KWC LogobyWIZAŻ logo
Odżywki do włosów

Garnier Fructis, Grow Strong, Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych i łamliwych (nowa formuła)

4,9 na 5110 opinii
flame2 hity!
90% kupi ponownie

Porównaj ceny

Wzmacniająca Odżywka Przeciw Wypadaniu Włosów - Garnier Fructis Grow Strong Conditioner
11,99  zł
Garnier FRUCTIS GROW STRONG odżywka do włosów osłabionych i wypadających 200 ML
12,39  zł
Garnier Fructis Grow Strong odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 200ml 3600542061438
13,78  zł

Kupi ponownie: 90% osób
    Gogo145
    23 marca 2023 o 10:38
    Przyjemna w stosowaniu !
    Odżywkę wzmacniającą do włosów osłabionych i łamliwych kupiłam po przetestowaniu szamponu z tej samej serii dla zapachu, ale i z nadzieją na poprawę kondycji moich wypadających , wymagających regeneracji włosów . Opakowanie produktu to plastikowa , podłużna zielona obudowa zakończona zamknięciem na zatrzask . Konsystencja odżywki - gęsta , kremowa , barwa - biała, zapach - owocowy , przyjemny , delikatny , wyczuwały aromat zielonego jabłuszka . Produkt przyjemnie rozprowadza się na włosach . Zaaplikowany nie spływa , a roztacza piękny zapach nie tylko na włosach ale i w całej łazience . Po spłukaniu włosy są błyszczące , łatwo się rozczesują , wyglądają zdrowo . Odżywka nie zmniejszyła wypadania moich włosów i nie poprawiła w znaczącym stopniu ich kondycji , ale łatwość z jaką rozczesuję włosy po myciu , blask i zapach zdecydował , że z przyjemnością kupię ja ponownie .
    Zalety:
    • + przyjemna konsystencja
    • + owocowy zapach
    • + ułatwia rozczesywanie włosów
    • + dodaje blasku
    • + duża wydajność produktu
    Wady:
    • - nie wpływa na zmniejszenie wypadania włosów
    Kupił/a w:Inna drogeria

47 osób uznało tą opinię za pomocną
    flexi_88
    28 lutego 2023 o 21:28
    4 / 5
    Gęsta i treściwa jak maska, dobrze nawilża, zmiękcza i ogarnia puch, polubiłam;)
    Ucieszyłam się z możliwości przetestowania powyższej odżywki, bo moje włosy choć gęste to życia łatwego nie mają od rozjaśniania po prostowanie, więc jeśli coś może je wspomóc, to jestem za. Opakowanie odżywki poręczne, o pojemności 200ml. Odżywka, podobnie jak szampon z tej serii pachnie zielonym jabłuszkiem, zapach okej, bardzo świeży i po prost ładny, ale jego intensywność jest wysoka i na szczęście w odżywce jest trochę lżej niż w szamponie. Odżywkę bez problemu mogłam wydozować na dłoń, od pierwszego użycia przypadła mi do gustu jej formuła - gęsta, kremowa, zbita jak maska. Moim zdaniem z takiej formuły same plusy, a przynajmniej moje włosy taką lubią, bo podczas aplikacji nic nie ściekało z włosów, mogłam spokojnie rozmasować odżywkę w pasma, co więcej odżywka dobrze otulała włosy. Już podczas aplikacji czuć było, że włosy ją chłoną. Mimo takiej bogatej kremowej formuły, odżywka spłukiwała się dość szybko i choć jej sobie na włosy nie żałowałam, to nigdy nie obciążyła, nie obkleiła mi włosów. Jeśli chodzi o efekty, to u mnie odżywka odczuwalnie i bardzo dobrze zmiękczała włosy, były nawilżone, lejące. Puch zniwelowany, włosy były gładkie i zdyscyplinowane. Moje wysokopory rzadko kiedy bywają tak miękkie, a tutaj naprawdę odczułam różnicę już po pierwszym użyciu. Nie miałam problemu z ich rozczesaniem, włosy nie kołuniły mi się na końcach jak to zazwyczaj, rozczesywały się leciutko. Włosy ładnie błyszczały i byłam zaskoczona, że po samej odżywce wyglądają tak ładnie, nie przypuszczałabym, że tak odżywka z tej kategorii cenowej z drogerii, da taki efekt. Nie zauważyłam póki co jakiegoś większego ograniczenia wypadania włosów, jednak możliwe że delikatnie mniej jest ich na szczotce i podczas stylizacji. Włosy generalnie są w fajnej kondycji, wyglądają zdrowo i są wzmocnione. Mogę ją szczerze polecić, bo sama z chęcią do niej wrócę. Efekt gładkich, miękkich w z fajną objętością, jest warty zakupu.
    Zalety:
    • - bogata, kremowa formuła, która po 1 dobrze się aplikuje na włosy, po 2 nie ścieka z włosów, po 3 fajnie otula włosy
    • - dobrze nawilża, wygładza, ogarnia puch na wysokoporach
    • - jak na taką odżywkę za kilka złotych, efekty wzmocnienia, blasku, nawilżenia włosów są zadziwiająco dobre
    • - nie obciążała włosów, szybko się spłukiwała
    • - delikatnie mniej wypada włosów podczas szczotkowania ale liczę na większe rezultaty w trakcie kuracji.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

24 osób uznało tą opinię za pomocną
    Joannakad
    26 czerwca 2023 o 12:46
    5 / 5
    Odżywka bardzo dobrze wzmacnia
    Odżywkę zakupiłam w drogerii i jest bardzo fajna, ponieważ bardzo dobrze wzmacnia włosy. Polecam używać tej odżywki po zastosowaniu szamponu. Czyli reasumując po umyciu włosów używam, tej odżywki. Włosy stały się zdecydowanie mocniejsze pełniejsze blasku i stały się odżywione.
    Zalety:
    • - efekt wzmocnienia
    • - bardzo wydajne 1 sztuka opakowania starczy na pół roku
    Kupił/a w:Inna drogeria

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    Marzenach93
    1 lutego 2024 o 20:42
    5 / 5
    Miękkie włosy
    Piękny zapach który utrzymuje się długo na wlosach. Odzywka świetnie nawilża i wygładza włosy. Zauważyłam również że włosy są mniej splatane, łatwo się rozczesują przez co nie muszę ich szarpać dzięki czemu nie łamią się tak bardzo. Plusem jest niska cena. Dodatkowo włosy są super miękkie. Polecam każdemu do przetestowania
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    misskartis
    14 stycznia 2024 o 21:35
    Strongmen dla włosów
    Całkiem zacna odżywka ! Podoba mi się to że efekt jest odrazu i nie trzeba czekać . Ja używałam odrazu po umyciu włosów dosłownie na chwilę i bardzo dobre miałam efekty . Gładkie włosy bez plątania bez puszenia . Zapach orzeźwiający ale nie utrzymuje się na włosach więc spoko . Konsystencja bardzo zwarta dobrze trzymała włosy można było zawinąć je w koczek co też robiłam gdy miałam więcej czasu . Łatwo się spłukuje z włosów i nie lepi ich co też na plus . Dodatkowo na plus oczywiście opakowanie .
    Zalety:
    • Konsystencja
    • Zapach
    • Efekt włosy sypkie lśniące miękkie odżywione
    • Wydajność
    Wady:
    • Dostępność
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

1 osób uznało tą opinię za pomocną