NeoNail, Cover Base Protein (Baza proteinowa w naturalnych odcieniach)

NeoNail, Cover Base Protein (Baza proteinowa w naturalnych odcieniach)

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 7,2 ml

Czas na bazę, która odmieni Twój świat stylizacji hybrydowych!
Odkryj proteinową moc w 3 naturalnych odcieniach.
Postaw na niezawodność:
I Kolor i proteiny jedwabiu – wybieraj spośród 3 odcieni nude! Dasz się skusić na róż Nude Rose, delikatny beż Cream Beige czy elegancki Natural Nude?
II Średniogęsta konsystencja – dzięki niej baza posiada właściwości, które pomogą Ci nadbudować paznokieć i przedłużyć go do 7 mm.
III Samopoziomująca formuła – z jej pomocą stworzysz idealną krzywą C.
IV Termostabilność – stylizacja nie zdeformuje się w wysokich temperaturach czy podczas gorącej kąpieli. Oznacza to, że baza nie zalewa skórek oraz pozwala na komfortową pracę.
V Krótki i wyprofilowany pędzelek – ułatwia aplikację produktu na płytkę paznokcia.

Cover Base Protein daje Ci wybór!
Zależy Ci na delikatnym, eleganckim efekcie? Użyj naszej bazy, zaaplikuj top i ciesz się naturalnym wykończeniem stylizacji.
Świetnie sprawdzi się też w roli podkładu do stylizacji french czy babyboomer. Możesz również nałożyć lakier hybrydowy w dowolnym kolorze – Cover Base Protein podkreśli wówczas jego odcień.

Sprawdź, jaki drzemie w niej potencjał!

lakiery podkładowe
ochronne, przedłużające trwałość lakieru, nabłyszczające
Efekt
naturalne

Efekt naturalnej płytki

Baza jest super. Wspaniały kolor Light Nude daje efekt naturalnej płytki. Nie jest to pełne krycie. Często do niej wracam. Nadaje się na co dzień i na większe okazje. Idealna również dla osób początkujących, zaczynających swoją przygodę z robieniem hybrydy.

Pracuje mi się z nią trudniej niż innymi bazami proteinowymi.

Bazę kupiłam na wyprzedaży w Rossmannie. Stosuję bazy kauczukowe i proteinowe "na co dzień", więc sądziłam, że z tą bazą nie będę mieć żadnego problemu. Niestety, trudno mi się z nią pracuje. Trudno mi nadbudować nią paznokcie, aby uzyskać gładką, równą powierzchnię. Nie wiem o co chodzi, czy baza była przez kogoś otwarta i może nie ma już takich właściwości jak powinna?

Baza ma bardzo ładny kolor, można uzyskać naturalny efekt, jak naturalne paznokcie, ale w lepszej wersji.

Petarda wśród baz!

Baze proteinową od Neonail używam od momentu pojawienia się jej na rynku. Zamknięta w buteleczce o pojemności 7,2 ml, ze zgrabnym pędzelkiem do precyzyjnego nakładania. Nadaje się do lamp led i uv :)

Konsystencja średnio-gęsta, bardzo ładnie się poziomuje na płytce paznokcia, wytrzymała na maxa (u mnie ponad miesiąc bez odprysków!), kocham ją też za to, że można nią uratować złamany paznokieć, nie uczula, nie piecze, a płytka paznokcia po jej stosowaniu jest wzmocniona.

Piękna kolorystyka, można śmiało jej używać pod topem albo jako bazę do stylizacji baby boomer.
To moja najlepsza baza z dotychczas stosowanych. Polecam z czystym sercem :)

Kupiony w: U konsultantki

Fajne rozwiązanie

Super, że ktoś wpadł na taki produkt :D Dla mnie idealna. Moja kolorystyka, bardzo neutralna, delikatna i subtelna. Przyjemnie się stosuje. Dobrze się trzyma. Nie niszczy paznokci. Dla mnie robi wszystko, co powinien robić kosmetyk tego typu. Nic tylko polecać dalej!

Rewela mani

Zakupiłam tę bazę po pozytywnych doświadczeniach z proteinową od Semilaca. Nie zawiodłam się. Baza jest trwała (u mnie ponad 2 tygodnie). Łatwo się nią pracuję, zwłaszcza dla osób, które preferują gęstsze produkty do nadbudowy i zabezpieczania strefy stresu. Paznokcie wykonuję w domu na potrzeby własne i daleko mi do profesjonalisty, ale nawet przy biednym doświadczeniu w przedłużaniu udało się uzyskać całkiem zadowalający dla mnie efekt.

