Cztery Pory Roku, Kojący balsam do ciała

Cztery Pory Roku, Kojący balsam do ciała

Balsam kojący Cztery Pory Roku działa natłuszczająco i regenerująco na skórę nadwrażliwą. Preparat zmniejsza zaczerwienienia i skłonność do podrażnień oraz wzmacnia barierę ochronną naskórka.

Aktywna moc natury:
Aktywny emolient - składnik pochodzenia naturalnego, głęboko natłuszczający skórę.
Olej ze słodkich migdałów - łagodzi podrażnienia i ma właściwości kojące
Olej ryżowy - doskonale pielęgnuje wrażliwą skórę oraz nadaje jej zdrowy, promienny wygląd, działa regenerująco.

normalna, wrażliwa
balsamy
natłuszczające, regenerujące, przeciwzapalne
zapachowa
w tubie
bogate

Całkiem nieźle

Jestem mile zaskoczona, dostałam cały zestaw w prezencie. Balsam bardzo dobrze nawilża. Sprawia wrażenie regenerującego i odżywiającego skórę. Cena bardzo adekwatna do jakości produktu. Skóra po nim jest elastyczna, gładka. W dodatku bardzo ładnie pachnie. Polecam z czystym sumieniem.

Naturalny

Świetny naturalny balsam do ciała. Zawiera olej ryżowy i olej ze słodkich migdałów i kokosowy. Ma delikatny zapach , który nie utrzymuje się długo. Balsam ma lekką konsystencję, szybko się wchłania , nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Używam go ponad tydzień i jestem zadowolona z nawilżenia jakie daje mojej skórze.

Lekki balsam godny polecenia

OPAKOWANIE
Praktyczne i miłe dla oka. Tuba jest dosyć miękka, dzięki czemu wygodnie dozuje się balsam. Zamknięcie na 'klik'. Dzięki temu, że tubę można postawić, łatwiej wydobywa się kosmetyk, gdy jest go już mniej.

ZAPACH
Co prawda nie jest migdałowy, nad czym ubolewam ;), ale nadal całkiem przyjemny. Delikatnie kwiatowy. Myślę, że niejedna z nas nie miałaby nic przeciwko wodzie toaletowej o takim zapachu.

DZIAŁANIE
Balsam jest lekki i szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Przyjemnie nawilża i wygładza. W porównaniu do innych balsamów, z których korzystałam jest bardzo wydajny. Wystarczy tylko trochę, by nasmarować się od stóp do głowy. Nie wypowiem się co do jego właściwości kojących i niwelujących zaczerwienienia, o których wspomina producent, gdyż moja skóra nie boryka się z takimi problemami.

SKŁAD
Moim zdaniem super! Zdecydowana większość to składniki pochodzenia naturalnego. Producent się tym szczególnie nie chwali na opakowaniu, a szkoda, bo warto to podkreślać. W składzie znajdziemy np. aktywny emolient, olej ze słodkich migdałów, olej jojoba, masło shea czy olej ryżowy. Pod koniec listy składników znajdziemy 2 pozycje, których można się przyczepić, ale to drobiazg.