Clarins, Doux Nettoyant Gommant Express Toutes Peaux [One-Step Gentle Exfoliating Cleanser] (Łagodny peeling myjący do twarzy do każdego rodzaju cery)

One-Step Gentle Exfoliating Cleanser nie tylko usuwa wszelkie pochodzące ze środowiska zanieczyszczenia z powierzchni skóry, ale także złuszcza obumarły naskórek. Wyciąg z nasion Moringa usuwa wszelkie toksyny ze skóry. Produkt zawiera ponadto wyciąg z pomarańczy, który działa tonizująco i odświeżająco. Peeling zawiera ponadto olejki wygładzające skórę, które umożliwiają szybkie rozpuszczenie i usunięcie ze skóry makijażu i zanieczyszczeń.

sucha, mieszana, tłusta, normalna
oczyszczające, wygładzające
w tubce
drobnoziarniste
żel
mechaniczne

Może być

Mam wrażliwą cerę i używanie agresywnych peelingów nie jest dla mnie. Po wypróbowaniu próbki zdecydowałam się na pełnowymiarowy zakup produktu. Niby jest wszystko w porządku, ale chyba dlatego żeby złagodzić działanie peelingu produkt się pieni podczas użycia i mam wrażenie, że te peelingujące drobinki gdzieś uciekają. Fakt faktem, że skóra jest po nim delikatna i łagodnie wygładzona, ale samo używanie w moim wypadku wygląda tak, że cały czas staram się szukać tych drobinek w tej pianie, bo mam wrażenie że ich po prostu już nie ma. Kolejnym minusem jest piana jaka tworzy się podczas ścierania, trzeba uważać aby nie dostała się do oczu, bo wtedy szczypie niemiłosiernie, także jest niemożliwością patrzenie się w lustro podczas zabiegu.
W sumie polecam, ma piękny zapach, myślałam, że będzie moim faworytem lecz Clinique 7 days jest dużo lepszy, nawet dla wrażliwców.

Ilość zużytych opakowań: podczas pierwszego

KWC

Jestem zachwycona! Uzywam go jako peelingu kilka razy w tygodniu - mam cere sklonna do wysuszen, dlatego do demakijazu uzywam miceli. Cere zostawia swieza, pory sa wyraznie oczyszczone, pachnie pieknie. Absolutnie na tak, do tego kosmetyk jest niesamowicie wydajny, uzywam go od lipca i nadal mam 1/3 tuby. Do niczego nie moge sie przyczepic:)
Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: lipiec 2011
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego

nic nadzwyczajnego

zacznę od tego,że w tej chwili w Douglasie to "cudo " kosztuje ponad 130 zł- to zdecydowanie za dużo, bo efekt jest taki jak pewnie po wielu innych a tańszych kosmetykach, postanowiłam wypróbować, bo lubię tą firmę- mam krem do twarzy Multi-activ do suchej skóry i jestem mega zadowolona a tu...cóż zachwytu nie ma, owszem ładnie oczyszcza, robi to delikatnie, nadaje się do mojej wrażliwej suchej skóry, pięknie pachnie, buzia jest po użyciu promienna i gładka, ale troszkę wysuszona, myślałam,że kosmetyk będzie dodatkowo troszkę odżywiał, największym minusem oprócz ceny jest mała wydajność- po 4 użyciach ubyło bi dość sporo, myślę że za maks miesiąc się skończy, bo używam jej co 2 dni, uważam,że nie warto przepłacać

Używam tego produktu od: krótkiego czasu
Ilość zużytych opakowań: w takcie pierwszego

Porządny produkt

Plusy:
- Wydajność
- Fajny, pomarańczowy kolor i cytrusowy zapach
- Faktycznie delikatne działanie, co dla mojej wrażliwej skóry jest zbawienne. Zero podrażnień czy wyprysków.
- Mało się pieni (dla mnie to plus)
- Skóra po użyciu jest zjawiskowa, rozświetlona, dokładnie oczyszczona, gładka, świetnie przygotowana do dalszej pielęgnacji

Minusy:
- Żadne cuda na kiju. Myślę, że spokojnie można znaleźć odpowiednik za niższą cenę.

oczyszcza tak jak kazdy inny

nie jestem zadowolona z tego peelingu myjacego.
peelinguje słabo bo jest bardzo delikatny, myje tak jak kazdy inny zel do twarzy.czyli w sumie mozna sie bez niego obejsc.posiadalam kiedys inny produkt clarinsa do myscia twarzy, powodował, ze cera az promieniala, była idelanie oczyszczona,wygladzona,ukojona i delikatna, o tym produkcie nie moge tego powiedziec.jak dla mnie szkoda kasy.podobnie dziala zel myjacy z neutrogeny greapfruitowy a cena nieporownywalna. oczywiscie bardzo wydajny ale nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Najlepszy!

