta, ale nie spływa z rąk chociaż ja tego typu produkty (mydła w płynie, żele do kąpieli) zawsze aplikuje na gąbkę bo w połączeniu z wodą znacznie lepiej się pieni niż naniesiony sam od razu na skórę. Wydajność oceniam na dobrą. :) To co najbardziej mi się w nim podoba to jego orzeźwiający zapach – mięta tutaj zdecydowanie króluje i właściwie tylko ją tutaj czuć na pierwszym planie a granat i czarna porzeczka jest gdzieś w tle, szkoda że zapach nie utrzymuje się na skórze tylko czuć go podczas kąpieli. Jeżeli chodzi o działanie, to mydło spełnia swoje zadanie i moje oczekiwania. Dobrze myje, oczyszcza i odświeża skórę. Jest bardzo łagodne, nie wysusza i nie podrażnia skóry. Skóra po umyciu jest delikatna i miękka. Mimo iż skład może nie jest fenomenalny to i tak uważam, że jakościowo jest to dobry produkt godny chociażby przetestowania. Jest tani i łatwo dostępny. Ma małe minusy, ale liczy się działanie zatem daje 5. :)
    Zalety:
    • + urocze, przyjemne dla oka opakowanie, które dozuje odpowiednią ilość produktu i ma solidne zamknięcie
    • + świeży, orzeźwiający zapach
    • + łagodny dla skóry (nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza)
    • + dobrze myje, oczyszcza i odświeża
    • + odpowiednia konsystencja
    • + wydajny, tani, łatwo dostępny
    • +/- szkoda, że nie widać zużycia produktu,
    • +/- słabo się pieni (tylko z wodą i naniesiony na gąbkę),
    Wady:
    • -
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

71 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mikmal
    7 października 2019 o 20:43
    4 / 5
    Przyjemna, wspólna droga. Standardowo jak na produkt myjący przystało swoje zasadnicze zadania spełnia bez zarzutu. Godny uwagi i polecenia w korzystnej cenie.
    Mydełko z serii Ziaja jeju, jeju miałam możliwość testować dzięki zgłoszeniu się do testu na wizaż.pl za co dziękuję bardzo. Zasadniczo markę znam bardzo dobrze, śledzę jej poczynania na rynku dość aktywnie i dodam nieskromnie, że raczej staram się być na bieżąco z testowaniem nowości jakie wówczas wchodzą na rynek. Dodam, że jest to polska marka, nie ma co owijać w bawełnę niedroga i łatwo dostępna. W swojej ofercie pielęgnacyjnej posiadam dość sporo perełek do których niezmiennie wracam od lat. Co uważam, że jest najlepszym dowodem na to, że produkty ów marki są moimi ulubieńcami. Jednak wracając do sedna. Moja skóra na ciele jest zasadniczo niewymagająca w momencie gdy wszystko jest ok, natomiast kiedy zaczynają się problemy skórne typu wysypka, przesuszenie skóry już tak dobrze nie jest i niestety nie każdy produkt myjący się wówczas sprawdzi. Podejrzewam, że nie jestem wyjątkiem- standardowy schemat, powtarzający się u wielu osób. Opakowanie standardowe- gdzie jak wiadomo marka ziaja w swoich produktach ma powtarzającą się serię opakowań. Tutaj tym razem masywna plastikowa tubka z zatyczką typu klik gdzie jak dla mnie nie znalazła ona zastosowania i po zapoznaniu się z etykietą przelałam zawartość do buteleczki z pompką co jest dla mnie wygodniejszym rozwiązaniem podczas użytkowania czy pod prysznicem czy podczas kąpieli. Formuła i kolor. Hm... kolor nie mam zastrzeżeń przyjemny kolorek, zasadniczo w procesie mycia ciała nie ma większego znaczenia jak dla mnie. Natomiast formuła jak na mydło uważam, że zbyt wodnista co niekiedy jest kłopotliwe podczas użytkowania. Formuła ścieka z dłoni, użytkowanie podczas kąpieli czy prysznica na gąbkę jest najlepszym rozwiązaniem wówczas nie tracimy aż tak dużej ilości produktu jak podczas aplikacji na skórę ręką gdzie jak wspomniałam lubi uciec... Zasadniczo mydełko bardzo przyjemnie pachnie, co jak dla mnie jest ważnym punktem. Nie jest to wysoko pieniąca się formuła, więc podczas kąpieli nie ma co liczyć na burzę piany we wannie. Jednak od mydła nie oczekuję jakoś nadzwyczaj burzliwej piany, ważniejszy jest aspekt oczyszczenia skóry. Skóra po użyciu mydła jeju jeju jest matowa w dotyku- lubię taki efekt. Nie pozostaje na skórze żaden film. Produkt spełnia swoją rolę. Dobrze oczyszcza skórę i nie podrażnia jej. Jest bezpieczny i godny polecenia. Jednak czy zdecyduję się na zakup ponownie hm... Sama nie wiem. Wydajność uważam za najsłabszy z punktów kryteria oceny produktu.