+kolor
+trwałość
+poziomowanie się

-brak

Dobra ale mało wydajna

Baza jest bardzo gęsta i dobrze kryje płytkę paznokcia, nie rozlewa się. Jej kolor jest też ładny naturalny nie nachalny. Baza sama w sobie może być używana jak lakier bo dobrze się trzyma a kolor jest przyjemny. Jedyną wadą bazy jest to że jest nieprawdopodobnie mało wydajna. Zużyłam swoją w ciągu 3 miesięcy przy robieniu paznokci raz na 2 tygodnie.

Mistrzowski produkt

Moja ulubiona baza hybrydowa!
Szklana, biała buteleczka ze srebrną nakrętką kryje w sobie świetny produkt, który oferowany jest w różnych kolorach - ja posiadam odcień Pastel Rose. Pędzelek z krótkim włosiem pozwala na precyzyjne malowanie. Baza ma piękny kolor, kryjący, używam jej często jako tło do zdobień - nie muszę malować już paznokcia dodatkowo kolorem. Doskonale trzyma się paznokci aż do kolejnego mani. Nie spływa ze skórek. Paznokcie są mocne i twarde. Na pewno kupię ponownie.

Rewelacyjna baza. Łatwa w aplikacji i mega trwała.

Bazę zakupiłam kompletując cały zestaw do hybrydy od Neonail. Początkowo wybrałam odcień różowy- Nude Rose z czasem dokupiłam kolor Natural Nude.

Produkt ma niewielka pojemność 7, 2 ml, ale biorąc pod uwag niezbyt częste jej stosowanie wystarcza na bardzo długo, oczywiście zależne jest to od tego co robimy na paznokciach, przy przedłużaniu automatycznie jej wydajność maleje bo na jedno zastosowanie zużywamy większa ilość. Produkt zamknięty jest w małej białej buteleczce z srebrną zakrętką na której znajduj się wzornik z kolorem. W zakrętce został umieszczony krótki, gęsty i elastyczny pędzelek który dobrze sprawdza się w rozprowadzaniu kosmetyku. Baza dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: Nude Rose, Cream Beige i Natural Nude. Kolory są ładne i bardzo naturalnie wyglądają na paznokciach.

Konsystencja bazy jest gęsta delikatnie lejąca o lekkim chemicznym zapachu który jest mało wyczuwalny i nie uprzykrza stosowania.
Baza mimo że gesta bezproblemowo i równomiernie rozprowadza się na płytce, nie spływa na skórki i pozostaje na swoim miejscu po aplikacji. Dobrze utwardza się w lampie pozostawiając błyszczące żelowe wykończenie. Nadaje paznokciom delikatny kolor tym samym tuszuje niewielkie.przebarwienia. Może być stosowana solo ale również jako podkład po lakier hybrydowy i świetnie sprawdza się w obu przypadkach. Wygładza i wyrównuje płytkę oraz bardzo dobrze ją utwardza. Jest mega trwała, u mnie trzyma się do momentu kiedy sama ją chce usunąć, czyli kilka tygodni, w tym czasie nic nie odpryskuje, nie odłazi płatami , nie traci koloru i nie matowieje.
Jest to pierwsza baza na której pokusiłam się o przedłużenie paznokci na szablonie i muszę stwierdzić że nie miałam z tym żadnych problemów. Nadbudowana płytka jest trwała, gładka, równa i wygląda bardzo naturalnie.
Wielki plus za fakt że produkt nie ma negatywnego wpływu na stan paznokci, nie osłabia ich, w moim przypadku wręcz odwrotnie , przy stosowaniu bazy proteinowej stały się one twardsze, mocniejsze, odporniejsze na rozdwajanie i łamanie, nawet po ściągnięciu hybrydy paznokcie są w świetnym stanie.

U mnie Cover Base Protein spisuje się na medal. Jest to najlepsza baza z jaką miałam do czynienia. Jest łatwa i wygodna w stosowaniu, nadaje paznokciom ładny naturalnie wyglądający kolor, wzmacnia je , utwardza i jest mega trwała. Obecnie jest to produkt bez którego nie wyobrażam sobie wykonania manicure hybrydowego. Polecam.

Absolutny MISTRZ

Jak ja się cieszę, że kupiłam tę bazę!
Moja przygodę z hybrydami zaczęłam niecały rok temu. Wcześniej chodziłam do kosmetyczki, ale postanowiłam zacząć sama dbać o paznokcie.
Od początku mojej hybrydowej przygody używałam bazy proteinowej 6w1 też od Neonail, tylko że tamta była przezroczysta. Chciałam spróbować innej i natknęłam się na tą, która jest po prostu rewelacyjna!

