Inglot, M3 Eyeshadow (Trójkolorowy cień do powiek)

Inglot, M3 Eyeshadow (Trójkolorowy cień do powiek)

Inglot M3 Eyeshadow to niezwykły cień, który oferuje 3 różne kolory w jednym. Dostępne są zestawy cieni matowych, perłowych oraz z połyskującymi drobinkami. Bardzo dobrze się rozprowadzają, długo utrzymują (formuła long - lasting) i nie zbierają w załamaniach powieki. Inglot M3 Eyeshadow dostępne w 69 zestawach kolorystycznych.

Cena: 20zł / 2g
/m/

nietrwałe

na początku byłam nimi zachwycona, ale po dłuższym czasie używania stwierdzam, że wcale nie jest to najlepszy kosmetyk,
faktycznie palety są ładne, a kolory są dobrane wręcz idealnie, jednak jakoś pozostawia wiele do życzenia.

mój dzień zaczyna się o 5, a kiedy wracam do domu o 21 na powiekach nie mam już prawie nic :( szkoda, że są takie nietrwałe, bo zaraz po nałożeniu prezentują się świetnie :)
podobnie dzieje się, kiedy łzawią mi oczy, zaraz wszystko jest rozmazane i wygląda koszmarnie!

plus za ładne kolory i początkowy efekt, jednak wielki minus za nietrwałość.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

super:)

Uwielbiam ten cień!
+fajnie,bo w jednym opakowaniu zawarte sa 3 odcienie koloru które są niezbędne do profesjonalnego makijazu,
+długo sie utrzymuje,
+ładnie sie prezentuje,
+dostepna jest szeroka gama kolorów,

Minusów ode mnie nie ma!
kocham!

Używam tego produktu od:2 lata

Rzadko maluję oczy, zazwyczaj jak idę na imprezę. Mam piękne złoto-brązowe odcienie. Ślicznie się błyszczą, tak metalicznie. Wytrzymują całą noc, mimo że nie używam bazy. Łatwo się nakładają, nie osypują. Nie są drogie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:jedno

c-u-d-o-w-n-e!

Na początku nie byłam zbyt pozytywnie nastawiona do tych cieni, ale po dłuższym czasie stosowania muszę przyznać, że są cudowne. Długo się trzymają, mają piękne kolory i są nasycone.
Szczególnie polecam dwa zestawienia:
~563 - kolory raczej naturalne wpadające w złoto. szczególnie godny uwagi jest ten najjaśniejszy.
~576 - wspamiały fiolet, nasycony granat i delikatny niebieski. wspaniałe dla zielonych oczu.
Szczerze polecam

Ilość zużytych opakowań: pare

całkiem dobre cienie

W kosmetykach Inglota lubię przede wszystkim to czym się charakteryzują - czyli baaaardzo bogatą gamę kolorów i odcieni :)

Obecnie posiadam 3 potrójne palety: 1 matowe niebieskie oraz 2 z drobinkami - czerwone i fioletowe.

Kolory z danej paletki są dobrze dobrane, świetnie ze sobą komponują i łatwo łączą się na powiece. Można wykonywać różne warianty makijażu w danych kolorach :)

Są bardzo wydajne, ale niestety mają taką sobie trwałość :/ Już po kilku godzinach zaczynaja zbierać się w załamaniach powiek i czasem osypywać :/ Nałożenie bazy pod spód trochę przedłuża ich trwałość.

Ogólnie lubię te cienie, bo nie są drogie a stosunkowo dobre :]

Używam tego produktu od: kilku lat

rozczarowanie

mialam juz kiedys cienie inglota i bylam zachwycona! niestety obawaim sie ze schodza na psy jak wiele innych firm! kupilam zielone i szare..zielone jeszcze nie probowalam jednak szare sa tragiczne!!! przywyklam ze inglot sie utelnia na powiece czyli traci barwe ale dla mnie najwazniesza jest trwalosc. niestety : po godzinie cienie sie zbieraja w zalamaniach powieki, fatalnie sie rozprowadzaja, nie chca laczyc z innymi cieniami- tragedia!!!! nigdy wiecej..wole cienie z "natury" za kilka zlotych - sa o wiele lepsze!

