M'onduniq, SynˡRésist B'yeux Eyes & Lips Roll-on (Przeciwzmarszczkowy żel do okolic oczu i ust)

Przeciwzmarszczkowy żel do okolic oczu i ust 'Siła jadu węża z technologią komórek macierzystych'.

Ekskluzywny żel przeciwzmarszczkowy z technologią 'SBR' powstrzymującą proces biologicznego i mechanicznego starzenia się skóry wokół oczu i ust, a także niwelującą cienie i obrzęki. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników aktywnych działa na kilku płaszczyznach i warstwach skóry. Opatentowana cząsteczka SYN-AKE® (peptyd jadu węża Temple Viper) zapobiega powstawaniu zmarszczek poprzez hamowanie skurczów mięśni. Badania kliniczne pokazały, że redukuje „kurze łapki” do 24%, a redukcja zmarszczek w przypadku skurczu mięśni może osiągnąć aż 82%. Żel dzięki innowacyjnej technologii BEAUTIFEYE™ po raz pierwszy w branży kosmetycznej wykazuje podnoszące działanie składnika aktywnego na zwiotczenie górnej powieki, oferując delikatną alternatywę dla chirurgii inwazyjnej (plastyka powiek). BEAUTIFEYE™ zmniejsza kurze łapki i zmarszczki, niweluje obrzęki i cienie pod oczami, chroni i wzmacnia skórę, a także zapobiega efektowi podkrążonych i zmęczonych oczu. Technologia komórek macierzystych RESISTEM™ zapewnia skórze możliwość ochrony i autoregeneracji. Pomaga w detoksykacji (podtrzymuje aktywność proteasomu), przedłuża żywotność komórek (stymuluje sirtuinę-1) i poprawia regenerację tkanek (chroni komórki macierzyste skóry). Dzięki mechanizmowi podobnemu do hormezy RESISTEM™ pomaga skórze zbudować własny system obrony przeciw-starzeniowej. Dodatkowo produkt został wzbogacony o allantoinę i kwas hialuronowy w celu wzbogacenia właściwości łagodzących i intensywnie nawilżających delikatne partie skóry. Produkt hypoalergiczny, został przebadany dermatologicznie.

żele pod oczy
przeciw cieniom / opuchnięciom, liftingujące, przeciwzmarszczkowe
z aplikatorem / roll – on
żel

Cuda się zdarzają:)

Lustereczko, powiedz przecie, który żel do okolic oczu jest najlepszy na świecie?
Takie pytanie zadałam i odpowiedź otrzymałam. Przeciwzmarszczkowy żel do okolic oczu i ust jest rewelacyjny. Zgodnie z poleceniem producenta aplikowałam żel dwa razy dziennie kolistymi ruchami roll-ona na czystą i osuszoną skórę wokół oczu. I co? Po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam:
-spłycenie zmarszczek mimicznych- " kurzych łapek",
-poprawę kolorytu skóry,
- nawilżenie/ odżywienie terenu wokół oczu.
Szczerze polecam. Mi pomogło w zatrzymaniu procesu starzenia się skóry w okolicach oczu.