Clarins, Multi-Active Nuit Prevention Plus

Clarins, Multi-Active Nuit Prevention Plus

W 2001 roku Clarins stworzył Multi Active Day Cream i Cream-Gel Protection Plus. Dziś Wydział Badań Naukowych i Rozwoju firmy skoncentrował swoją uwagę na roli kortyzolu, hormonu naturalnie wykorzystywanego przez nasz organizm, gdy nie śpimy, co zapewnia nam ochronę przed wolnymi rodnikami. Zdobyta w wyniku badań naukowych wiedza została wykorzystana do stworzenia całkowicie nowatorskiego produktu pielęgnacyjnego: Multi Active Nuit Lotion Prevention Plus, który maksymalizuje korzystny wpływ snu, niezależnie od tego jak mało śpimy. Multi Active Nuit jest dostępny w 2 konsystencjach: odżywczego kremu odpowiedniego dla osób o cerze normalnej lub suchej oraz lekkiej emulsji dla osób o cerze mieszanej lub żyjących w krajach o gorącym klimacie. Wyniki najnowszych badań w dziedzinie fizjologii skóry wyraźnie podkreślają rolę kortyzolu, hormonu wydzielanego w organizmie podczas czuwania. Wydział Badań naukowych i Rozwoju firmy Clarins potwierdził w wyniku badań, że gdy zasypiamy, spada poziom kortyzolu, co z kolei osłabia mechanizmy obronne skóry. W wyniku tego procesu skóra jest podatna na szkodliwe działanie wolnych rodników, głównej przyczyny jej przedwczesnego starzenia się.

Kluczowe składniki:

- wyciąg z dziwaczka jalapa (Mirabilis Jalapa) - został wybrany w celu zrekompensowania osłabienia mechanizmów obronnych skóry, gdyż okazał się wyjątkowo skuteczny w blokowaniu procesów biologicznych prowadzących do powstania wolnych rodników. Roślina ta pochodzi z Peru i jest powszechnie znana również pod nazwą kwiatu popołudnia (four o`clock)

- korzeń angielskiego dębu działa na skórę kojąco, wzmacnia jej naturalne mechanizmy ochrony przed wolnymi rodnikami i pomaga jej w jak najlepszym wykorzystywaniu innych aktywnych składników

- witamina E uzupełnia listę składników odpowiedzialnych za ochronę przed wolnymi rodnikami

- wyciąg z geranium, który ułatwia sen, działa kojąco na skórę, która dzięki niemu lepiej wchłania wszystkie aktywne składniki

- Laminaria Cloustoni - jest brunatną algą o strukturze komórkowej zbliżonej do ludzkiej skóry. Wzmacnia połaczenia międzykomórkowe

- Clintonia Borealis - jest korzeniem mającym wyjatkowe właściwości kojące, działa detoksyfikująco, poprawia oddychanie komórek

- mandarynka - zawiera wyjątkowo cenne składniki o działaniu nawilżającym i odżywczym

- witamina A - wpływa na poprawe procesu odnowy komórkowej

Wyjatkowe receptury Kremu i Emulsji Multi Active Night Prevention Plus dają skórze szansę na poprawienie swojego stanu podczas nocy oraz zapobiegają powstawaniu drobnych zmarszczek maksymalizując korzystne działanie snu. Kosmetyki te wzmacniają również połączenia międzykomórkowe, delikatne kanaliki umożliwiające wymianę najistotniejszych informacji pomiędzy komórkami, dają skórze zastrzyk energii komórkowej, która znacznie zmniejsza się pod koniec dnia.

Teraz są już nowe wersje tych kremów, obydwa w słoiczkach. Ja mam krem dla skóry mieszanej. Po pierwsze zapach - obłędny! Zwykle zapachy kremów nie są dla mnie aż tak ważne, ale w tym przypadku jest inaczej. Marzę o perfumach o tym zapachu. Po drugie nie zapycha. W ogóle. O pryszcze nie trzeba się martwić. Po trzecie nie podrażnia, choć moją skórę ostatnio podrażnia coraz więcej kosmetyków. Po czwarte porządnie nawilża. Czy działa przeciwzmarszczkowo będę wiedzieć za kilka lat :) Polecam

Kwc!!

