Schwarzkopf Palette, Color Shampoo, Szampon koloryzujący na 24 mycia głowy

Schwarzkopf Palette, Color Shampoo, Szampon koloryzujący na 24 mycia głowy

Szampon koloryzujący nadający kolor na około 24 mycia głowy. Odświeża i podkreśla naturalny kolor włosów.

Zapewnia łagodną koloryzację, pokrywa pierwsze siwe włosy.

Nie zawiera amoniaku i jest wyjątkowo delikatny dla włosów.

Pielęgnuje włosy podczas koloryzacji dzięki formule zawierającej witaminę C (FORMUŁA C+).

Dostępny jest w 20 atrakcyjnych odcieniach

NIGDY WIĘCEJ

Chciałam na to lato zmienic z mojego średiego brązu na taki jasniejszy brąz a nawet ciemy blond. Razem z kuzynka zrobiłyśmy mi ten kolordzisiaj. Nic sie nie sprawdziło byc moze kolor jest jasniejszy ale i tak nic nie widać. Mam długie włosy więc złuzyłam 2 opakowania wydałam z 25 zł a tu dupa! Jedynym plusem tego produktu jest t ze zawiera w sobie olejek arganowy i włosy po tym sa mieciutkie :) Więc jeśli mam go jeszcze kupic to tylko po to by wlłosy były mięciutkie .

SZCZEŻE NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: dzisiaj

Jak najbardziej tak :D

Drugi raz sama farbowałam włosy w domu. Pierwszy raz używałam zwykłej farby Palette z amoniakiem i przyznam, że to była istna tragedia. Włosy GARŚCIAMI wyciągałam z głowy. Obiecałam sobie wtedy ze już nigdy więcej Palette :p ale ostatnio stwierdziłam, że chcę mieć rude włosy :) I poszłam do rossmanna i z tego odcieniu co chciałam była tylko ta Paletka. Przeczytałam, że bez amoniaku + olejek rycynowy wiec stwierdziłam-no dobra, ostatni raz najwyżej. I nie pożałowałam! :) Faktem jest ze przy spłukiwaniu troche włosy mi leciały no ale jakby nie było no każda farba coś tam szkodzi ale tylko wtedy, jestem 3 dzień po koloryzacji i moje włosy mają się świetnie, tak jak przed koloryzacją :) Kolorek nie jest do końca taki jak na opakowaniu, ale ważne że jest rudy (używałam odcienia Bursztyn 218). Póki co dla mnie zaletą jest to, że jest trwały :) Szczerze POLECAM!!!

Używam tego produktu od: drugi raz
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

OSTRZEGAM, NAJGORSZY BUBEL NA RYNKU

Wszystko juz chyba zostalo powiedziane. Jest to najgorszy produkt na rynku. Nie jest absolutnie produktem \'\'do 24 myc\'\'! Polozony ciemny braz wyszedl czarny i utrzymuje sie od wielu, wielu miesiecy.

Używam tego produktu od: 2 uzycia
Ilość zużytych opakowań: 2 cale opakowania

NIE

Kupiłam przez przypadkiem bo koleżanka poleciła właśnie Palette średni brąz ale wersję zieloną. Oczywiście farba się nie sprawdziła. Nie pokryła prawie wcale rudych włosów, a po dwóch myciach kolor wrócił swojego poprzedniego stanu. W dodatku farby było zbyt mało.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

ooj, niedobrze...

Cóż, była to moja pierwsza zmiana koloru...Tak więc pokrótce:
-kolor kasztan wyszedł okropnie ciemny, zimny, taki jakby fioletowawy?
-włosy po farbowaniu bardzo się puszyły, były suche, łamliwe
-po kilku myciach stały się totalnie matowe

Dałam jedną gwiazdkę bo miałam niemałą frajdę z tym mieszaniem \\\'mikstury\\\', trochę adrenaliny podczas oczekiwania itp :D efekt jednak, jak się okazało, maarny :( Tęsknię za moim mysim brązem...

Ostatnio jednak zaczęłam olejowanie włosów, zaczęłam też myć je szamponem rumiankowym i muszę przyznać, że odzyskały trochę życia i blasku, więc nie jest tak źle..

yyyyy.nie

Szybko w skrócie i na temat:
- Ciemna czekolada wyszła czarna, aczkolwiek mi to nie przeszkadza
- Farba się NIE ZMYWA
- Mordowanie się z talerzykami, mieszaniem wszystkiego razem, przekładanie tego na włosy... Jakby nie dało się zrobić wygodnej buteleczki z dozownikiem.
- Zapach. Męczący, duszący, nieprzyjemny.
- Mało farby. Żeby pokolorować całe moje włosy musiałam użyć dwóch opakowań a i tak ledwo starczyło.
- włosy po użyciu są sianowate
Nie spowodowała u mnie podrażnienia czy wypadania włosów. Są jednak farby dużo wygodniejsze w użyciu.
Używam tego produktu od: raz użyłam

bardzo na tak dla cienkich włosów!

