Revers Cosmetics, HD Beauty, Pro Contour Palette (Paleta do konturowania twarzy)

Pojemność 12,5 g

Paleta do konturowania twarzy w której znajdziesz spektakularny rozświetlacz z efektem „glow blur”, satynowy róż do policzków, oraz aksamitnie matowy bronzer. Zestaw pozwala perfekcyjnie podkreślić Twoje kości policzkowe, wymodelować nos i stworzyć idealną linie żuchwy, w kilku prostych krokach. Lekka mineralna formuła łatwo się blenduje nie tworząc plam i smug. Doskonale sprawdzi się podczas wykonywania codziennego makijażu, jak i na wielkie wyjścia. Sposób użycia: Rozświetlacz rozjaśni łuk brwiowy, wewnętrzny kącik oka, górną partię policzków, oraz tzw. łuk kupidyna, a satynowy róż w naturalny sposób podkreśli policzki oraz doda twarzy młodzieńczego kolorytu. Puder brązujący zdefiniuje kości policzkowe i ociepli koloryt cery.

pudrowe

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Zestaw zawiera wszystko, co potrzeba do konturowania twarzy: bronzer, róż i rozświetlacz. Opakowanie jest lekkie, plastikowe, na odwrocie jest instrukcja jak nakładać poszczególne produkty na twarz.

Kolory różu i bronzera są raczej słabo napigmentowane, dają delikatny efekt, ale można go budować. Dla mnie formuła jest jednak za sucha...

Najlepszy jest tutaj rozświetlacz, który mimo że po pierwszej warstwie daje delikatny efekt to już po kilku daje efekt tafli.

Myślę, że paletkę poleciłabym osobom, które rozpoczynają przygodę z konturowaniem.

Mimo wszystko jak na tak atrakcyjną cenę jest to dobry zestaw.

Rewelacja!

Od pierwszego użycia wiedziałam, że będzie miłość.
Dostępnych jest 5 wersji kolorystycznych, ja posiadam nr 04. Kolory te są zdecydowanie dla osób z ciemniejszą karnacją, osobiście jestem dość opalona po lecie, więc odcienie ładnie współgrają z moją opalenizną.

Bronzer, róż jak i rozświetlacz są bardzo aksamitne. Jest to bardzo fajnie napigmentowana paleta. Bronzer wpada w ciepłe tony, więc nadaje się bardzo do ocieplania, cudownie się rozciera i nie tworzy plam. Nie jest suchy, ma wręcz jedwabistą konsystencję.

Róż jest w brzoskwiniowym odcieniu, ostatnio bardzo podobają mi się takie kolory na policzkach. Posiada on delikatne drobinki, ale nie są one zbyt widoczne na skórze. Również nie tworzą się plamy, ładnie się łączy z bronzerem i rozświetlaczem.

No i rozświetlacz! Jest to najmocniejszy punkt tej paletki. Ma on szampańsko - złocisty odcień, pięknie odbija światło, nie podkreśla faktury skóry. Można stopniować jego efekt od delikatnego blasku do efektu tafli. Jestem w nim zakochana i nie wiem jak mogłam żyć bez niego.

Ciekawa trójeczka

Zestaw do konturowania składa się z bronzera, różu i rozświetlacza. Zamknięte są w plastikowym, raczej zwykłym opakowaniu z okienkiem. Opakowanie spełnia swoją funkcję, jest na nim mini instrukcja jak nakładać dane produkty.

Mamy tutaj:
- bronzer - jak dla mnie wpada bardziej w ciepłe tony, wolałabym coś bardziej neutralnego ale wiadomo, że to już kwestia cery. Jjest dobrze napigmentowany i lepiej go dokładać niż już na początku zrobić sobie plamę
- róż w brzoskwiniowym odcieniu ze złotymi drobinkami. Drobinek jest niewiele i nie są one jakoś specjalnie widoczne po nałożeniu na skórę. Kolor bardzo ładny, myślę,że dosyć uniwersalny.
- rozświetlacz - szampański, uniwersalny, będzie pasował większości osób.

Najmocniejszym punktem tej paletki jak dla mnie jest rozświetlacz. Revers dało się już poznać jako producent dobrych rozświetlaczy. Efekt można stopniować od subtelnego do tafli. Nie ma problemu z aplikacją. Róż pięknie się komponuje z rozświetlaczem, złote drobinki których nie widać mocno na skórze pięknie się łączą z szampańskim kolorem rozświetlacza. Najsłabszym ogniwem jak dla mnie jest bronzer aczkolwiek w moim przypadku jest po prostu zbyt ciepły, na mojej skórze po roztarciu wygląda nieco rudo. Dla osób które lubią takie kolory może się całkiem dobrze sprawdzić.

Reasumując zmieniłabym odcień bronzera na bardziej neutralny, chłodny, bardziej do konturowania niż ocieplania. Z różu wyciągnęłabym drobinki, są tam zbędne i dla mnie byłoby idealnie :) Osoby lubiące ciepłe tonacje na pewno będą bardziej zadowolone z kolorystyki. Sama formuła produktów jest fajna, dobrze napigmentowana, przyjemnie się z nią pracuje. Na plus też cena, śmiesznie niska. Paletkę polecałabym osobom w ciepłej tonacji oraz takim które rozpoczynają przygodę z konturowaniem :)

3 w1 i konturowanie

3 wspaniałe produkty zamkniętej w przezroczystej kasetce. A tymi trzema produktami są rozświetlacz, róż i brązer. Produkty ładnie się Blenduja na twarzy, nie robią plam, ładnie się rozprowadzaja. Nie krusza się. Oddają ładnie kolory. Roswietlacz jest boski super głów jest. Róż stonowany bardzo delikatny, dziewczęcy, brąz koloru chłodnego ładnie kontiruje twarz.

Świetna paleta.

Paleta zamknięta w kartonowym opakowaniu, którego wnętrze skrywa elegancką, czarną kasetkę z trzema produktami do konturowania twarzy - rozświetlacz, róż oraz bronzer. Prosta kasetka o łącznej wadze 12 g prezentuje się bardzo ładnie i elegancko. Bardzo spodobał mi się mini podgląd tego jak aplikować kosmetyk. Jest on przedstawiony z tyłu opakowania, ale także z przodu palety. Świetna sprawa dla wszystkich, którzy dopiero uczą się konturowania.

Konsystencja każdego z produktu jest niezwykle aksamitna. Bardzo dobrze aplikują się na twarz, nie osypują się podczas nakładania, nie tworzą brzydkich plam ani smug. Każdy z kosmetyków świetnie się ze sobą blenduje tworząc piękny makijaż.
Paletka dostępna jest w 4 różnych odcieniach. Ja wybrałam paletę z numerem 03. Perłowy, mocno błyszczący rozświetlacz, matowy róż w kolorze brudnego różu, który bardzo ładnie komponuje się z moją ciemną karnacją. Do tego matowy bronzer w chłodnej tonacji czyli to co lubię.