Inglot, M3 Eyeshadow (Trójkolorowy cień do powiek)

Inglot, M3 Eyeshadow (Trójkolorowy cień do powiek)

Inglot M3 Eyeshadow to niezwykły cień, który oferuje 3 różne kolory w jednym. Dostępne są zestawy cieni matowych, perłowych oraz z połyskującymi drobinkami. Bardzo dobrze się rozprowadzają, długo utrzymują (formuła long - lasting) i nie zbierają w załamaniach powieki. Inglot M3 Eyeshadow dostępne w 69 zestawach kolorystycznych.

Cena: 20zł / 2g
/m/

Chyba najgorszy inglot

Naprawdę przykro mi jest psuć średnią tym cieniom no ale niestety. Miałam juz chyba wszytski dostepne rodzaje cieni inglot( nie posiadam tylko tych przeznaczonych do kasetki) i mogę z czystym sumieniem stwierdzic ze te są najgorsze. Posiadam zestawik piękny chabrowy, granatowy i średni fiolet. W opakowaniu jest przesliczny, bajeczny.jednak na oku no cóż. największą jego wadą jest to, że w ogole nie przykleja sie do powieki. nabieram go na pędzelek potem na powiekę a gdy chce go rozetrzec wszytsk wraca z powroten na pędzelek. kolor nie jest tez tak nasycony i piękny jak w opakowaniu. Naprawdę sie zawiodłam bo kocham cienie inglota, może trafilam na jakis trefny kolor nie wiem. Nie polecam w każdym razie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

mega zaskoczenie

dostałam je na gwiazdkę i i troche sie rozczarowałam bo mam juz jedne integra i jakos mi nie pasują. teraz mam te i są idealne poprostu miałam wiele cien z nizszej połki typu essence, bell, sensique itp i nie ma porównania z nimi ! chodziłam w nich cały dzien i na koniec dnia nie mogłam sien apatrzec ze w nie naruszonym stanie są :)
nie załamują sie na powiece WYGŁADZAJĄ JĄ
nie osypują
są jedwabiste

mamkolor brązowy i napewno kupie jeszcze jakis :)

Używam tego produktu od:2 dni

Ukochane

Miałam już kilka zestawów, zarówno matowych jak i połyskujących. Te ostatnie są moimi faworytami. Są wspaniałe pod każdym względem:

+mają rewelacyjną, jedwabistą konsystencję i świetną "przyczepność", rozprowadzają się idealnie. Nigdy nie zdarzyło mi się zrobić nimi smug czy placków :)
+nie osypują się
+są bardzo trwałe - najtrwalsze cienie, jakie znam
+kolory są wyraziste i intensywne, cienie przepięknie wyglądają na oku, połyskują dyskretnie
+bogata gama kolorystyczna
+cena!!! - w promocji dałam za nie parę zł :) :) :)

W tym przedziale cenowym to moje ulubione cienie- na razie bezkonkurencyjne. Polecam. Używam tego produktu od:daaawna
Ilość zużytych opakowań:?

Elegancki i praktyczny zestaw

Na codzien uzywalam do tej pory cieni w kasetkach pro 5, ale z uwagi na to, ze ostatnio jestem czesto w podrozy, siegnelam niedawno po popularne mapki.

Mam 3 zestawy kolorystyczne: bardzo delikatne brazy 588 (ds), niebanalne fiolety 560 (ds) i szarosci do smoky eyes 601 (ds).Brazy sa idealne do codziennego makijazu. Szarosci i fioletow uzywam zaleznie od nastroju.

+ Ogromnym plusem tych cieni sa swietne kompozycje kolorow umieszczone w jednym okraglym cieniu;
+ Cienie sa bardzo trwale, z baza utrzymuja sie caly dzien;
+ Bardzo latwo sie nakladaja i cieniuja, maja jedwabista kosystencje i nasycone kolory;
+ Drobinki w opakowaniu nie sa tak bardzo widoczne na oku, a jedynie rozswietlaja spojrzenie (nie lubie brokatowych cieni);
+ Jak wszystkie cienie Inglota, sa bardzo wydajne;
+ Solidne opakowanie, duzo lepsze od poprzedniej, odkrecanej wersji.

To moje ulubione cienie z Inglota, napewno kupie jeszcze jakis zestaw.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Super cienie

Posiadam dwa opakowania. Jedne to fiolety (Double sparkle 572), drugie to brązy (Pearl 563). Cienie na bazie trzymają się bardzo długo. Praktycznie się nie osypują. Najbardziej podoba mi się dobranie kolorów i to że jest ich aż 3 w opakowaniu. Pozwala to nam na kompletny makijaż oka, bez użycia dodatkowych cieni. Ja akurat trafiłam na cienie z lekkim brokatem, następnym razem wypróbuje te matowe. Cena jak najbardziej ok, 18 zł za opakowanie. Polecam.

Fajne

Cien jest swietny i zamierzam wkrotce dokupic wiecej kolorow. Obecnie mam 585 Double Sparkle: intensywne roze, z ktorych jeden wpada w czerwien i sliwka. Cienie maja soczyste kolory z polyskujacymi drobinkami, ale dyskretnymi i w rozsadnych ilosciach. Dobrze sie rozprowadzaja i cieniuja, dlugo utrzymuja. Stosowane na baze wytrzymuja od rana do nocy. Kolory sa swietne i jest duzy wybor zestawow a za 20 zl to naprawde warto, bo mamy az 3 kolory, ktore sa naprawde z glowa dobrane i mozna nimi wykonac kompletny makijaz oka. Opakownie solidne i nie zajmuje duzo miejsca. Nie podrazniaja oczu. Polecam.