Dove, Advanced Hair Series, Oxygen & Moisture, Conditioner (Odżywka do włosów)

Dove, Advanced Hair Series, Oxygen & Moisture, Conditioner (Odżywka do włosów)

Odżywka z technologią Oxyfusion, która uzupełnia działanie szamponu z tej samej linii. Dzięki lekkiej formule nawilża i delikatnie wygładza włosy, nie obciążając ich. Dodaje do 95% więcej objętości.

lekkie
do włosów normalnych, do włosów bez objętości
nawilżające, wygładzające
zapachowa
w tubie

Uniwersalna odżywka

Bardzo dobry i uniwersalny produkt w adekwatnej cenie. Po odżywkę od Dove sięgam w momencie kiedy chce żeby moje włosy wyglądały dobrze bo po prostu jej ufam i moje włosy są po niej miękkie i nawilżone. Dodatkowo przepięknie pachnie, jest bardzo wydajna i niewielka jej ilość wystarcza na pokrycie całej długości włosów. Zdaje swój egzamin!

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Bardzo

To jedyna odżywka ever, do której regularnie wracam. Zależy czego oczekujemy. Nie zrobiła z moich włosów cudu- bo nie oszukujmy się, prostowane codziennie, rozjaśniane, no nie wiem co bym musiała robić.... Ale ale!
Jako jedyna powoduje, ze roczesuje bez problemumoje kołtuny, czuć ja na włosie jaka jest gładka, włosy robią się sypie- tak, serio jest u mnie taki efekt!
I o ile nie naprawia włosów, to na codzień jest ideolo! Nie muszę juz nic nakładać dodatkowo. Wraam do niej ponieważ ona jest w stanie okiełznać moje siano, żadna inna tego dotychczas nie robiła!

Lubię :)

Bardzo fajna odżywka (jak i cała seria do włosów).

Odżywka podobnie jak szampon, umieszczona jest w bardzo estetycznej tubce, jest bardzo miła dla oka. Ma przyjemną, lekką konsystencję, nie trzeba nakładać jej za dużo, jest wydajna.

Przede wszystkim sprawia, że moje włosy są mięciutkie, lekkie i przyjemne w dotyku. Czy dodaje objętości? Myślę, że tak, ale nie jest to jakiś spektakularny efekt.. na pewno nie 95% jak podaje producent.

Mam włosy przetłuszczające się, farbowane i dość cienkie. Po zużyciu kilku tubek tej odżywki mogę stwierdzić, że naprawdę nie obciąża moich włosów. Pozostawia PIĘKNY zapach, który utrzymuje się dość długo.

Mógłaby być ciut tańsza... ale ogólnie bardzo polecam!

Fajna!

Całkiem fajna odżywka. Stosowałam ją razem z szamponem z tej serii. Oba produkty bardzo dobrze współgrają. Odzywka nie jest jakaś super gęsta, ma dość lekka konsystencję, w efekcie moje przetłuszczające się włosy były dość sypkie i gładkie w dotyku. Fajne opakowanie, z którego łatwo się dozuje. Podobnie jak w przypadku szamponu, początkowo byłam zachwycona tym odświeżającym zapachem, jednak po pewnym czasie stał się dla mnie bardzo meczący i za to odejmuje jeną gwiazdkę. Nie ma jakiegoś super efektu nawilżenia, ale włosy prezentują się naprawdę fajnie.

Na pewno cena regularna jest ciut za wysoka, ja upolowałam swoją za 10 zł w jakiejś promocji w hebe.

zasłużone 5

Stosuję ją od ok. 1,5 miesiąca. Już od pierwszego użycia włosy wyglądały zdecydowanie lepiej. Jakie daje efekty? Włosy są gładsze, miękkie w dotyku, a po dłuższym stosowaniu widoczny jest już efekt "lejących się włosów" (jak z reklamy :)). Dzięki odżywce moje rzadkie, cienkie włosy odżyły - wyglądają na bardziej puszyste, jakby uniesione u nasady. Polecam każdej osobie o rzadkich i cienkich włosach oraz z problemami przetłuszczających się włosów.

Bardzo fajna odżywka

Bardzo polubiłam się z odzywką, która świetnie nawilża włosy, pozostawia je miękkie, delikatne i pachnące. Zapach na prawdę jest przyjemny, włosy łatwo się rozczesują po umyciu. Używam kilka razy w tygodniu. Efekt po wysuszeniu włosów - WOW! Polecam każdemu. Wygodne i poręczne opakowanie. Łatwo dostępny w każdej drogerii. Polecam używać z szamponem z tej samej serii.