Super kremik po 25 roku zycia.
Po pierwsze piekny zapach,uwielbiam, budyniowa konsystencja,samo nakladanie kremu jest przyjemnoscia. Stosowany na noc, a po przebudzeniu cera jest nawilzona,promienna, zadbana. Nic dodac nic ujac :) Polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

znakomity; edit: a jednak nie:)

Zacznę od tego, iż Multi-Active Nuit ma wiele odmian, co jest o tyle istotne, że odmiany te z pewnością różnią się między sobą co do składu, przeznaczenia oraz efektu. Osobiście chcę zrecenzować Multi-Active Nuit Creme legere vitalite jeunesse, przeznaczony do cery tłustej i mieszanej. Sama jestem posiadaczką tej drugiej, prócz tego - jako że trzydzieści latek już zaliczone:) - nieustannie szukam nawilżenia; jeśli do tego dodać chroniczne zmęczenie (opieka nad maluszkiem ma swoje wyzwania), to okaże się, że potrzebny jest cud, a nie zwykły krem:)) I tu niespodzianka: Clarins świetnie sobie z tym natłokiem problemów radzi:) Gęsty i treściwy (konsystencja śmietanki), delikatnie perfumowany, nie tylko nie zapycha mojej wrażliwej cery, lecz dogłębnie ją odżywia, odświeża i nawilża, rozprostowując przy tym pierwsze drobne zmarszczki. Po przebudzeniu twarz jest rozjaśniona, koloryt wyrównany, całość promienna i nawilżona. Dodam też całkiem niezłą wydajność: dwa dni po Clarinsie rozpoczęłam także nowe opakowanie kremu na dzień (innej firmy) - po dwóch miesiącach równoczesnego stosowania Clarinsa jest więcej o jakąś 1/4 opakowania.
Edit (16 maja 2011): Kończę słoiczek i jednocześnie odejmuję Clarinsowi punkty; za nic szczególnego - po prostu za nudę, jednostajność i brak jakiejkolwiek akcji.

Wspaniały krem

Przy mojej mieszanej, ale gładkiej skórze krem sprawdza się idealnie.
Rano budzę się ze skórą idealnie gładziutką, mięciutką i lekko napiętą. Stosuje go tez pod oczy, gdzie nie mam jeszcze zmarszczek, ale gdzie skóra łatwo sie przesusza, i tu też sprawdza się świetnie.
Polecam!

Jego odpowiednik na dzień natomiast mnie rozczarował.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

nie lubię

nie lubię tego kremu- bo za bardzo różni się od wersji na dzień- w zasadzie jest zupełnie inny- zapach, konsystenacja i efekt końcowy

dla mnie zbyt mało treściwy jak na noc, zbyt szybko się wchłania i zapach nie ten

niestety krem okazał się mało wydajny - ale to każdy clarins ma to do siebie

Używam tego produktu od: kilku tygodni

swietny.

jeden z lubionych kremow na noc. Ma swietny zapach, fajnie nawilaza a skora po nim jest jak wspaniale gladka. Moj facet jak, bo posmarowalam tym kremem nie mogl przestac dotykac swojej twarzy! to wspanialy krem! nie widze wad! serdecznie polecam.

a...jego braciszek na dzien jest juz zupelnie inny.a szkoda.

Ilość zużytych opakowań: dwa duze opakowania, na pewno beda nastepne!

Cudowny, luksusowy krem

Luksusowy krem.

Plusy:
+ cera jest świetlista
+ doskonale nawilża
+ poprawia kondycję cery
+ po kilku (2-3) godzinach snu cera wygląda jak z okładki
+ nie powoduje powstawania przykrych niespodzianek
+ jest delikatny
+ cudownie pachnie
+ bardzo wydajny

Minus:
- jest dość drogiUżywam tego produktu od: majIlość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Kupiłam krem, który inaczej wygląda niż na w/w zdjęciu: obecnie jest jego nowa wersja, ale nie wiem czy różni się jakoś od tej w KWC

Nie ma kremu dla kazdego...

Krem nie sprostal oczekiwaniom. Po tygodniu stosowania na noc zauwazylam nieladne zgrubienie skory i powstaly krostki, ktore znikly po odstawieniu kremu. Podobnie bylo po zrobieniu przerwy i wznowieniu stosowania kremu.