Najpierw miałam próbkę 5 ml która starczyła na dosyc długo a po jej uzyciu postanowiłam kupic pełnowymiarowe opakowanie gdyż nigdy nie miałam tak gładkiej i zdrowej skóry jak po tym peelingu mimo że mam skórę skłonną do podrażnień i bardzo bardzo twardą wodę a po umyciu tym peelingiem mam nawet mniejsze uczucie ściągnięcia . Wspaniale oczyszcza wygładza , drobinki dobrze oczyszczają ale jednocześnie są takie delikatne polecam wszystkim najlepszy żel peelingujący

Ilość zużytych opakowań: próbka i pełnowymiarowe

Bezbłędny

Od razu zaznaczam, że nie posiadam pełnowymiarowego opakowania, a jedynie próbkę, 5 ml. Nie stoi to jednak na przeszkodzie temu, bym mogła sobie o nim zdanie wyrobić :)
Pomimo jego małej pojemności wystarczył mi na bardzo długo, bo aż na dwa miesiące stosowania 1-2 razy w tyg. ! Na całą twarz wystarczy malutka odrobinka. Nie ma jakiś wielkich tych grudek pilingujących, ale mimo to świetnie się spisuje. Delikatnie złuszcza naskórek, dlatego będzie dobry do wrażliwej cery. Twarz po jego zastosowaniu jest niezwykle gładka, oczyszczona i rozświetlona. Pozostawia uczucie czystości; wiem, że mam czystą twarz - to tak na wypadek gdyby lustro kłamało :D Fajnie się pieni, nie za mocno. A, no i wspanialne pachnie. Malutkim minusem może być opakowanie - by dostać się do resztek, konieczne jest rozcięcie opakowania, ale mnie to nie przeszkadza.
Z ręką na sercu , jest to najlepszy peeling jaki do tej pory stosowałam. Gdyby nie cena jego pełnowymiarowego opakowania, byłby to mój KWC , a że jestem nastolatką, to raczej mnie na tak drogie kosmetyki nie stać :D

Ilość zużytych opakowań: jedno , 5 ml

ulubiony

Jest to moj ulubiony peeling. Stosowany 2 x w tygodniu pozostawia buzię ,gładką, promienna, odswiezona. Bardzo dobrze usuwa makijaz. Wydajny uzywam od roku i zostalo mi jeszcze 1/3 opakowania :) Ma piekny pomaranczowy zapach.Nic dodac nic ując.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

zadowolona

Bardzo lubię kosmetyki do demakijażu Clarins zawierające wyciąg z tajemniczego moringa - bardzo dobrze oczyszczają skórę, nie podrażniają, są przyjemne w stosowaniu. To im (a raczej właściwościom moringa) przypisuję radykalne poprawienie się cery (mam cerę mieszaną, wcześniej regularne niemiłe niespodzianki w strefie T, teraz w ogóle). Nie daję pełnych 5 gwiazdek, bo wolałabym peeling albo żel do mycia buzi o takim samym składzie ale bez drobinek (na policzkach mam cerę naczynkową i mimo, że peeling działa bardzo delikatnie to chętniej stosowałabym bez drobinek). Jest bardzo wydajny, mam od 8 miesięcy, a przez pierwsze miesiące używałam kilka razy w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

perfecto

Używam w połączeniu z maseczką Clarins (Thirst Quenching Hydra-Balance Mask)raz w tygodniu. Peeling jest delikatny, nie podrażnia mojej wrażliwej cery, razem z maseczką stanowi idealny zestaw do pielęgnacji cery. Zgadzam się, że daje rezultat "jak z salonu piękności". No i pięknie pachnie!!!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nie dla mnie:/

Kupiłam ten żel zachęcona pozytywnymi opiniami i się bardzo rozczarowałam:( Zel ten spowodował u mnie mega wysyp pryszczy które nie chcą za nic zniknąc!!!Pozatym słabo się pieni i jest mało wydajny chociaż nie zużyłam całej tubki:/ Myślałam że peelingujące drobinki chociaż trochę wygładzą moją skórę, ale niestety nic nie zdziałały w tym kierunku:/ No jeszcze ta cena...Ogólnie lubię kosmetyki Clarins ale tym razem się bardzo zawiodłam...Jedyny plus to zapach ;)

Używam tego produktu od:msc
Ilość zużytych opakowań:0.5

no cacy, cacy..

Mam bardzo wrazliwa cere ze sklonnoscia do przesuszania i jak dotad kazdy inny peeling robil mi poprostu wielka krzywde.:(
Myslalam juz ze nie pozoztalo mi nic innego jak patrzec na te wstretne, odstajace skorki na mej twarzy, az do chwili gdy odkrylam co cudenko:D:) Juz po pierwszym umyciu..SZOK!!:) buzia piekna, jedrna, napieta...super oczyszczona, ale nie podrazniona... az chce sie na nia patrzec:)
sam kosmetyk pieknie pachnie.. drobinki w nim zawarte sa nie za duze i nie za ostre..poprostu w sam raz:)
Wydaje sie byc baardzo wydajny, aczkolwiek uwazam ze mycie nim buzki codziennie to lekka przesada..przynajmniej tych wrazliwych buziek..:) Ja stosuje raz na 3 dni i..REWELACJA!! Polecam!!Używam tego produktu od: paru tygodni

Edytuje recenzje by oznajmic ze dzieki temu peelingowi juz pawie zupelnie pozegnalam sie z suchymi skorkami:D + jest megawydajny!! Polecam jeszcze raz!!