Nivea, Visage, Nawilżający krem na dzień do cery normalnej i mieszanej SPF 8 z wyciągiem z lotosu i witaminami (stara wersja)

Nawilżający krem na dzień Nivea Visage ma lekką, szybko wchłaniającą się formułę, która zapewnia optymalny poziom nawilżenia i wspomaga naturalną równowagę skóry normalnej i mieszanej. Wzbogacony pielęgnującym wyciągiem z lotosu i witaminami intensywnie nawilża skórę, zapewniając skórze długotrwałe uczucie świeżości. Zawiera filtr SPF 8 dzięki czemu chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych (UVA/UVB)
Efekt: intensywnie nawilżona, promienna i naturalnie świeża skóra.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclomethicone, Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Methylpropanediol, Cetyl Alcohol, Tapioca Starch, Glyceryl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrogenated Coco-Glycerides, Phenylbenzimizadole Sulfonic Acid, Stearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Nelumbium Speciosum Extract, Titanium Dioxide, Trimethoxycaprylylsilane, Dimethicone, Propylene Glycol, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparanen, Trisodium EDTA, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, BHT, Buthylphenyl Methylpropional, Parfum

Cena: ok. 12,50zł / 50ml
/bw/

Przeciętny

plusy
-wydajny
-nie podrażnia skóry
-cena
- filtr spf 8

minusy
- powoduje błyszczenie się cery, pozostawia tłusta film
- zapach ( dla mnie bardzo nieprzyjemny, ale to są akurat subiektywne odczucia)
-jak na krem do cery normalnej/mieszanej dość słabo nawilza

bardzo przeciętny

Krem kupiłam "na szybko", nie zastanawiając się. Lubię produkty nivea, a ten krem wydawał się być fajnym, lekkim rozwiązaniem. Z początku wydawał się całkiem dobry, ale z czasem zaczynałam dostrzegać jego minusy. Nie mogę go stosować rano, bo wchłania się bardzo wolno i długo pozostawia tłusty film, więc nie dałam rady nałożyć podkładu przed wyjściem. Skończyło się tym, że używam go wieczorem przed snem. Plus to wygodne, szklane opakowanie i dobre nawilżenie. Ja jednak wolę już kupić sobie klasyczny krem nivea niż ten.

Lubię go :)

Fajny krem :) Zostawia skóre widocznie nawilżona, gładką, szybko sie wchlania, nie świece się po nim, a moja cera wydaje się faktycznie \"promienna i naturalnie świeża\".
Jest wydajny.

+ wydajnosc
+ zapach
+ dobrze nawilza
+ spf 8
jednak cos jest z nim nie tak jednak nie do konca jeszcze wiem co.
- zostawia film na skorze
- bardzo wolno sie wchłania
- kluszczy sie i roluje z podkladem co jak dla mnie jest nie do przyjecia
- cera sie szybko blyszczy jak nasmarowana olejem (przy 2 op)
poza tym przy drugim opakowaniu.....
- zapychał pory
- pogorszyl stan mojej cery.

Jedno opakowanie warto wyprobowac bo jest w mmiare ok. jenak nalezy potem zrobic przerwe.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w polowie 2. i raczej juz nie skoncze

Nawilżenie mnie powaliło

Uwielbiam ten kremik - jest treściwy, bardziej na jesień-zimę niż na lato. Jest bardziej lekki od klasycznego Nivea ale znacznie cięższy od wersji Soft. Zakochałam się w nim, kiedy użyłam go na noc i obudziłam się z cudnie nawilżoną cerą. Żaden inny krem (nawet tłusty) tak nie zadziałał na mnie. Pomaga likwidować suche skórki, których mam pełno - a zaznaczam, że tak ogólnie mam tłustą cerę. Krem jej nie przetłuszcza bardziej. Nie trzeba go używać codziennie, efekt nawilżeniautrzymuje się. Lubię go używać w dzień, ale wtedy niemal konieczny jest puder. Podoba mi się też szklane opakowanie.
Jednym słowem - Mój KWC. Uwielbiam.

naciągana 4

Nawilża dobrze po nałożeniu na wilgotną skórę, inaczej jest słabiej z nawilżeniem. Nadaje się pod makijaż. Nie pamiętam jednak, czy zapychał pory, bo używałam go dość dawno temu, a wtedy nie zwracałam uwagi na takie rzeczy. :P

Używam tego produktu od: opowanie starczyło mi na 6 mscy

KWC

Jak dla mnie genialny. Świetnie nawilża mimo, że mam miejscami suchą skórę. Szybko się wchłania, a skóra staje się po nim miękka, nie jest zbyt tłusty i ma filtr co też jest dla mnie ważne.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Milutki

Krem kupiłam wiosną, potrzebowałam nawilżacza. Mam cerę mieszaną z suchymi skórkami przy skrzydełkach nosa. Używałam go 2 razy dziennie, rano oraz na noc.I pamiętam, że bardzo mi pomógł. Lekka formuła, nadał się także pod podkład, pięknie pachniał, ukoił wszystkie podrażnienia oraz wyeliminował saharę na policzkach:)nie spowodował żadnych niespodzianek na buzi co dla mnie ważne. Napewno do niego wrócę:)

Używam tego produktu od: wiosna 2010

Na zimę TAK, na lato NIE

Tak jak już zaznaczyłam na zimę kremik ten jest dla mnie bardzo dobry - nawilża, szybko się wchłania, nie przetłuszcza skóry, nie powoduje zaczerwienień i podrażnień skóry ze skłonnością do naczynek. Po prostu ideał.
Jednak w lecie się nie sprawdził - po nałożeniu buzia się błyszczy i niestety ciężko to czymkolwiek zmatowić.
W związku z tym nie wiem czy kupię kolejny, gdyż na lato potrzebuję bardziej matującego kremu jednak polecam samemu wypróbować.

Używam tego produktu od: późnej jesieni
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Niedoceniony

Postanowiłam dodać gwiazdkę ponieważ nie doceniałam tego kremu. Zmieniłam sposób aplikacji (mniej kremu + wklepywanie) i cera jest ładnie nawilżona, promienna. Pod minerałami spisuje się rewelacyjnie. Jednak polecam ;)

trzeba uważac ...

Dobrze nawilża to fakt. Nie jest tak tłusty jak klasyczna wersja, wg mnie w sam raz, ale .... zaczęły mi sie po nim robić syfki na twarzy o_O policzki miałam zawsze ładne a teraz ... bez podkładu nie ruszam się z domu :/ jeśli po zmianie kremu ten stan sie nie zmieni to zostawię taką ocenę, jesli moja cera się poprawi pewnie odejme gwiazdkę ...

Używam tego produktu od: zimy ...

GENIALNY

Kupiłam go bo była jakas przecena w kosmetycznym.
Ten krem to naprawde cudo:
- nawilza
- szybko sie wchłania
- chroni przed słońcem
Jeszcze nie wiem czy zostanie moim KWC ze względu na to ze filtr SPF wynosi tylko 8 (zeby chociaz 12)...
Ale ogólnie polecam!!!!!

Używam tego produktu od: kilku tyg.