Hean, Shape & Glow Palette 3 in 1 (Paletka modelująca 3 w 1)

Hean, Shape & Glow Palette 3 in 1 (Paletka modelująca 3 w 1)

Profesjonalna paleta modelująca Shape & Glow 3 w 1 zapewnia perfekcyjny efekt konturowania i rozświetlania twarzy.
Paleta Shape & Glow to zestawienie podstawowych trzech kosmetyków, dzięki którym osiągniesz efekt perfekcyjnie wymodelowanej, świeżej i promiennej twarzy:
- Róż holograficzny – podkreśla i uwydatnia kości policzkowe, doskonale sprawdzi się również jako cień do powiek;
- Rozświetlacz – rozjaśnia i odświeża, może być stosowany również do rozświetlenia łuku brwiowego, kącików oczu oraz na łuk kupidyna;
- Bronzer – rzeźbi, wysmukla oraz modeluje rysy twarzy.

pudrowe

dla mnie super

Kupiła tę paletkę bo ma świetne odcienie, perłowe, nie matowe. Ma wszystko co jest mi potrzebne w wykończeniu makijażu: bronzer, róż i rozświetlacz. Kolory są dobrze napigmentowane, bardzo ładnie scalają się z twarzą i makijażem, nie dając wrażenia, że sie odcina róż od reszty itd... Bardzo długo się trzymają, właściwie od rana do wieczora, bez zarzutu. jeny minus to jest konsystencja tych cieni, otóż są tak kruche, że szybko mi sie pokruszyły w opakowaniu (mimo, że opakowanie nigdzie nie upadło i nie przeżyło wstrząsów żadnych), kupiłam w Naturze na promocji.Ogólnie polecam bo dla mnie są super!

Dobra paletka, z jednym minusem

Bardzo lubię markę Hean. Jej produkty w znacznej większości mi się sprawdzają, bo są bardzo dopracowane. ten produkt jest PRAWIE dopracowany ;)
Paletka składa się z 3 produktów: brązera, różu i rozświetlacza.
Ja posiadam odcień 1 - dayglow, czyli chłodniejszą wersję (są 2).

Brązer jest neutralno-chłodny, pięknie rzeźbi rysy.
Róż jest chłodny, świeży, jak to się ładnie mówi- "mroźny" ;)
Rozświetlacz jest dość jasny, szampański, ale... to za niego leci jedna gwiazdka ;) Otóż po niedługim czasie od zakupu, z niewiadomej przyczyny, rozświetlacz uznał za stosowne się połamać i pokruszyć. W sumie nie bardzo wiadomo dlaczego, bo paletka nie upadła ani nie doznała żadnego większego szoku ;)
Jest to dla mnie spory problem, bo rozświetlacz sam w sobie jest niezły i ładnie rozświetla policzki, dlatego szkoda mi go wyrzucić. Jednakże, okruchy wciąż wydostają się z pudełka, brudząc wszystko dookoła. Dlatego,być może, w końcu wywalę połamany rozświetlacz i zostawię sobie sam róż i brązer. Ciekawa sprawa, bo ten sam rozświetlacz, który ładnie wygląda na policzkach, zupełnie nie nadaje się jako cień do oczu- traci cały blask. Dziwna sprawa.

Cena przystępna, często są promocje. Dość dobrze dostępna.
Opakowanie zwyczajne - plastikowe, no ale trudno się spodziewać lepszego w tej kategorii cenowej ;) Mnie jednak ono nie wadzi, bo jest dość solidne.

Świetne trio

Paletka Hean jak zwykle mnie nie zawiodła. Róż, rozświetlacz i bronzer sprawdzą się do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Kolory uniwersalne, będą pasowały do większości karnacji.
Warto jednak wiedzieć, że produkty nie są mocno sprasowane, dlatego pędzel należy otrzepać po nabraniu kosmetyku.

Naprawdę fantastyczna

Paleta - bomba! Super na wyjazdy. Mimo jasnej karnacji wybrałam ciemniejszy odcień z ciepłymi tonami. Szczególnie podoba mi się bronzer, róż też ma ładny koralowy kolor. Niestety zarówno rozświetlacz jak i róż ma duże drobinki i średnio mi się podoba.