Garnier, Fructis, Nourishing Banana Hair Food (Maska do włosów bardzo suchych (nowa wersja))

Maska przeznaczona do włosów bardzo suchych. Formuła nadaje intensywny blask i wzmocnienie. Intensywnie odżywia oraz nawilża włosy, zapobiega ich puszeniu, wygładza włókna i uszczelnia łuskę włosa w lekkiej formule.
97% składników pochodzenia naturalnego
7 x więcej odżywienia*
3 sposoby użycia: jako odżywka, maska lub pielęgnacja bez spłukiwania
Wegańska formuła**

* Test instrumentalny po aplikacji maski i jej spłukaniu
** Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich
nabłyszczające, nawilżające, wzmacniające, wygładzające
zapachowa
w słoiku
lekkie
Skóra głowy
normalna

Bardzo dobrze sprawdza się przy cienkich włosach

Bardzo lubię maski z tej serii. Sama mam włosy cienkie i delikatne, które łatwo obciążyć,
Maska zawiera naturalne składniki, w tym ekstrakt z bananów, który jest bogaty w witaminy i minerały. Zapach maski jest przyjemny i owocowy, co dodaje dodatkowego aspektu do całego doświadczenia pielęgnacji.

Produkt ma kremową konsystencję, która łatwo się rozprowadza na włosach. Po nałożeniu maski można zauważyć natychmiastowe uczucie nawilżenia i miękkości. Włosy są bardziej elastyczne, wygładzone i mniej podatne na puszenie się. Maska nie obciąża włosów i nadaje im zdrowy połysk.

Dodatkowo, maskę można stosować na różne sposoby: jako intensywną kurację odżywczą, odżywkę bez spłukiwania lub krem do stylizacji. Jest to uniwersalny produkt, który może pasować do różnych rodzajów włosów. Ją też stosuję ją do emulgacji włosów po olejowaniu.

Podsumowując, Garnier Odżywcza Maska do Włosów Banana Hair Food to produkt, który skutecznie nawilża, odżywia i wzmacnia włosy. Super sprawdza się na delikatnych i cienkich włosach,

Polecam!

Ideał

Jestem posiadaczką długich, bardzo puszących się falowanych włosów i wygładzenie to jest to czego szukam w kosmetykach do pielęgnacji.

Wersja bananowa ma przepiękny bananowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach.

Jej konsystencja jest dość gęsta i kremowa co pozwala na wygodną i bezproblemową aplikacje i wcześnie produktu we włosy, a gdy na nich pozostaje nie spływa - kosmetyk jest bezproblemowy jeśli chodzi o zastosowanie.

Maska jest wydajna, niewielka ilość wystarczy aby rozprowadzić ją na moich długich włosach, a słoiczek o pojemności 400 ml wystarcza na bardzo długo.

Maska rewelacyjnie odżywia i wygładza moje włosy pozostawiając je mięciutkie i wygładzone.

Maskę można stosować na 3 sposoby co bardzo mi się podoba:
- jako odżywkę bez spłukiwania,
- Jako odżywkę - (pozostawiając na chwilę i spłukać),
- Jako maskę (pozostawiając na dłuższą chwilę).

Maska wygładza i dociąża moje puszące się włosy, ale nie obciąża ich i nie wyglądają na przetłuszczone czy posklejane.

Intensywnie odżywia, pozostawia je lśniące, miękkie i sprężyste - takie milutkie w dotyku - a tego na co dzień mi potrzeba.

Jestem bardzo zadowolona z działania tej maski i bardzo lubię po nią sięgać.

Spełnił moje oczekiwania

Maska pięknie nawilżała moje włosy, pozostawiając je wygładzone piękne blasku bez obciążania ich. Maska przepiękne pachnie. Produkt jest bardzo wydajny. Efekty widoczne są po pierwszym użyciu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilża, odżywia wygładza maska zasługuje na medal

Maskę testowałam w ramach akcji Top Recenzentka Klubu Recenzentki Wizaż.
Maska ma przeznaczenie do włosów bardzo suchych, czyli dokładnie takich, jakie posiadam. Maska zamknięta jest w opakowaniu typu plastikowy słoik o pojemności 400 ml.
Słoiczek w ładnym pomarańczowym kolorze z efektywną etykietą.
Etykieta posiada holograficzne złote dodatki oraz aplikacje w posta i Banana.
Napisy na opakowaniu duże, czytelne szczegółowe w języku polskim.
Na etykiecie znajdziemy naprawdę wszystkie informacje od składu po efekty, jakie możemy uzyskać po jej aplikacji.
Maskę należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia.
Słoiczek posiada odkręcana nakrętkę, która nie sprawia problemów.
W słoiczku znajduje się maska o białym kolorze i gęstej treściwej konsystencji.
Maska posiada przepiękny zapach, który utrzymuje się na moich włosach, aż do następnego mycia ;) córka, co chwilę się do mnie tuli, bo mówi, że moje włosy pachną banankami.
Konsystencja maski jest rewelacyjna, gdyż wystarczy naprawdę odrobina by pokryć nią włosy, przez co maska jest megawydajna. Maska otula moje włosy, nie spływa po nich jest po prostu perfekcyjna.
Maskę można nakładać na włosy na trzy sposoby :
– jako maskę-nakładając na mokre włosy i pozostawiając na 3 minuty następnie, spłukując
– jako odżywkę, nakładając na włosy i od razu spłukać
-jako odżywka bez spłukiwania.

