KWC LogobyWIZAŻ logo
Odżywki do włosów

John Frieda Frizz Ease Weightless Wonder ConditionerOdżywka do włosów

4,7 na 5156 opinii

Kupi ponownie: 74% osób
    anna_k_m
    26 listopada 2019 o 17:40
    5 / 5
    Ułatwia rozczesywanie włosów, wspomaga walkę z puszeniem. Polecam
    Odżywkę miałam przyjemność testować dzięki Klubowi Recenzentki Wizaz.pl za co jestem ogromnie wdzięczna. Odżywka w opakowaniu o pojemności 250 ml. Konsystencja odżywki średno-gęsta, nie spływa z włosów. Bardzo dobrze się ją nakłada na włosy. Dla mnie ważne jest jak odżywka zachowuje się podczas rozczesywania włosów na mokro, ponieważ w przypadku niektórych produktów jest to niemożliwe. Jednak po zastosowaniu tej odżywki włosy cudownie się rozczesywały. Zapach odżywki jest podobny do szamponu – bardzo przyjemny przeciętnie długo wyczuwalny na włosach. Moje włosy są zniszczone, rozjaśnione długości do ramion, puszące się. Odżywki używam po każdym myciu, inaczej w ogóle nie mogłabym rozczesać włosów. Oczekuję, że poza wspomaganiem przy rozczesywaniu odżywka będzie wpływała pozytywnie na moje włosy – nawilży je i odżywi. Producent zapewnia, że „formuła odżywki, stworzona aby nadać puszącym się, delikatnym i cienkim włosom gładkość. Odżywia włosy bez obciążania, sprawia, że są łatwiejsze do rozczesania. Formuła wzbogacona w nawilżającą wodę aloesową.” Odżywka rzeczywiście wspomogła moją walkę z puszeniem się włosów, ponieważ po jej zastosowaniu włosy na dłużej zostawały wygładzone i dużo lepiej się prezentowały a włosy rozjaśnione mają bardzo dużą tendencję do puszenia. Co ważne nie obciąża włosów więc po myciu i użyciu tej odżywki włosy wyglądały na świeże tak jak powinno być po myciu, nie było tutaj efektu przyklapniętych włosów. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tej odżywki – włosy łatwo się rozczesywały, dużo mniej się puszyły, bardzo miłe w dotyku po jej zastosowaniu – polecam zakupić i przetestować, naprawdę porządna odżywka.
    Zalety:
    • +ułatwia rozczesywanie włosów
    • +przyjemny zapach
    • +poręczne opakowanie
    • +wspomaga walkę z puszeniem się włosów
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

20 osób uznało tą opinię za pomocną
    browneyed_ann
    1 grudnia 2019 o 13:01
    4 / 5
    Ładnie pachnie, jest wydajna, ujarzmia włosy, ale spodziewałam się większego efektu wygładzenia!
    Na początku dziękuję Wizaż za możliwość przetestowania całej linii John Frieda, ponieważ miałam okazję poznać kosmetyki, do których będę powracać niejednokrotnie. Jestem ogromnie ciekawa innych wersji i chętnie je przetestuję. Obecnie moje włosy są w okresie naprawy po wieloletnim rozjaśnianiu pasm. Co za tym idzie są osłabione, cienkie i w okresie jesienno zimowym okrutnie się puszą i są niesforne. Przez większość czasu muszę je więc spinać i mogę pomarzyć o rozpuszczonych włosach. Dodam jeszcze,że bardzo szybko się przetłuszczają i muszę je codziennie myć, co uważam,że dodatkowo je osłabia.Poszukuję więc skutecznego wygładzenia i jednocześnie delikatności, która zadba o słabe kosmyki. Odżywka z serii Ease Weightless spisała się dobrze, jednakże nie w pełni spełniła moje oczekiwania. Zacznę jednak tradycyjnie od opakowania, które tutaj prezentuje się naprawdę ładnie i praktycznie.Odżywka ukryta jest w solidnej tubie o fioletowo-różowej kolorystyce. Odwrócona pozycja na zakrętce pozwala na wygodne wydobycie zawartości co do ostatniej kropli. Tuba jest elastyczna i na tyle miękka,że bez problemu zaaplikujemy odżywkę podczas kąpieli czy prysznicu. Konsystencja jest średnio gęsta, aksamitna i o białym kolorze. Na moje cienkie i raczej krótkie włosy wystarcza większa kropla by pokryć włosy na długości. Przez to jest ona wydajna i wystarcza na naprawdę długi okres stosowania. Konsystencja jest dość zbita przez co odżywka nie spływa z włosów, a dobrze w nie wnika i jej aplikacja to czysta przyjemność. Zapach nie jest tak spektakularny jak w przypadku szamponu jednakże jest równie przyjemny. Jest to słodka, lekko migdałowa nuta, która pozwala się zrelaksować i długo utrzymuje się na włosach. Działanie odżywki oceniam na mocne 4 punkty! Dlaczego nie na 5, o tym napiszę poniżej. Zacznę od plusów i zaznaczę,że jest to niezwykle lekki i delikatny produkt. W żaden sposób nie skleja włosów, nie obciąża i nie powoduje ich nieestetycznego zbijania się w strąki. Włosy są lekkie, puszyste wręcz pełne objętości! W dotyku są niezwykle miękkie i jednocześnie nieco grubsze niż przy użyciu innych kosmetyków. Odżywka wizualnie poprawia stan zniszczonych włosów, przesuszenia nie są widoczne a końcówki prezentują się znacznie lepiej i pełniej. Posiadaczki cienkich i raczej rzadkich włosów na pewno będą zachwycone tym efektem, można poczuć,że ma się więcej włosów na głowie! Odżywka pomaga przy ich układaniu, sprawia,że włosy są elastyczne i podatne na stylizacje. Nie jestem jednak do końca usatysfakcjonowana efektem wygładzenia. Spodziewałam się mocniejszego efektu. Tutaj mamy do czynienia z delikatnym ujarzmieniem puszenia, jednakże włosy nie są idealnie gładkie. Małe włoski na długości nadal odstają a i zdarzało mi się,że mimo wszystko po wysuszenia włosy nieznacznie się puszyły. Jak dla mnie odżywka mogłaby bardziej dociążać lekkie i fruwające włosy. Z tego względu nie wiem czy do niej powrócę. Owszem na pewno pomaga wygładzić niesforne włosy,ale nie do końca radzi sobie z uporczywym puszeniem. Jest to naprawdę delikatny, dobry kosmetyk, który pomaga w walce z cienkimi, zniszczonymi i niesfornymi włosami. Gładkość, puszystość i blask to główne efekty jakie otrzymacie dzięki stosowaniu odżywki John Frieda. Mimo wszystko polecam wypróbować, gdyż ta jakość przemawia sama za siebie!
    Wykorzystał/a:jedna próbka