Posiadam bazę w kolorze Natural Nude - delikatny róż, który pasuje pod wszystkie kolory.
Już przy pierwszym wykonywaniu manicure z pomocą tej bazy dostrzegłam jej wyższość nad jej bezbarwną siostra.
Po pierwsze, stosując bazę z pigmentem lepiej mogę kontrolować, gdzie już produkt jest nałożony, gdzie jest go za dużo, gdzie za mało itd. Aplikacja jest po prostu o niebo lepsza i od razu widać, co poprawić. Sprawę ułatwia też krótki, wygodny pędzelek.

Druga sprawa - krycie. Osobiście mam na kciukach przebarwienia, których nie byłam w stanie czasem zakryć - szczególnie z bezbarwna baza i jasnymi kolorami lakierów. Teraz problem zniknął, bo już po jednej warstwie koloryt płytki jest idealnie wyrównany.

Baza jest bardzo trwała - noszę długie paznokcie, które wykonane z jej pomocą nie pękają ani się nie łamią. Są dosłownie twarde jak kamień i praktycznie nie do zdarcia, jeśli wykonamy manicure poprawnie.
Jak już wspomniałam, ekspertem od hybryd nie jestem, ale skoro ja sobie radzę to każdy da radę!
Co więcej, miałam złamanego paznokcia (wykonanego jeszcze na poprzedniej bazie) i przedłużyłam go na szablonie za pomocą tej nowej bazy i powiem wam, że było to bajecznie proste. Wytrzymał bez problemu do kolejnego malowania.

Jeśli szukacie niezawodnej bazy, która podbije kolor lakieru (chociaż wcale nie musicie na te bazę nakładać koloru, bo już sama wygląda ładnie), utwardzi paznokcie, wyrówna kolor płytki i w razie potrzeb nada się do przedłużania - to właśnie ten produkt!

Moja baza idealna.

Moja baza idealna. Często jak nie mam czasu albo weny na kolejny manicure, to maluję tylko bazą i topem i efekt jest świetny. Ma bardzo dobre krycie, jest dość gęsta i nie spływa z paznokci, nadaje się nawet do lekkiego przedłużania. Trzyma się doskonale, 3-4 tygodnie spokoju, maluję dopiero jak mam rzucający się w oczy odrost. Oczywiście pod kolory też jest bardzo dobra, zwłaszcza te jasne, które bez kryjącej bazy mogą słabo kryć. Baza dzięki proteinom jedwabiu wzmacnia też paznokcie, naprawdę zauważyłam, ze są odżywione, twardsze i grubsze, nawet po zdjęciu hybrydy wyglądają zdrowo i nie łamią się. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Zdała na piątkę z plusem

Baza Cover Base Protein zdała u mnie egzamin na piątkę z plusem. Ma proteiny jedwabiu, które dodatkowo wzmacniają płytkę paznokcia. Bardzo często tej bazy używam, podoba mi się to jak wygląda nawet nie pokryta żadnym kolorem, zresztą można ją tak nosić, wystarczy tylko pokryć topem. Daje to efekt ładnych, naturalnych paznokci. Ale jest też świetna pod jasne kolory, o wiele szybciej uzyskuje się krycie, nie ma mowy o prześwitach. Super kamufluje nierówności, przebarwienia. Trwałość super, manicure bez uszczerbku wytrzymuje długie tygodnie, zawsze ładnie się trzyma co bym nie robiła, nawet przy porządkach, pracy na klawiaturze przedłużenie pozostaje nienaruszone.

Bardzo dobrze mi się nią pracuje

Bardzo dobrze mi się nią pracuje, jak chcę zrobić przedłużenie to zawsze właśnie tej używam, bo ma świetną konsystencję, nie muszę się martwić, że mi lakier ucieknie z szablonu albo zaleje skórki. Po zbudowaniu takie paznokcie mogę je nosić nawet 3-4 tygodnie. Nic nie odpryskuje, nawet jak się uderzy gdzieś paznokciem to nic nie pęka, nie kruszy się, solidnie się trzyma. Paznokcie są wzmocnione, ma dodatek protein i odkąd jej używam mam wrażenie że ich stan się poprawił. Bardzo dobrze trzymają się na niej lakiery. Jakość ma super, to na pewno jeden z moich top 3 produktów do paznokci.