Neboa, Overnight Hair Care, Naturalna wcierka na noc do skóry głowy

Neboa, Overnight Hair Care, Naturalna wcierka na noc do skóry głowy

Jak działa wcierka Neboa, podczas gdy Ty śpisz?
- Pobudza wzrost włosów i ogranicza wypadanie dzięki zawartości peptydów i bogatej w kofeinę yerba mate.
- Nawilża i wzmacnia cebulki włosów podczas snu, za co odpowiada kwas hialuronowy.
- Reguluje poziom wydzielania sebum dzięki mocy niacynamidu, ekstraktu z pokrzywy oraz palmy sabałowej.

do skóry głowy
zapobiegające wypadaniu włosów, przyśpieszające porost włosów, nawilżające, wzmacniające
w sprayu
Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się

Włosy po tym rosną jak szalone

Wcierkę kupiłam przypadkiem w Rossmannie na promocji, kosztowała ok. 14 zł. Ma przyjemny zapach i jeszcze przyjemniejsze działanie. Włosy przestały wypadać, skóra głowy jest nawilżona, zakola mniej widoczne i ogrom babyhairów. Jestem zdziwiona, czemu ta wcierka nie viraluje na Tiktoku.

lubię

O ile kosmetyki typu szampon i odżywka z tej firmy nie sprawdziły mi się totalnie, to zestaw pielęgnacyjny na noc bardzo dobrze służy moim włosom.
Razem z wcierką stosuję zawsze masaż głowy specjalnie dedykowaną do tego szczotką.
Oczywiście następnego dnia po użyciu wcierki konieczne jest mycie głowy, ale ja i tak włosy myję codziennie, więc nie jest to problemem.
Stosuję 3-4 razy w tygodniu.

-przyjemny zapach
-wydajny
-dobry dyfuzor
-atrakcyjna cena
-dostępna w drogeriach Rossmann
-przy w miarę regularnym stosowaniu pojawiają się nowe włosy

Wcierka do skóry głowy naturalna

Wcierkę stosuję od miesiąca więc jeszcze nie mam może takich spektakularnych widocznych efektów, jednak czuję różnicę od czasu gdy zaczęłam stosować tę wcierkę. Skóra głowy mniej podrażniona, włosy mocniejsze. Włosy rzadziej przetłuszczają się.
Warte wypróbowania.

Wygodny aplikator i przyjemny zapach

W końcu znalazłam moją ulubioną wcierkę . Nie przetłuszcza włosów. Posiada wygodny aplikator. Działa, poprawia zagęszczenie włosów i można używać ją na noc. Dodatkowo przyjemnie pachnie i umila noc.
Jest to dla mnie najwygodniejsza opcja, bo głowę myję co rano. I nie mam czasu wtedy na milion produktów do pielęgnacji, dlatego doceniam każdy produkt który działa przez noc.

Wcierka działająca cuda

Wcierkę stosuję już jakoś miesiąc. Na początku jej używania bałam się, że będzie przetłuszczać skórę głowy dość szybko tak jak większość wcierek lecz tak się nie działo. Mogłam stosować ten produkt 2 dni pod rząd bez mycia głowy i dalej wyglądała świeżo. Posiada również przyjemny zapach, bardzo delikatny. Zaletą tego produktu również jest brak podrażniania skóry głowy oraz szybkie wysychanie.

Jestem na tak!

Fajna opcja dla osób takich jak ja czyli myjących włosy wieczorem (albo z samego rana). Nakładam wcierkę po umyciu, schną naturalnie i tak co dwa dni. Nie zauważyłam pogorszenia świeżości co jest ważną cechą. Zapach jest delikatny, nienachalny, produktu nie czuć na skórze (nie zawiera alkoholu). Bardzo wygodny aplikator, nie wylewa za dużo na raz więc nic nie ścieka zanim potraktuję cały skalp i co za tym idzie dość wydajny. Włosów wypada zauważalnie mniej, pojawiły się też pierwsze baby hair także jestem pozytywnie nastawiona i wcieram dalej!

Nietłusta konsystencja

Najbardziej bałam się, że wcierka jak większość spowoduje szybsze przetłuszczanie się skóry głowy. Po pierwszym użyciu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ale nie chciałam za szybko się cieszyć. Postanowiłam wypróbować produkt 3 dni pod rząd - większość wcierek już wtedy nie dawała rady. A tutaj cud. Włosy są w stanie idealnym. Wcierka bardzo szybko się wchłania, nie jest tłusta, ani obciążająca. Bez zmian raz w tygodniu stosuje peeling enzymatyczny.

Produkt stosuje od miesiąca, czekam na efekty porostu włosów, bo włosów wypada już teraz zdecydowanie mniej.

Nocna regeneracja włósów. Polecam!

Moje włosy wyraźnie zyskały na gęstości, a dodatkowo przestały wypadać w takim stopniu, jak wcześniej. Działanie tego produktu podczas snu jest naprawdę fajne - składniki naturalne intensywnie odżywiają cebulki włosów, a kofeina zawarta w yerba mate stymuluje ich wzrost. Dodatkowo, kwas hialuronowy doskonale nawilża i wzmacnia skórę głowy.
Dodatkowo wcierka reguluje poziom sebum, co sprawiło, że moje włosy są teraz znacznie mniej przetłuszczające się. Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania i zdecydowanie polecam go każdemu, kto pragnie poprawić kondycję swoich włosów w prosty i skuteczny sposób!

Nocna wcierka Neboa

Używam jej ponad miesiąc i zauważyłam, że włosy są mocniejsze i mniej wypadają. Bardzo łatwo się ją nakłada, nie skleja włosów, nie ma drażniącego zapachu, polecam wypróbować przy problemach z wypadaniem.

REWELACJA

Wcierka do włosów na noc pobudzająca porost włosów to prawdziwy skarb dla osób pragnących dłuższych i gęstszych włosów. Jej składniki aktywne głęboko odżywiają cebulki włosów, stymulując ich wzrost. Po regularnym stosowaniu zauważalna poprawa w gęstości i kondycji włosów. Idealna opcja dla tych, którzy chcą wzmocnić swoją nocną rutynę pielęgnacyjną.

Warto stosować

Po kilku tygodniach regularnego stosowania wcierki do włosów na noc, zauważyłam znaczną redukcję wypadania włosów. Produkt ten ma lekką konsystencję i przyjemny zapach, co sprawia, że aplikacja jest przyjemna i relaksująca przed snem. Formuła bogata w składniki aktywne, działa intensywnie na skórę głowy, wzmacniając cebulki włosów i stymulując ich wzrost. Dodatkowo, wcierka nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia tłustości ani obciążenia włosów. Efekty stosowania są widoczne już po kilku tygodniach, a moje włosy wydają się zdrowsze, mocniejsze i pełniejsze.

Wcierka godna polecenia!

Wcierke kupiłam na promocji w Rossmannie zaciekawiona jej działaniem. Używam od miesiąca i zamierzam pozostawić ja na dłużej w mojej pielęgnacji. Dotychczas żadna wcierka nie sprawdziła mi się jeśli jej nie spłukałam. Włosy przeważnie były obciążone i przyklapnięte. Ta wcierka nie dość że dala mi efekt w postaci nowych babyhair na całej głowie to jeszcze moje włosy wyglądały bardzo dobrze beż spłukania jej bezpośrednio po użyciu. Jestem zadowolona z użycia, polecam z czystym sumieniem.