Używam tego produktu od:wiele wiele razy

Fajne

MIałam cienie takie szare, które bardzo szybko znikały. Byłam nimi rozczarowana, jednak na wakacjach pożyczyłam od mojej cioci cienie złoto-pomarańczowo-brzowe i zielone, które trzymały się świetnie. Ostatecznie postanowiłam dać im jeszcze jedną szansę i kupiłam cienie różowo-fioletowe. Był to strzał w 10. Cienie utrzymują się na prawdę długo, pięknie wyglądają na oku, maluje się nimi od pół roku prawie codziennie, a ich ledwo co ubyło. Dzisiaj kupiłam kolejną paletę, tym razem brązowych. Tamte szare musiałbyć jakieś wadliwe. Dobrze, że się nie zniechęciłam do nich, bo są to moje ulubione cienie do powiek.

Świetne

Uwielbiam cienie Inglota i choć gustuję w pojedynczych - tym też nie można odmówić trwałości.

Mam te w kolorze niebieskim. Niestety, nie mam możliwości odczytania numeru.

Cień jest trwały, kolor na powiece mocny i taki jak w opakowaniu. Wytrzyma spokojnie kilka godzin bez poprawek. Jest wydajny - ubywa go baaaardzo powoli.
Z upływem czasu nie robią się pod oczami "podkówki", stąd wniosek, że cień zostaje tam gdzie się go nałoży, nie osypuje się.

Niestety, mój spadł i się nieco "posypał". Nie szkodzi to jednak w dalszym używaniu. Mam w planach pokruszyć go do końca i używać jak cienia sypkiego.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

bardzo dobre

daje 5 gwiazdek, poniewaz relacja ceny do jakosci tego wymaga - według mnie
po prostu sa dobre, dośc trwałe, dośc mocno napigmentowane, ogromny wybór kolorów, fajnie że sa to "mapki" - 3 kolory w jednym opakowaniu
w zasadzie nie mam im nic do zarzucenia
obecnie cienie z inglota i cienie z loreal sa moimi ulubionymi -najbardziej trwałymi,i dajacymi najbardziej fajny rozswietlajacy efekt
polecam

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Super cienie:)

Bardzo fajne cienie jak wszystkie z inglota. U mnie utrzymuja się caluśki dzien, mam szare i brazowe są świetne. Uwielbiam sie nimi malować, mozna stwrzoyć super makijaż, nie potrzeba żadnej bazy by sie trzymały cały dzien. KWC:)

OK

Jak na inglota troche sie zawiodlam trwaloscia ale ogólnie sa spoko:

+ piękne kolorki mimo iz nie sa zbyt blyszczące (mam fioletowe)
+fajnie sie rozprowadzają
+ladnie wygladaja i osobno i razem

-niestety po dosc krótkim czasie zbieraly sie w zalamaniach powieki

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 zaczete

nieporozumiene?

Mialam kupic inny cien inglota, ale Pani na stoisku zapewniala ,ze ten sie bedzie bardziej mienil i blyszczal. Pomyslalam babka wie co mowi skoro sprzedaje te cienie na firmowym stoisku iglota.Cienie w sumie cos tam polyskiwaly w sztucznym sklepowym swietle, jednak w domu wygladam jakbym posmarowala sie kreda, zupelny mat a raz na 10 km zlota drobinka....szok. Pomyslec ze wydalam na to 20 zl jak za 4,99 mialam cudny kremowy cien sensique, perlowy i swietlisty.
Ja oczekwialam innego efeku, jesli tos lubi mat to polecam, tyle ze na cieniach pisze double sparkle :/

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:paru dni