Biosilk, Silk Therapy with Coconut Oil, Shampoo Conditioner & Body Wash 3 in 1 (Szampon, odżywka i żel do mycia włosów 3 w 1)

Innowacyjna mieszanka protein jedwabiu i oleju kokosowego sprawia, że twoja skóra stanie się niesamowicie gładka, a włosy sprężyste i miękkie w dotyku. Produkt ten możesz stosować jako szampon, odżywkę lub płyn do mycia ciała. Jedwab w połączeniu z organicznym olejem kokosowym tworzy linię produktów wystarczająco delikatnych do codziennego użytku i zawiera olejki nawilżające, których potrzebuje skóra. Usuwa zanieczyszczenia, dodaje nawilżenia, utrzymuje zdrowe włosy i zapewnia skórze subtelny blask. Poprawia ogólny stan, zapobiegając uszkodzeniom i łagodząc suchość, dodając niesamowitej miękkości i połysku.

do włosów normalnych
oczyszczające

W końcu i nam coś zmiksowali :D

Mój mąż widząc szafkę z moimi kosmetykami zawsze stwierdza nie mogą Wam tego wszystkiego zmiksować jak nam no i w końcu udało się :D mamy 3w1 szampon+odżywka+żel pod prysznic.

Opakowanie to bardzo poręczna butelka w perłowym białym kolorze, z przodu mamy srebrnymi literami wyszczególnioną markę , grafika apetycznego kokosa, brązowy korek -zatyczka która jest dodatkowo w środku zabezpieczona folią-sreberkiem także jeśli ktokolwiek będzie chciał otworzyć w sklepie aby niuchnąć jest zmuszony go odkręcić ,cena jaką płaciłam w Hebe po przecenie to około 28 zł, pojemność 355 ml a data zużycia od otwarcia to 12 miesięcy. dodatkowo produkt made in USA ;)

Jestem ogromną fanką zapachów kokosowych, egzotycznych tutaj nie jest to świeży kokos jak woda kokosowa a bardzo słodki jadalny wręcz przesłodzony dla niektórych może być aż za mdły,konsystencja gęsta perłowa, jak się spisał w swoich obietnicach ? Rewelacyjnie!
Jako szampon do włosów oraz odżywka świetnie sobie dał radę, dobrze się pienił,można było włosy przeczesać palcami, nie były one zbite w strąki, dobrze też się wypłukiwał, moje włosy suche, cienkie ,delikatne były dociążone, nawilżone ale nie przetłuszczone,nie było problemu z rozczesaniem ani z żadnymi kołtunami, ogromny plus za wygładzenie niesfornych kosmyków.

Jako żel pod prysznic lub do kąpieli w wannie produkt też świetnie daje sobie radę,mam skórę normalną,dojrzałą,po umyciu ciało jest nawilżone, nie błaga o balsam, nie podrażnia i nie uczula.

Także mam w końcu swój podróżniczy mix :)) dzięki któremu za jakiś czas pakowanie się będzie zdecydowanie łatwiejsze, ja polecam ogromnie w szczególności dla fanek kokosowych nut.

3 w 1 tu się sprawdza

Generalnie - nie ufam produktom kilka w jednym - zawsze włosy lub skóra na tym tracą. W tym przypadku jest inaczej. Z powodzeniem można zastąpić szampon, odżywkę i żel pod prysznic tym produktem. Kosmetyk świetnie nawilża, pielęgnuje, odżywia. Włosy są po nim miękkie, błyszczące i sypkie, a ciało dobrze umyte, pięknie pachnące kokosem i nie przesuszone. Świetny produkt na wyjazd, by oszczędzić miejsce.