Garnier, Fructis, Nourishing Banana Hair Food (Maska do włosów bardzo suchych (nowa wersja))

Maska przeznaczona do włosów bardzo suchych. Formuła nadaje intensywny blask i wzmocnienie. Intensywnie odżywia oraz nawilża włosy, zapobiega ich puszeniu, wygładza włókna i uszczelnia łuskę włosa w lekkiej formule.
97% składników pochodzenia naturalnego
7 x więcej odżywienia*
3 sposoby użycia: jako odżywka, maska lub pielęgnacja bez spłukiwania
Wegańska formuła**

* Test instrumentalny po aplikacji maski i jej spłukaniu
** Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych

nawilżające, wzmacniające, wygładzające, nabłyszczające
zapachowa
w słoiku
lekkie
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich

Maska garnier bananowa

Pierwsze, co zwróciło moją uwagę w tym produkcie, to nieziemski zapach. Pachnie pięknie. Słodko i bananowo, tak że możnaby ją zjeść????
Przetestowałam wszystkie trzy sposoby aplikacji produktu i najbardziej mi się podoba sposób tradycyjny, czyli nałożenie maski na około pół godziny, a później zmycie. Włosy po tym są nawilżone i widocznie bardziej błyszczące. No i nie plączą mi się końce, a zawsze miałam z tym duzy6 problem. Na plus zasługuje też to, że trochę ujarzmia mój puch, który mam zawsze po myciu. Z minusów to, że otwieranie opakowania mokrymi rękami jest dosyć problematyczne i wolałabym coś z pompką.
Opakowanie jest duże, więc wydajność produktu jest super i starczy na długi czas.
Zapach po masce można nawet poczuć następnego dnia. Uwielbiam!

Super nawilżenie

Uwielbiam te bananową maskę do włosów. Formula jest lekka, nie obciąża włosów, nadaje im objętość, blask, włosy są odżywione. Na pewno będę używać tej maski. Jest idealna do moich włosów.

Świetne nawilżenie

Maska jest idealna na moje długie i gęste włosy, zdecydowanie po użyciu włosy są piękne i nawilżone, pięknie pachnie i pozostawia włosy świeże na długi czas. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę używać produktów z tej serii.

Bananowe odżywienie

Po pierwsze świetne opakowanie, które jest odkręcane. Po drugie design, odrazu widać jaki owoc jest głównym składnikiem odżywki. Świetnie że na opakowaniu jest napisane 3 warianty zastosowania maski. Po otwarciu piękny bananowy zapach aż chciałoby się zjeść. Włosy po odżywce są piękne i błyszczące. Nie obciąża włosów a mam skłonność do przetłuszczania.

Swietna maska do włosów

Bardzo fajnie wygładziła włosy stały się miękkie w dotyku i myślę że nieco nawilżone. Maski jest bardzo dużo i dodatkowo pięknie pachnie i zapach utrzymuje się bardzo długo na włosach.

Uwielbiam ten zapach

Mam porowate, farbowane włosy, które wymagają nawilżenia.
Znam tę maskę od ponad 5 lat i często do niej wracam.

Maska do włosów może być stosowana na 3 sposoby:
- jako odżywkę
- jako maskę
- jako odżywkę bez spłukiwania
Używam wyłącznie jako maskę do włosów.

Bardzo dobra maska do włosów

Dzięki tej masce moje włosy w końcu odżyły! Stały się delikatne, puszyste i puch zniknął. Jestem wielce wdzięczna rynkowi za tą maskę, ponieważ odmieniła moją pielęgnację włosową.

Fajna konsystencja, nie obciąża włosów. Łatwo się wypłukuje. Ja lubię ją zostawić na godzinkę przed myciem i potem myję włosy zwykłym szamponem. Jak dla mnie rewelacja. To już któreś moje opakowanie... i na pewno nie ostatnie. ;)

Włosy po tej masce są cudownie gładkie

Ta Maska to naprawdę coś mega. Nie dość że pięknie pachnie to jeszcze działa cuda. Włosy po jej użyciu są, mięciutkie w dotyku, pachnące, lśniące i dobrze nawilżone. Wegańska formuła sprawia że włosy są naprawdę w świetnej kondycji. Jest dość gęsta więc wystarcza naprawdę na długi okres czasu.

Świetna maska do włosów

Maski można używać na 3 sposoby:
- jako odżywkę
- jako maskę
- jako odżywkę bez spłukiwania

Używałam tej maski na wszystkie wymienione wyżej sposoby i śmiało mogę napisać, że sprawdziła się idealnie!

Dzięki niej moje włosy łatwo się rozczesuje, są lśniące i miękkie w dotyku.
Zauważyłam również, że są bardziej odżywione i wzmocnione. Maska ma również przepiękny zapach bananów, który utrzymuje się na włosach przez długi czas.

Zdecydowanie dodatkowym plusem jest to, że jest wykonana z 97% składników pochodzenia naturalnego.

kultowa maska

Bananowa maska od Garnier to już produkt kultowy. Chyba każdy o niej słyszał i większość już przetestowała. Udało mi się ją kupić w Biedronce na promocji.
Zapach- obłędny. Bardzo długo utrzymuje się na włosach.
Produkt przeznaczony do włosów suchych- czyli takich jak moje. Odżywia szorstkie, pozbawione blasku włosy. Po jej zastosowaniu włosy stają się miękkie i łatwe w rozczesywaniu.
Jestem na TAK!

Bardzo dobra maska

Używam tej maski już jakiś czas i jest naprawdę super , fajnie wygładza i nawilża włosy ale nie przetłuszcza ich . Łatwo się rozprowadza na włosach pozostawia je gładkie i miękkie w dotyku . Zapach jest przepiękny a jedno opakowanie wystarcza naprawdę na długo . Dobry produkt w dobrej cenie

Jak ona pachnie...

Zapach tej maski jest przepiękny. Bardzo przypomina mi wosk do kominka z Yankee Candle (Pink Sands). No dla mnie petarda! Dodatkowo na moich włosach utrzymuje się dosyć długi czas po umyciu. Co do działania - jest tak samo dobre jak zapach. Włosy po masce są bardzo nawilżone i wygładzone. Produktu w opakowaniu jest dużo, aplikując maskę na włosy wystarczy wziąć naprawdę niewiele, więc jest bardzo wydajna.