Uwielbiam takie produkty, które dają aż tyle możliwości nakładania-każda włosomaniaczka wybierze odpowiedni sposób dla siebie ja jednak wolę nakładać Maskę w sposób tradycyjny, czyli właśnie jako maskę, gdyż uważam, że wtedy jej składniki mają czas, aby dotrzeć do najmniejszego zakamarka moich suchych włosów.
Aplikacja maski jest banalnie prosta ;) dzięki praktycznemu opakowaniu typu słoiczek przy pomocy dłoni wydobywamy z niej odpowiednią ilość kosmetyku.
Po zmyciu maski nie mam problemów z rozczesaniem włosów;) już podczas suszenia czuć jak włosy są odżywione I nawilżone, i delikatne jak masełko.
Nie mogę przestać zachwycać się taka przemianą moich włosów.
Po wysuszeniu moje włosy wyglądają obłędnie są miękkie błyszczące, nawilżone, łatwo się układają, są sypkie nie puszą się i nie elektryzują, a co najważniejsze nie są obciążone;) wręcz efekt idealny.
Z racji tego, że moje włosy są również zniszczone zauważyłam, że zniszczenia po masce są mniej widoczne nic nie odstaje od całości końcówki również są w nienagannym stanie. Muszę stwierdzić, że dzięki Wizaż odkryłam maskę idealną ;).
Jako kosmetoholiczka zwracam uwagę również na skład kosmetyków, które używam, gdyż jest to dla mnie bardzo ważny aspekt nie lubię chemicznych polepszaczy włosów, które zamiast pomóc szkodzą, ale wiecie, co maska ma wegański skład i posiada aż 97%składników pochodzenia naturalnego – skład idealny :).
W jej składzie znajdziemy same dobroczynne składniki : Witaminę C, E, F, Kwasy Omega 3,6,9, Masło shea, Kwasy tłuszczowe, Ekstraktat z Banana W masce nie znajdziemy szkodliwych substancji, sztucznych barwników i . Sylikonów MMMM cudowny produkt.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bogate odżywienie o zapachu shake'a bananowego

Kolejna udana maska od Garnier. Ciężko zdecydować, która najlepsza, bo każda daje wymierne efekty na włosach i z każdym użyciem poprawia ich stan.

Maskę można używać na 3 sposoby: jako odżywkę bez spłukiwania na mokre włosy, jako maskę na mokre włosy i jako odżywkę na suche włosy.

Konsystencja maski jest zwarta – przez to starcza na wiele użyć.
Łatwo rozprowadza się na włosach i szybko wchłania. Maska świetnie się spłukuje. Po aplikacji moje włosy były bardzo miękkie, nie powodowała obciążenia ich oraz nie przyspieszała przetłuszczania, ułatwiała rozczesywanie.

Cudownie pachnie, a ten zapach jest wyczuwalny jeszcze długo. Po wysuszeniu włosy są sypkie i lśniące.
Ma naturalny skład, wolny od silikonów i parafiny.

Gorąco ją polecam :)

Jest okej!

Maska, która nie zrobi Wam krzywdy, ale jednocześnie nie zapewni efektu WOW. Mam wrażenie, że po prostu ładnie nawilża i sprawia, że łatwo rozczesuje się włosy, ale nic ponadto. Zapach jest ogromnym plusem, bo utrzymuje się na włosach po umyciu.

Produkt robi wrażenie

Produkt jest bardzo wydajny zdecydowanie zregenerował moje włosy oraz efekty były bardzo trwałe zaskoczyłam się działaniem tego produktu ma on bardzo przyjemny zapach. Znacznie ożywili włosy

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Polecam z całego serca, zwłaszcza osobom, które regularnie rozjaśniają włosy.

Maska do włosów Garnier, Fructis, Nourishing Banana Hair Food jest dla mnie świetnym odkryciem, ponieważ moje przesuszone włosy po rozjaśnianiu w końcu odżyły. Są bardziej lśniące, gładsze i przestały się puszyć. I ten zapach! Coś świetnego.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zapach obłędny, utrzymuje się na włosach

Konsystencja świetna, zapach obłędny i efekt który zadowoli każdego klienta.
Jestem bardzo zadowolona z efektu tafli na moich włosach, rozczesywanie włosów stało się przyjemnością , dosłownie szczotka sunie po włosach.

Jestem mega zadowolona produktami

Maski garnier bardzo dobrze mi się sprawdziły odbudowały moje włosy dodały im blasku i miękkości coś czego potrzebowałam a nie mogłam znaleść w innych maskach.Maski te mają w sobie natykany skład który pozytywnie wpływa na włosy.Moja skóra głowy była sucha i potrzebowała nawilżenia i blasku i to właśnie dostałam.Zapach był cudowny gdzie potem przez cały dzień unosił się on od moich włosów.Bardzo poleciłabym wszytkim spróbować produktów garnier gdyż są one właściwym wyborem dla każdej skóry i każdych włosów.

Genialna maska

Maska zamknięta jest w dużym pojemniku.
Charakteryzuje ją przepiękny zapach który długo utrzymuje się na włosach.
Maskę nakładam na włosy co 2gi dzień, po regularnym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę stanu włosów.
Stały się one wygładzone, przestały się puszyć.
Są wyraźnie odżywione i nawilżone.
Bardzo łatwo się rozczesują i są bardziej podatne na stylizację.
Gorąco polecam!

Rewelacyjna maska

Maska do włosów Nourishing Banana Hair Food spełniła moje oczekiwani: przede wszystkim pięknie pachnie, włosy po jej użyciu są miękkie, gładkie, błyszczące. Przy regularnym stosowaniu efekt utrzymuje się cały czas.