31 osób uznało tą opinię za pomocną
    Emilia34
    4 października 2019 o 18:33
    4 / 5
    Wyczuwam lekką słodycz owoców, jak i świeżą mięte przy każdym użyciu
    Czarne mydło pod prysznic z serii Jeju od Ziaji otrzymałam w ramach testowania Wizaż, za co jeszcze raz dziękuję. Uwielbiam czarne mydło, miałam kilka rodzai i niemal każde spisywało się u mnie super. Minus klasycznego czarnego mydła, był zawsze dla mnie taki, że znajdowało się ono w słoiczku. Czarne mydło pod prysznic Jeju zaskakuje znajduje się w poręcznej, plastikowej buteleczce, zakończonej wygodnym w użyciu dozownikiem typu klik. Opakowanie 300ml wykonane jest z lekkko niebieskiego plastiku. Całość utrzymana jest w przyjemnej dla oka, młodzieżowym stylu, nawiązującej do pozostałych kosmetyków z serii Jeju, natomiast szata graficzna jest charakterystyczna dla produktów marki Ziaja. Z tylu sa umieszczone informacje o produkcie, jak i opis uzycia, sklad. Produkt jest Polski. Ziaja jeju może być stosowane do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery, nawet suchej i trądzikowej. Zwalcza bakterie odpowiedzialne za powstawanie zmian trądzikowych oraz przywraca naturalną równowagę płaszcza hydroplipidowego skóry. Zapach jest jak najbardziej delikatny, wyczuwam lekką słodycz owocówj, jak i świeżą mięte.Utrzymuje się przez krótką chwilę na skórze. Mydło prawie się nie pieni. Lekka pianka pojawia się jak trochę dłużej pocieramy skórę. Szybko się spłukuje pozostawiając skórę idealnie oczyszczoną i gładziutką. Skóra po umyciu jest miękka, czysta i przyjemna w dotyku. Od kilku lat zwracam uwagę na składy kosmetyków i staram się wybierać te naturalne, czarne mydło od Zieji musi jeszcze and tym popracować.
    Wady:
    • - skład

28 osób uznało tą opinię za pomocną
    bst
    19 stycznia 2024 o 8:26
    3 / 5
    Do spróbowania.
    Czarne mydło pod prysznic Ziaja o zapachu mięty, granatu i czarnej porzeczki jest bardzo orzeźwiające i idealne na gorące letnie dni. Formuła oparta na składnikach naturalnych jest łagodna dla skóry, co jest dużym plusem. Niestety, mydło średnio się pieni, co może niektórym osobom przeszkadzać. Jednak biorąc pod uwagę relację jakość-do-ceny, jest to dobry produkt. Ogólnie rzecz biorąc, mydło pod prysznic Ziaja to dobry wybór dla osób szukających orzeźwienia i naturalnego składu.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    kosmetiklovers
    21 lutego 2023 o 22:57
    5 / 5
    dobre mydło za niewielkie pieniądze
    W sklepie nie do końca byłam przekonana, gdy przeczytałam, że produkt jest czarny, bo po doświadczeniach z innymi produktami wiem jak brudzą kabinę. Gdy jednak powąchałam produkt, od razu się zakohcałam w zapachu. Sprawdza się doskonale i przepięknie pachnie. Skóra jest po nim nawilżona i przez długi czas zapach produktu jest wyczuwalny.
    Zalety:
    • niska cena
    • cudny zapach
    • mięta dodaje orzeźwienia
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Inna drogeria