Po przebudzeniu skora wygladala OK i nic wiecej (szczerze mowiac lepiej wyglada po Roc hydra+ bio activ jak uzyje go na noc, tyle ze roc jest ze 4 razy tanszy), a na dluzsza mete krem pogarszal jednak stan mojej cery. Mam wrazenie, ze dla mojej wrazliwej skory krem jest za mocny, przeladowany skladnikami. Szkoda bo to kosztowna inwestycja...

Zazdroszcze troche wszystkim dziewczynom, ktore sa tak zadowolone z tego kremu. Dla mnie to byla strata pieniedzy. Nie polecam osobom z bardzo wrazliwa skora, bo ten krem moze im zaszkodzic.

PLUSY:
+ladny zapach
+ladne opakowanie

MINUSY
- u mnie zachwial rownowaga skory, powstaly male krostki

Używam tego produktu od: miesiac

Kosztowne nawilżenie

Szukałam kremu nawilżającego, niezapychającego, który nie pozostawia nieprzyjemnej tłustej lub śliskiej powłoki na skórze i który złagodzi podrażnienia wywołane terapią - Zorac-kwas glikolowy-kwas salicylowy
O Multi Active Nuit przeczytałam 1.5 roku temu,
przetestowałam 2próbki i krem bardzo spodobał się mojej skórze.Przed zakupem powstrzymała mnie cena,
Po drodze było kilka kremów -głównie aptecznych /Avene,SVR, LRP, Eucerin,ROC/,które albo niweczyły korzyści mojej terapii- przyczyniając się do powstawania wszelkiej maści grudek,krostek, pęcherzyków,drobnych ropni itd, albo słabo nawilżały, a i z komfortem stosowania bywało różnie.A ponieważ wprowadzona została nowa wersja kremu , przetestowałam ponownie i zakupiłam pełnowymiarowe opakowanie.
Multi Active nie wygładza, nie prasuje zmarszczek,nie likwiduje objawów zmęczenia...ale z nawiązką spełnia moje oczekiwania.Krem stosuje 3-4 razy w tygodniu w przerwach w/w kuracji. Nawilża, uspokaja skórę, łatwiej się pozbyć suchych skórek, krem łatwo i przyjemnie się nakłada, ja stosuje także pod oczy i na szyje. Rano skóra jest miękka, nawilżona i co najważniejsze dla mnie bez niechcianych niespodzianek. Opakowanie w postaci ciężkiego słoiczka -niepraktyczne, zapach- to kwestia gustu,cena-no cóż...! Ktoś może powiedzieć są lepsze,ale ja już nie szukam.

Ilość zużytych opakowań:próbki i w trakcie 1

najlepszy krem jaki miałam

Witam.

Kupiłam ten krem po przeczytaniu recenzji na Wizażu i powiem szczerze jest to jeden z lepszych zakupów jaki dokonałam. Fakt krem nie jest tani, ale w 100% wart swojej ceny. Mam cerę tłustą, ze skłonnością (dosyć mocną) do niedoskonałości i skłonnością do zapychania - zapycha mnie niemal każdy krem... Po 6 miesięcznym używaniu tego kremu problemy mojej cery zniknęły. Cera jest wspaniale odświeżona, nawilżona bez tłustej powłoki. Polecam wszystkim, którzy do tej pory szukali i nie mogli niczego dobrego znaleźć.

idealny

warto się skusić mimo dość wysokiej ceny. jest to najlepszy krem na noc jaki do tej pory miałam. na początku ciężko się przyzwyczaić do zapachu, który jest bardzo specyficzny:) konsystencja wydaje się ciężka i tłusta ale w rzeczywistości krem bardzo szybko się wchłania nie zostawiając żadnej warstwy. krem świetnie nawilża, spłyca pierwsze, drobne zmarszczki, odżywia skórę. zdecydowanie polecam!

najlepszy jak do tej pory

Używałam wersji kremowo-żelowej w buteleczce z pompką (latem) oraz kremu w słoiczku (zimą). Z obu byłam zadowolona, krem w słoiczku jest gęsty, pachnący, świetnie się wchłania, doskonale nawilża, odżywia. Krem z buteleczki jest lekki, a mimo swojej konsystencji również świetnie nawilża i odżywia. Buzi rano była gładka, \\"niezmięta\\", jasna. Jak do tej pory mój ulubiony na noc:)Używam tego produktu od: rok