Maga, Poly, Polysystem Thick UV/LED (Akrylożel w tubie)

Maga, Poly, Polysystem Thick UV/LED (Akrylożel w tubie)

Innowacyjna metoda POLYsystem. POLYsystem to innowacyjna hybryda systemów żelowych i akrylowych łącząca najlepsze cechy obu systemów w jednym produkcie. Przedłużanie paznokci jest obecnie bardzo modne i powszechnie stosowane. Występuje kilka metod przedłużania paznokci - żel, akryl, tipsy, ale także najnowsza, innowacyjna metoda jaką jest akrylożel. Poly System to właśnie metoda przedłużania za pomocą specjalnego akrylożelu i dual form, dzięki którym budowanie i formowanie paznokcia jest banalnie proste. Poly system posiada dosyć gęstą konsystencję, dzięki czemu wystarczy tylko niewielka jego ilość nałożona na dual formę aby zbudować cały paznokieć. Dodatkową zaletą tego gęstego akrylożelu jest to, że nie wycieka na skórki - praca z nim jest naprawdę przyjemna i dosyć prosta. Akrylożel jest zdecydowanie twardszy aniżeli tradycyjny żel budujący, bardziej elastyczny niż akryl. Występuje w różnych odcieniach: Clear, Cover, Pink, White. Produkty te są bezpieczne i nie zawierają żadnych lotnych związków organicznych. Są bezzapachowe. Nie powodują uczucia pieczenia podczas utwardzania w lampie. Możemy je utwardzać zarówno w lampie UV jak i LED.

żelowa
Efekt
naturalne
preparaty do przedłużania paznokci

mój ulubieniec

Do opisania tego akrylożelu śmiało mogę użyć słowa: idealny :) jest ze mną od ponad 2 lat i zdecydowanie mogę powiedzieć, że jest on najlepszy ze wszystkich, których miałam okazję używać.
Nie lubię form, więc od początku nakładam go jedynie pędzelkiem, nie przedłużam paznokci, służy mi do wzmocnienia naturalnej płytki.
Produkt jest gęsty, nie spływa, bardzo dobrze się nakłada i bezproblemowo formuje. Po wyjęciu spod lampy jest twardy, ale mimo to łatwo się go opiłowuje do pożądanego kształtu. Nie odpryskuje, bardzo dobrze trzyma się płytki.
Ma ładne kolory - używam głównie Cover - różowo-brzoskwiniowy, ładnie kryjący oraz Pink - delikatny róż o lekkim/średnim kryciu.
Jest bardzo wydajny, nawet cienka warstwa daje fenomenalny efekt utwardzenia. Cena w stosunku do jakości bardzo niska, jedyny minus to ograniczona dostępność.

Polecam!

Naturalnie mam dość długie i mocne paznokcie, więc przedłużam raczej rzadko. Do tej pory używałam extend base od Semilac albo Hard Base Neonail, ale wypróbowałam akrylożel i myślę, że na stałe się przerzucę na tę formę.

Jestem na tak

Akrylożel łączy cechy akrylu i żelu jednak jest bardziej elastyczny niż akryl i twardszy niż żel. Fajna opcja dla złamanego paznokcia czy przedłużenia paznokci. Ja zamówiłam kolor jasnego różu i wygląda naprawdę bardzo naturalnie na paznokciach. Cóż mogę powiedzie, jestem zadowolona.