Badziew

Czy nałożę jej dużo czy mało to nie ma efektu. Włosy przeciąża i w żaden sposób im nie pomaga. Musiałam wspomóc się inną odżywką, bo z tą to nie ma co liczyć. Zdecydowanie jej nie kupię

Plącze wlosy

Bardzo lubię kosmetyki Dove, również te do włosów. Jeśli chodzi o ta odżywkę to odpowiada mi tylko jej zapach. Strasznie plącze mi włosy co w przypadku innych odzywek się nie zdarzało. Nie powiększa objętości włosów, nawet trochę je obciąża bo szybciej się przetłuszczają. Nie polecam

Pierwsze wrażenie rewelacyjne, później już tylko poprawne działanie

Dostałam gdzieś próbkę tej odżywki i spisała się u mnie rewelacyjnie - włosy były gładkie, przyjemne w dotyku, nie puszyły się, więc gdy zauważyłam ją na promocji wraz z szamponem, stwierdziłam, że muszę je wziąć. Jednak w przypadku pełnowymiarowego opakowania już nie były tych zachwytów. Odżywka była poprawna i nic ponadto. Wygładzała włosy, ułatwiała rozczesywanie, ale już bez rewelacji. Nie dodawała objętości moim włosów, ale nie tego od niej oczekiwałam.

Kocham !!

Swietna, codzienna odzywka do wlosow cienkich i przetluszczajacych sie!
Lekka, nieobciazajaca, nieprzetluszczajaca, o pieknym, delikatnym zapachu, pieknie nawilza wlosy, po zuzyciu jednego opakowania zauwazylam duza poprawe.
Cena dosc wysoka, ale zdecydowanie sie oplaca.
Opaowania serii Qxygen bardzo mi sie podobaja.
Koniecznie musze wyprobowac szampon.

To co lubię.

Nie jestem fanką kosmetyków Dove. Muszę to uczciwie przyznać. Nie mogę także powiedzieć, że są złe. Po prostu nie dla mnie.
Męczy mnie ten typowy, kremowy zapach. Nie do przejścia.

Moje włosy cienkie i delikatne z natury, od lat niefarbowane, nie wymagają szczególnego traktowania. Jednak gorące, słoneczne lato w tym roku zrobiło swoje. Zauważyłam, że straciły na gładkości, połysku. Stały się szorstkie i łamliwe.

Po odżywkę Dove sięgnęłam z ciekawości. W zasadzie skusiło mnie jej przeznaczenie- do włosów cienkich i delikatnych, oraz obietnica działania : nawilża, wygładza, dodaje objętości.

Przyznaję, że dosyć trudne połączenie. Zazwyczaj to co nawilżało, jednocześnie obciążało, a to co miało dodawać objętości jednocześnie powodowało, że włosy stawały się szorstkie i sztywne ( zwłaszcza od linii ucha w dół, bo tak zwykłam nakładać odżywki).

Kosmetyk ma lekką, przyjemną konsystencję. Dobrze rozprowadza się na włosach, nie spływa z nich. Bezproblemowy przy spłukiwaniu.
Pachnie czystością, świeżo- kremowo, lekko ogórkowo-wodno- tlenowo. W zasadzie "szamponowato". Nie przytłacza, nie męczy. Zapach długo utrzymuje się na włosach.

I to co najważniejsze. DZIAŁANIE.
Nie zauważyłam aby odżywka jakoś spektakularnie zwiększała objętość, natomiast, bardzo ładnie nawilżyła i wygładziła włosy. Stały się one gładkie, lśniące, przyjemnie miękkie. Sypkie. Odżywka podkreśliła kolor włosów. Przy czym w żaden sposób ich nie obciążyła, ba...bawet lekko odbiła od nasady. Efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. Włosy na drugi dzień wyglądają równie dobrze. Nie przetłuszczają się.
Nie sądziłam, że tak dobrze ten produkt zrozumie potrzeby moich włosów.
Jestem naprawdę zadowolona. I z pewnością sięgnę po nią jeszcze nie raz.

Jeśli szukacie czegoś co ładnie wygładzi cienkie włosy, nada im blasku i podkreśli kolor, a jednocześnie nie obciąży włosów i lekko odbije od nasady, polecam.

Ułatwia rozczesywanie

I to tyle :)

Kupiłam tę odżywkę skuszona słowami -95% większa objętość.... No nie. U mnie ta odżywka jedynie wygładza włosy i sprawia, że można je łatwo rozczesać. Są też ładniej błyszczące i po prostu sypkie.

Objętości nie ma, nawilżenia nie ma i odżywki też już nie mam, bo jest bardzo niewydajna.