Max Factor, Facefinity Compact Foundation SPF20 (Podkład w kompakcie)

Max Factor, Facefinity Compact Foundation SPF20 (Podkład w kompakcie)

Jeśli szukasz lekkiej, pudrowej formuły i nieskazitelnego matowego wykończenia, wybierz podkład Max Factor Facefinity Compact Foundation. Ten prasowany podkład kryje jak podkład w płynie, a zarazem jest lekki jak puder. Zapewnia wyjątkowy efekt, który utrzymuje się aż do 24 godzin.

• Teraz dostępny w opakowaniu z wymiennymi wkładami - wystarczy jedno kliknięcie, aby wymienić wkład.
• Wegańska formuła podkładu działa niczym tarcza, zabezpieczając skórę przed zanieczyszczeniami i wolnymi rodnikami; z kolei filtr SPF 20 pomaga chronić cerę przed promieniowaniem UVA i UVB

Wyniki badania konsumenckiego*
• 90% potwierdza, że podkład zapewnia długotrwałe krycie
• 94% potwierdza, że podkład zapewnia nieskazitelne wykończenie
• 95% potwierdza, że podkład doskonale rozprowadza się na skórze
• 97% potwierdza, że podkład sprawia wrażenie oddychającego
• 96% potwierdza, że podkład zapewnia naturalne wykończenie

* Badanie konsumenckie przeprowadzone na grupie 104 osób.

Filtry
SPF 15 – 30
ochronne, matujące, o przedłużonej trwałości, kryjące
Krycie
średnie
kompakty
normalna, mieszana
w kompakcie

dobry mat

bardzo dobry !

Pudru tego używam od kilku lat i jak do tej pory był najlepszy dla mojej tłustej cery. Nie wysusza skóry, daje efekt zmatowionej, jakby jedwabistej skóry. Oczywiście mógłby matowić jeszcze lepiej, ale przy mojej, bardzo tłustej skórze chyba nie powinnam wymagać za wiele. Cena jest bardzo wysoka, ale na targowiskach w moim mieście można kupić ten produkt za 35 zł. Jeszcze nie zdarzyło mi się kupić go za 70 zł...Mankamentem gąbki dołączonej do zestawu jest to, że szybko absorbuje tłuszcz z twarzy i trzeba ją często płukać, jeśli chce się uniknąć nabierania zbyt dużej ilości pudru, którą potem niestety widać na twarzy. Produkt oceniam na podstawie cery tłustej, więc weźcie na to poprawkę. Ogólnie kosmetyk bardzo dobry, nie zamieniłabym go na inny puder. W wersji na mokro najlepszy podkład, jaki kiedykolwiek miałam. Oczywiście nie matuje tak dobrze, jak podkłady stworzone do tego celu, ale wyrównuje i przykrywa niedoskonałości cery dość skutecznie, nie obciążając jej przy tym. Naprawdę godny polecenia

baaardzo dobry:)

Jak dla mnie podkładzik ten jest bardzo dobry, bardzo mi pasuje. Nie wysusza skóry (co jest dla mnie b. ważne bo mam suchą),bardzo dobrze kryje. Jedyny minusik za to, że nie matuje na długo (ok.3 godz)ale mała poprawka i wszystko wraca do normy:)Zaznaczę jeszcze, że używałam go w okresie letnim. Kupiłam go razem z podkladem MF:Seamless, który zebrał b. negatywne opinie. I fakt nie jest dobry, ale używałam go właśnie pod ten kompakt/podkład i efekt był rewelacyjny!Znajomi mówili,że mam buźkę jak laleczka;)Goraco polecam to cudeńko!
Dodam jeszcze tylko, że cena jest troszkę za wysoka jak dla mnie(ok.70 zł)

rewelka!!!

genialny kompakt. byłby dla mnie stworzony, gdyby nie fakt, że mam mieszaną cerę i po 2 godz. skora zaczyna lekko błyszczeć. zakochałam się w dużym, ładnym opakowaniu z niemałym wcale lusterkiem, dzięki czemu łatwo robić poprawki. bardzo wydajny. kolor ivory jest stworzony dla jasnej karnacji. cera w dotyku staje się satynowa. gąbeczka dołączona do pudru jest świetna, łatwo nią nałożyć puder (w wersji "na mokro" i " na sucho") kompakt świetie wpasowuje sie w buzię, nie widać makijażu, tylko ten efekt matu mógłby sie utzrymać ze 2 godz. dłużej....ma też pewne właściwośći kryjące.polecam, bo naprawdę warto.

To jest puder:)

troszeczkę się zawiodłam bo myślałam, że to podład
w kompakcie:(-bardzo mało informacji znalazłam o tym produkcie. Gąbeczka faktycznie mięciutka:) ale używam pędzelka bo pochłania za dużo pudru:(. Mam odcień golden- cera matowa i jest niewidoczny- masz wrażenie że się nie pomalowałaś
Szkoda tylko,że tyle kosztuje(ok 72zł)

przyjemny