Powiem szczerze- jeśli masz ciężki, gęste włosy to nie ma szans, żeby ta "farba" Ci pomogła. Ale zdecydowanie polecam dla bardzo cienkich włosów. Ja takie mam i wbrew opiniom nie są zniszczone przez farbę, mało tego- najlepiej czują się zaraz po farbowaniu. Korzystam z tej koloryzacji jakieś 3 lata.

Plusy:
+ długo trzyma kolor (ja używam ciemny brąz 341 i trzyma dłużej niż miesiąc a myje włosy codziennie)
+ cena
+ jakość włosów po farbowaniu
+ kolor taki jak na opakowaniu
+ dostępność w sklepach

Minusy
- aplikacja ( konsystencja trochę lejąca i można się łatwo pobrudzić)

Ilość zużytych opakowań: dużo

Tragedii nie ma

Z natury mam kolor włosów ciemny blond. Zawsze chciałam być brunetką no ale cóż...
Kupiłam kolor czekoladowy brąz i byłam średnio zadowolona.
Włosy wyszły bardzo ciemne, ale nie czarne. Na pewno ciemniejsze niż na opakowaniu.
Farba jednak jest bardzo trwała. Farbowałam około rok temu i nadal mam kolor na włosach ale już wyblakły. Mam włosy grube, ciężkie, za ramiona i musiałam użyć aż 3 opakowań...

Podsumowując:
Plusy:
+ włosy po farbowaniu były odżywione i miękkie
+ cena
+ trwałość
Minusy:
- kolor sporo odbiegający od tego na opakowaniu
- zapach
- nie wydajna

Używam tego produktu od: Użyłam raz

nigdy wiecej

Farba ta tylko zniszczyla mi wlosy. Nie dosc ze przestaly sie kręcic to musialam jeszcze duzo ściąć bo sie strasznie rozdwoiły. Farba schodzi bardzo bardzo powoli ;/ kupiłam ciemną czekolade która wyszła czarna na włosach bylam zalamana. Szorowalam , szorowałam i teraz mam taki ciemny brąz (naturalnie mam jasny brąz) pomogły mi duzo szampony przeciwłupieżowe. Farba bardzo wysusza włosy ;/ nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

świetny kolorek

Kupiłam ten szampon pełna obaw po przeczytaniu komentarzy, jednak intuicja mnie nie myliła :)
Miałam baaardzo długo rozjasniane włosy, chciałam je przyciemnić do naturalnego blondu. Najpierw zrobiłam to u fryzjera (profesjonalną farbą Joico), niestety po tygodniu kolor ledwie było widać. Postanowiłam nie wydawać kolejnych 150 zł tylko 12 :)
Uwzgledniłam opinie, ze kolor wychodzi zwykle ciemniejszy niż na opakowaniu, więc kupiłam średni blond i mam tak jak chciałam średnio-ciemny blond.
Po zmyciu koloru nałozyłam odzywkę i nie widzę żeby włosy były w gorszym stanie. Mam tylko nadzieję, że kolor utrzyma sie przynajmniej z miesiąc, bo bardzo ładny.

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie

zdecydowanie... nie

kupilam ta farbe bo nie moglam nigdzie znalezc tej ktora zawsze stosuje. wybralam czekoladowy braz.

po farbowaniu wyszedl ciemniejszy niz powinien ale nie czarny (to daltego ze farbe mialam na glowie ok 15 min a nie jak w ulotce 20-25)

-otrzymalam kolor nie taki jakiego sie spodziewalam
-wlosy sa sianowate juz po wysuszeniu
-wlosy strasznie sie elektryzowaly (nigdy nie mialam tak po farbowaniu)
-mimo ze nie ma w skladzie amoniaku wlosy po farbowaniu maja specyficzny zapach

+nie najgorsza cena
+wlosy wypadały minimalnie

Używam tego produktu od: 1 czerwca 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Dla mnie idealny!

Na moich włosach szampon sprawdził się doskonale! Jestem z niego w 100 % zadowolona.

Plusy:
-długo się trzyma, a kolor nie blednie,
-nie niszczy włosów i nie sprawia, że wypadają,
-pokrywa całe włosy (moja siostra użyła go na do połowy utlenione włosy i pokrył równomiernie całą głowę),
-nie śmierdzi (bardzo nie lubię zapachu farb do włosów),
-włosy po nim są dalej lśniące i miękkie (w przeciwieństwie do włosów farbowanych kremem koloryzującym tej samej firmy)

Jeśli chodzi o minusy to nie utrzymuje się tyle co farba, ale to chyba oczywiste w przypadku szamponu koloryzującego.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 9 opakowań