19 osób uznało tą opinię za pomocną
    izabela0_0
    27 listopada 2019 o 16:36
    4 / 5
    8/10 mojego zadowolenia z produktu
    Jeśli chodzi o produkty do włosów, jestem bardzo wybredna oraz wymagającą. Mam specyficzne włosy, które szybko przyzwyczajają się do kosmetyków co wiąże się z tym że pod dłuższym użyciu nie widać już tego efektu WOW. Używałam skrupulatnie zarówno szampon jak i odżywkę. Moja opinia? 8/10. Piękny zapach który utrzymuje się na włosach, konsystencja oraz wydajność na duży plus. Opakowanie bardzo ładne oraz łatwe w aplikacji chociaż osobiście wolę kosmetyki w dozowniku. Czy moje włosy stały się bardziej delikatne oraz gładkie? Na pewno trochę tak aczkolwiek nie do końca tak jakbym tego oczekiwala. Po ułożeniu włosy faktycznie były delikatne i gładkie, natomiast po cały dniu w pracy, spacerach na dworze niestety ta gładkość w jakimś stopniu już się zatracila. Duży plus za zmniejszenie efektu puszenia się włosów po wyjściu na dwór zwłaszcza w takie deszczowe dni z czym miałam największy problem. Podsumowując: przy moich dość grubych włosach, zniszczonych farbowaniem i prostowaniem nie uzyskałam w 100% zamierzonego celu, natomiast wydaje mi się że przy włosach cienszych efekt mógłby być bardziej zadowalający.
    Zalety:
    • Zapach
    • Wydajność
    • Konsystencja
    • Opakowanie
    • Zmniejszenie puszystosci
    Wady:
    • Nie wygładza tak jak tego oczekiwalam
    Używa produktu od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka

16 osób uznało tą opinię za pomocną
    ZiolkaIz
    21 marca 2022 o 10:41
    Świetne nawilżenie
    Jestem posiadaczką cienkich włosów, farbowanych i skłonnych do puszenia. Ucieszyłam się, że mogę przetestować w ramach Klubu Recenzentki. Opakowanie bardzo ładne, tuby są wygodne i można z nich wydobyć produkt do ostatniej kropli, bez zbędnego rozcinania tuby. Konsystencja produktu lekka, przyjemna i ładnie rozprowadza się na włosach Działanie: -wlosy swietnie nawilżone -bez zbędnego obciążenia -dodaje objętości cienkim włosom Do minusów zaliczyłabym tylko zapach oraz brak powstrzymania puszenia wlosow, choć muszę przyznać, że przy listopadowej pogodzie bardzo trudno jest ujarzmić moje niesforne włosy :)
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    blekitnastokrotka
    6 kwietnia 2021 o 21:00
    5 / 5
    na dłuższy i na krótszy "włosing"
    Na odżywki i maski marki John Frieda skusiłam się po wizycie u fryzjera, który szczerze je polecał. Jednym z ostatnich zakupów jest właśnie omawiana odżywka. Opakowanie jest ładne i mieści w sobie sporą zawartość produktu. Plusem jest plastikowa tubka, z której bez problemu wydobędziemy produkt. Na samym początku bardzo spodobał mi się zapach, który jest bardzo świeży i przyjemny i utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas. Odżywka ma biały kolor a gęstość umożliwia bezproblemowe rozprowadzenie na włosach. Produkt nakładam omijając okolicę skalpu czyli mniej więcej od wysokości ucha po same końce. Lubię tę odżywkę za to, że daje widoczne efekty zarówno przy kilku minutach trzymania na włosach jak i kilkunastu. Po spłukaniu i wysuszeniu włosy nie są obciążone mimo zastosowania większej ilości produktu co jest dla mnie kolejnym dużym plusem. Włosy po zastosowaniu odżywki zdecydowanie ładnie pachną, bez problemu się rozczesują, nie plączą się, są sypkie i miękkie w dotyku i bardzo ładnie się błyszczą. Jest to dużo zalet, które otrzymujemy kupując jeden produkt. Dodam jeszcze, że włosy po tej odżywce się nie puszą. Czasami można znaleźć ją w promocji i wtedy bardzo się to opłaca. Odżywka nigdy nie podrażniła mojej skóry i nie wysuszyła włosów. Minusów się nie dopatrzyłam przez cały czas stosowania.
    Zalety:
    • + zapach,
    • + poprawia wygląd włosów,
    • + nie wysusza,
    • + włosy są sypkie i miękkie oraz ładnie się układają
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann