Constance Carroll, Firm Colour Foundation (Podkład kryjący)

Constance Carroll, Firm Colour Foundation (Podkład kryjący)

Długotrwały,lekki,odmładzający podkład o podwyższonym stopniu krycia z koenzymem Q10 do cery suchej i normalnej.Zapewnia długotrwały make-up który pozostaje na twarzy wiele godzin.Zawarte w nim antyoksydanty,minerały i składniki odżywcze działają na skórę pozostawiając ją bardziej jędrną i elastyczną.Dodatkowo odżywia i nawilża skórę.Zawiera filtr UV który skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i zapobiega jej foto-starzeniu.Równomierne rozprowadzanie zapewni komfort aplikacji nie tworząc efektu maski.

fluidy
normalna, sucha
kryjące
Krycie
średnie
z pompką

Doczekałam się

Kiedy wprowadzałam podkład Constance Carroll jako nowy produkt na karty Wizażu, były ledwie 4 odcienie kosmetyku. Jakoś dość długo potem pojawiły się dwa dodatkowe odcienie 05 Buff i 06 Vanillie. No, co by tu nie powiedzieć, coś tam więcej. I oczywiście w moich kosmetykach natychmiast znalazł się 05 Buff. No kochani, rzecz super fajna, jakby tak porównać do innych podkładów, które mają w ofercie taki kolor, to dla mnie jest najbardziej zbliżony do One&Only Buff, a w stosunku do Revlona 150 nieco jaśniejszy, ale bez przesady. Podkład Constance Carroll jest zdecydowanie lżejszy, ma mniejsze krycie, naturalniej ujednolica koloryt cery. Jest dość rzadki w konsystencji, nakładam go jednak gąbką, chociaż gąbka go troszkę spija. Ale ja inaczej nie umiem, bo np. pod palcami to on się zwyczajnie leje. Podkład rozprowadza się bez smug, zacieków, nie zastyga szybko, jest wilgotny, ale nie mokry. Do lekkiego przypudrowania. Nie podkreśla suchych skórek. Przy mojej mieszanej cerze wyświeca się dość późno, po 5-6 godzinach, szczególnie na czole, gdzie beton nawet rady by nie dał ;) Co do trwałości: hmm, u mnie szybko znika z nosa, absolutnie go rozumiem, bo nos męczę od samego wstania do zmycia makijażu i dalej... Podkład trochę brudzi ubrania, ale powiedzcie, który tego nie robi??? A, nie ciemnieje po nałożeniu, zachowuje swój ładny, neutralny kolor. Ze zmyciem też nie ma problemów. Mnie nie uczulił, ogólnie bardzo mi przypasował .

Super produkt

Polecam dla wrażliwej cery- nic nie uczula, zapach delikatny. W okresie wakacyjnym zakupiłam odcień Vanilia 06, jak już zbledłam to zamówiłam odcień Porcelain 01 (dopiero przetestuję). Podkład ma przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadza, nie ciasteczkuje. Błyszczenie skóry standardowe- czasem trzeba przypudrować. Wygodna pompka, szklane opakowanie. Lekko ciemnieje. Niezła wytrzymałość na ścieranie (katar i chusteczki).

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

swietny podklad

polecam! swietny podklad delikatny,dobrze kryjacy,jedwabisty.nie wywoluje alergii.polecam osobom z alergia bo sama jestem alergiczka i ten produkt nie podraznia skory.

mnie zachwycił

Podkład Constance Carroll Firm Colour Foundation zachwycił mnie tym, że pomimo jest przeznaczony do cery suchej i normalnej sprawdził się także do cery mieszanej.
Pokład bardzo dobrze kryje niedoskonałości, przy czym jest lekki, nie tworzy efektu maski. Bardzo fajnie rozprowadza się na twarzy zarówno palcami jak i gąbeczką, dzięki temu zapewnia komfort aplikacji.
Podkład zawiera w swoim składzie koenzymem Q10, przez co ma działanie odmładzające. Natomiast zawarte w nim antyoksydanty,minerały i składniki odżywcze działają na skórę pozostawiając ją bardziej jędrną i elastyczną. Czuć, że skóra jest odżywiona i nawilżona, nie podkreśla skórek i idealnie wtapia się w skórę.
Co do trwałości to zapewnia długotrwały make-up, który pozostaje na twarzy przez kilkanaście dobrych godzin.
Produkt występuje w czterech odcieniach 01, 02, 03, 04. U mnie idealnie sprawdził się 02 - sand beige. Dla osób, które mają nie przesadnie jasną cerę sprawdzi się 01 - porcelain. Myślę, że nie za bogata gada kolorystyczna może stanowić barierę w wyborze tego produktu.
Buteleczka z pompką jest standardowa jak u większości podkładów innych marek, poprzez to wydobycie podkładu jest wygodne.
Podkład jest wart wypróbowania, szczególnie polecam osobom, które potrzebują podkładów o nawilżającym działaniu lub mają problem z wysuszaniem się skóry.
Produkt jest wydajny i wystarcza na około pół roku.
Cena tego podkładu jest na prawdę atrakcyjna i warto wydać na ten podkład pieniążki.