Cztery Pory Roku, Brązujący balsam do ciała

Cztery Pory Roku, Brązujący balsam do ciała

Brązujący balsam do ciała Cztery Pory Roku nadaje skórze naturalny,wyrównany i słoneczny kolor. Delikatny odcień preparatu pozwala uwidocznić miejsca aplikacji na skórze. W bezpieczny i stopniowy sposób pozwala uzyskać efekt opalenizny przez cały rok. Dodatkowo nie powoduje przesuszenia skóry i pozostawia na niej przyjemny zapach.

bez smug, plam i przebarwień
stopniowy i wyrównany efekt
nie brudzi ubrań
dostosowany do każdego rodzaju skóry, nie wywołuje podrażnień

AKTYWNY KOMPLEKS BRĄZUJĄCY:

· MASŁO KAKAOWE
nadaje skórze naturalny blask, poprawia elastyczność. Pozostawia skórę delikatną i miękką w dotyku.

OLEJ Z KAROTKI
odżywia skórę, nadaje efekt naturalnej opalenizny

· DHA
bezpieczny związek cukrowy odpowiedzialny za pojawienie się koloru na skórze

koloryzujące, nawilżające, brązujące
zapachowa
w tubie
bogate
normalna
balsamy

kobiety lubią brąz ;-)

Zanim złapie pierwsze promienia słońca na skórę lubię przybrązowić się balsamem co by nie straszyć swoją bladością ;-) i w tym celu wybrałam tani jak barszcz (10,90 zł) balsam z Czterech Pór Roku. Co prawda nie stosuje go regularnie ale zdecydowanie widzę różnice przed i po zastosowaniu. co prawda producent pisze o braku smug itd ale jak w przypadku KAZDEGO produktu samoopalającego trzeba skóre do niego przygotowac. Warto postawić na dokładny peeling ciała i uwazać na newralgiczne miejsca jak kolana, łokcie a także wszelkie zgięcia oraz.. stopy ;-) Piszą uważać mam na myśli robienie w tych miejscach cieńszą warstwę bo nie zrobi smug a wielkie pomarańczowe plamy i wygląda to niechlujnie-wiem bo przetestowałam na sobie. Ale nie uważam aby to była wina tego strcte produktu bo i samoopalczem z wyzszej półki zrobimy sobie podobne kuku jak nie bedziemy uważać. Sam balsam dośc delikatnie pachnie i wydaje mi sie ze jednak wyczuwam duzo mniejszy typowy samoopalaczowy sapach niz w innych które do tej pory stosowałam. Całkiem ładnie skórę brązowi ale niestety idzie w pomarańczę więc zwykle ograniczam sie do stosowania raz na tydzień . przed sezonem na naturalna opalenizne. Jak dla mnie mocna 4 i pewnie wrócę do niego tak czy siak w przyszłym roku ;-)

piękny brąz

Moj HIT! cena idealna bo niecałe 10zł. Fajnie pachnie. bardzo przyjemnie i łatwo rozprowadza się po całym ciele. Najważniejsze nie robi zacieków ani plam. Jest delikatny zapach opalacza po wysmarowaniu ciała ale bardzo słabo czuć. Nie brudzi poscieli ani ubrań. Opalenizna jest bardzo naturalna i ma ladny kolor. Smaruje całe cialo łącznie z twarzą i jako jedyny nie zapycha skóry i nie uczula mi skóry twarzy. Jestem zakochana w nim. Troche mało wydajny albo ja za dużo nakładam :)