KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Garnier Fructis, Volume Restructure, Odżywka wzmacniająca (stara wersja)

3,5 na 522 opinie

Kupi ponownie: 45% osób
    Dinulka
    17 stycznia 2013 o 17:27
    powoduje przylizanie włosów
    Odżywka sama w sobie jest niezła, chociaż szału nie czyni ;-) Tym, co przede wszystkim sprawia, że już jej raczej nie kupię jest to, że obciąża włosy. Moje po jej użyciu są przylizane i szybko się przetłuszczają. Jest to wręcz na odwrót, jeśli chodzi o obietnicę producenta o zwiększaniu objętości włosa od wewnątrz i braku obciążania. Wydajność średnia w stronę niskiej - jednak mam długie włosy, a do tego lubię porządnie je wypaćkać w odżywce/masce. Używam tego produktu od: kilku miesięcy na zmianę z innymi Ilość zużytych opakowań: 1

ZbuntowanaRebeldomanka
    11 stycznia 2013 o 15:34
    fajna
    Wiele plusów: wydajna i w dobrej cenie ułatwia rozczesywanie wygładza ładny zapach lekka włosy nie są oklapniete włosy sie nie pusza Polecam:) Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami Ilość zużytych opakowań: około 2

eiri
    24 października 2012 o 19:01
    Lekka ale skuteczna
    Sięgnęłam po te odżywkę, bo moje włosy, które normalnie są skłonne do mocnego przesuszenia, miały dość głęboko odżywiających produktów i potrzebowały czegoś zdecydowanie lżejszego. Faktycznie odżywka jest lekka, nie obciąża włosów, ale wygładza je i nabłyszcza. Do tego zgodna z metodą CG, bez silikonów, oblepiaczy, łatwa do zmywania delikatnymi szamponami. Całkiem wydajna, choć jest dość gęsta a i moja czupryna do cienkich nie należy. ;) Myślę, że nadaje się również jako odżywka b/s, choć nie wiem, jak by zadziałała na delikatnych włosach. W tej chwili używam resztki z tuby jako reanimatora loków - zdaje egzamin. Kiedy stosuję ją jako d/s, nigdy nie trzymam jej dłużej niż 5-10 minut. To wystarcza. Włosy i tak po wyschnięciu stają się sprężyste, elastyczne, nabierają życia, skręt jest podkreślony. Do tego ma miły, cytrusowy zapach. Moje włosy zawsze lubiły kosmetyki Garnier Fructis i ta odżywka nie jest wyjątkiem. Bardzo fajny, solidny produkt. Życzyłabym jedynie, żeby kosztował ciut mniej, bo dycha (w niektórych sklepach nawet więcej) za 200ml to trochę dużo, prawda? Z drugiej strony napracowali się przy składzie, więc chyba warto. Polecam. :) Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

nafiyqa
    29 lipca 2012 o 14:10
    3 / 5
    Przeciętna
    Początkowo bardzo ją lubiłam. Do czasu aż zauważyłam, że to ona jest odpowiedzialna za moje suche końcówki. +dobry skład, bez silikonów, +bardzo ładny zapach +pomaga rozczesać włosy, +dostępność -nie nawilża włosów, końcówki nadal pozostają suche, -nie ma mowy o jakiejkolwiek objętości; powiedziałabym, że jest wręcz przeciwnie - VR wygładza włosy, -wysoka cena w stosunku do jakości. Po prostu średnia odżywka, za tę cenę można kupić coś lepszego.

twzivg
    21 czerwca 2012 o 11:45
    3 / 5
    Przeciętny
    Moim zdaniem produkt przeciętny. Dobry do stosowania z innymi szamponami niekoniecznie z serii Fructis Garniera. + ułatwia rozczesywanie + wygładza włosy + ujarzmia niesforne, puszące się włosy + śliczny zapach + wydajne i ekonomiczne opakowanie - krótki czas działania - przyspiesza przetłuszczanie się włosów ( w moim przypadku o cały dzień) Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: dwa całe opakowania